Fiyat
Ücret₺1,000
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
4038
Günübirlik Tatil Turları > Kemer Jeep Safari

Kemer Jeep Safari

Adrenalin turları içerisinde en sevilen ve ailecek katılabileceğiniz Kemer Jeep Safari Turu ile eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Tur fiyatına öğle yemeği ve 4 X 4 jeepler dahildir. Her yaştan misafirimiz için uygun olan turumuzla doğa içerisinde eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Tur programı içerisinde ayrıca bir de yüzme molası olacağından deniz kıyafetleriniz ve kişisel havlunuzu da mutlaka yanınızda getirin. Kemer Jeep Safari hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayın.

Macera arazide devam ediyor. Jeep konvoyu bazı tozlu ve ıslak yolları takip edecek, bu nedenle yüksek adrenalin seviyeleri yaşamaya hazır olun. 

Kemer Jeep Safari Turu Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 1000 TL, 4-11 yaş arası çocuk fiyatı 600 TL, 0-3 yaş arası ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Kemer Atv Safari tek kişilik araçlar için 1100 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1500 Türk Lirasıdır.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Yüzme Molası
 • Transfer
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Rahat Kıyafetler

Kemer Jeep Safari Turu programı

Kemer Jeep Safari Turu Programı tüm misafirlerimizin toplanma noktasına gelmesiyle başlar. İlk mola yarım saatlik sürüşten sonra Gedelme Köyü olacaktır. Burada panoramik fotoğraf molası verilecektir. Mola bittikten sonraki durak bir kale olacak. Çevrede bulunan eski köyleri dolaştıktan sonra bu bölgede bulunan bir restaurantta öğle yemeği molası vereceksiniz. Bir sonraki durak doğal bir mağara olacaktır.

Mağara ziyaretinden sonra biraz daha yükseğe çıkma vakti gelmiş olacak. 2.200 Metre rakımı deneyimleyeceksiniz. Yükseğe çıktığınızda aldığınız oksijenin doğallığı sizlere hayrete düşürecek. Temiz hava ve bol oksijenli eğlenceli bir sürüşten sonra yüzme molası verilecek olan Kanyona geleceksiniz. Önceden uyarmakta fayda var. Buradaki sular yazın bile oldukça serindir. Yüzme molasından sonra farklı bir rotadan tekrar geri toplanma noktasına doğru yola çıkacaksınız.

Öğle Yemeği

Yerel bir restoranda öğle yemeğinin tadını çıkarmak için mola verilecektir. Tavuk, pilav ve salata öğle yemeği menüsünü oluşturmakta. Dinlenmek için zaman ayırın ve çarpıcı manzaraya hayran kalın.

Yüzme Molası

Öğle yemeğinden sonra cipler bir dağ nehrine doğru ilerlemeye devam edecek. Oraya vardığınızda, dilediğiniz gibi geçirmek için biraz boş zamanınız olacak. Serinlemek isteyenler için nehrin serin suları ideal bir seçenek oluşturuyor. Alternatif olarak, sadece rahatlayabilir ve doğaya hayran olabilirsiniz.

Dönüş

Mola bittikten sonra konvoy, Kemer’e dönüş yoluna devam etmek için off-road bir rota izleyecektir. Bu safari öğleden sonra toplanma noktasına geri döndüğünüzde sona erer. Jeep Safari, Kemer’deki tatilinizde unutulmaz bir deneyim olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Kemer Jeep Safari fiyatları 2024

Yetişkin: 1000 TL

Çocuk: 600 TL

Bebek: Ücretsiz

15 Haziran’dan itibaren Kemer Atv Safari tek kişilik araçlar için 1100 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1500 Türk Lirasıdır.

Kemer'de jeep safari turuna çıkarken yanınıza ne almalısınız?

Kemer’deki jeep safari turunda ıslanabileceğiniz rahat ayakkabılar, sizi kavurucu Akdeniz güneşinden koruyacak güneş aksesuarları (şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi), plaj aksesuarlarını (mayo, mayo, havlu) yanınıza almalısınız.

Çocuklar Kemer'de Jeep Safari Turuna Katılabilir mi?

Evet. Çocuklar, özellikle gençler Kemer’deki Jeep Safari Turuna tam anlamıyla aşık oluyorlar. Jeep Safari Turunda çocuklarınızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Çocuklarınız çok sevinecek.

Kemer Jeep Safari Turu fiyatına neler dahildir?

Kemer jeep safari turu fiyatına dahil olanlar;

Sigorta, profesyonel Türkçe konuşan tur rehberi, transfer ve öğle yemeği dahildir.

Kemer'de jeep safari turu ne kadar sürer?

Kemer Jeep Safari Turu 10:30-15:30 arası sürmektedir. Toplam tur süresi 5 saattir.

Kemer Jeep Safari güvenli mi?

Tüm araçlarımızın tur sonrasında güvenlik kontrolleri yapılmaktadır. Tur başlamadan önce de kontroller yapılmaktadır.