Marmaris Buggy Safari Turu | Ücretsiz Otel Servisi | 0536 503 0 533

Marmaris Buggy Safari Turu


Marmaris Adrenalin turları içinde önemli bir yere sahip olan Marmaris Buggy Safari Turu gün içerisinde bir kaç seans olarak düzenlenir. Turumuz her yılın nisan başında başlar ve ekim ayının son haftasına kadar devam etmektedir. Sezon başı ve sezon sonu çok yoğun olmadığı için gün içinde 10:00 ve 14:00 seansları olarak 2 defa yapılmaktadır. Sezon ortası yoğunluk başladığında bu seanslara 12:00 ve 16:00 seansları da eklenmektedir. Tur servisle alınıp bırakma dahil olarak toplam 3 saat sürmektedir. Bu süre içinde ortalama olarak bir saat on beş dakika ya da bir buçuk saat boyunca araç üzerinde kalmaktasınız. Daha detaylı bilgi için bizleri aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.


REZERVASYON İÇİN: 0536 503 0 533


Marmaris Buggy Safari Turu Fiyatları

Marmaris Buggy Safari Turu Fiyatları 2022 yılında 1 araçta bir kişi için 130 Türk Lirası olarak fiyatlandırılmıştır. 1 araçta 2 kişi olursanız fiyat 150 Türk Lirası olmaktadır. Burada en önemli kural sürücünün en az 16 yaşında olması gerekliliğidir. Yolcu için böyle bir zorunluluk yoktur ancak yolcunun da en az 12 yaş ve üstü olması gerekmektedir. 2 kişi binilen araçlarda yolcu 16 yaşından büyükse sürüş sırasında verilecek 5 dakikalık molada sürücü ile yer değişebilir. Bu fiyatlara Marmaris ve İçmeler otellerinden alınış ve tur bitiminde tekrar bırakma dahildir. Ayrıca kullanılacak tüm güvenlik ekipmanları safari merkezinde sizlere verilecektir. Sizlerin sadece birazdan aşağıda açıklayacağımız şekilde tura gelmeniz yeterli olacaktır.

Marmaris buggy Safari turu

Marmaris Buggy Safari Tavsiye

Marmaris Buggy Safari tavsiye başlığı altında sizlere tura katılmadan önce nasıl hazırlık yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle tur sırasında giyeceğiniz kıyafetlerin toz toprak olacağını, çamur içinde kalacağını bilmeniz gerekiyor. Bu sebeple yeni aldığınız kıyafetler yerine çamur ve toz olsa da üzülmeyeceğiniz kıyafetler tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca yanınıza mutlaka yedek kıyafet getirmelisiniz. İster servislerimizle ister kendi özel arabanızla gelin, turdan sonraki üst başınızla araçlara girmeniz imkansız olacak. Safari merkezinde bulunan soyunma odalarında yedek kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Ayakkabı tercihi olarak ayağınıza sabitlenen sandalet ya da deniz ayakkabısı tercih etmenizi öneriyoruz. Telefonunuzu tur süresince kullanmanız hem telefonunuz için, hem de sürüşünüz için tehlikeli olacaktır. Yanınıza almak isterseniz bir poşetin içinde muhafaza edin. Değerli eşyalarınız için anahtarını yanınıza alabileceğiniz şekilde kilitlenen dolaplarımız mevcuttur.

Safari Programı

Marmaris Buggy Safari Programı sizleri otellerinizden alınca başlamaktadır. Servislerimiz sizleri Marmaris’ten 25 – 30 dakika uzaklıkta orman içinde bulunan merkezimize getirecektir. Burada Öncelikle sürüş ve güvenlik hakkında tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde bilgi alacaksınız. Sonrasında araçların başına geçilecek ve güvenlik ekipmanları dağıtılacak. Eğitmenler her misafirin güvenlik ekipmanlarını tek tek kontrol ettikten sonra konvoy halinde orman içi parkurunda sürüşe başlanacak. Konvoyun başında ve sonunda eğitmenler size eşlik edecek. Konvoy sürüşü sırasında konvoydan ayrılıp tek başına sürüş yapmak kesinlikle yasaktır. Aracınız arızalanırsa eğitmenlere bilgi vermeniz yeterlidir. Sizleri ayrıca tamir ekibinden bir kişide takip ediyor olacak. Arıza durumunda kendi aracını sizlere verecek ve böylelikle geride kalmamış olacaksınız.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Atv Safari Turu bilgisi için tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00
Dönüş Saati : 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00
Süre : 3 SAAT

Güvenlik Ekipmanları

Marmaris Buggy Safari Turu için kullanılan güvenlik ekipmanları profesyonel ekipmanlardır. Konvoy sürüşü öncesinde tüm misafirlere dağıtılan ekipmanlar eğitmenler tarafından titizlikle kontrol edilir. Güvenlik turumuzun en büyük önceliğidir ve buna tüm misafirlerimizin uyması istenir. Güvenlik ekipmanlarını takmayı reddeden misafirler turdan çıkarılır ve sürüş yapmalarına izin verilmez. Ekipman kullanımı tek misafirin güvenliğinden öte tüm misafirlerin güvenliği için hayati önemdedir. Her araç ve her ekipman her seans sonrası ciddi kontrollerden geçer. Aksaklık olan ekipman ya da araç düzeltilene ve güvenlik kurallarına uygun hale getirilmeden kullanılmaz.

marmaris buggy safari turu

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Her misafirimizin turumuzu okuduğunda aklına gelen ilk soru Nasıl Rezervasyon Yaparım sorusu olmaktadır. Turumuz için rezervasyon yapmanız oldukça kolaydır. Dilerseniz bizi 0536 503 0 533 numaralı hattımızdan arayıp rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Türk telefon hattı olmayan misafirlerimiz bizleri whatsapp üzerinden de arayabilir ya da whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir. Ekibimiz her alternatifte size tüm detayları verecektir. Aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. Tura çıkmaya karar verdiğinizde sizlerden kaldığınız oteli ve kişi sayılarını aldıktan sonra whatsapp üzerinden biletinizi göndereceğiz. Bu bileti servis geldiğinde servis şoförüne ve safari merkezinde personele gösterdiğinizde sizde artık heyecana ortak olabileceksiniz.

Fiyata Dahil Olanlar:


OTEL SERVİSİ - TÜRKÇE BİLGİLENDİRME - GÜVENLİK EKİPMANLARI


Fiyata Dahil Olmayanlar:


KİŞİSEL HARCAMALAR - FOTOĞRAF VE VİDEO DVDYorum bulunamadı.