Rezervasyon ve iptal

tursnami.com üzerinden yapılan tüm rezervasyonlar ve geziler Seyahat Acenteleri Yasasına (1618 Sayılı Yasa) ve Avrupa Birliği tüketiciyi koruma yasalarına uymak için yakın zamanda önemli ölçüde değiştirilen Tüketicinin Korunması Yasasına (4077 Sayılı Yasa) tabidir.

Rezervasyon

Rezervasyonda adı geçen ilk kişi (“grup temsilcisi”), rezervasyon sırasında tüm grup üyeleri için olmalıdır. Grup temsilcisi bize bir rezervasyon göndererek bunu yapmaya yetkili olduğunu onaylar. Grup temsilcisi bize yapılacak tüm ödemelerden sorumludur. Ayrıca  temsilcisi, rezervasyon işlemi sırasında kanun gereği 18 yaşından büyük olmalıdır.

Ödeme

Turunuzu web sitemizden online olarak rezerve edebilirsiniz. Gezi kuponlarınızı e-posta ile gönderiyoruz (Whatsapp, Viber, Telegram). Ayrıca, otelinizden transferiniz sırasında tur ücretini gezi gününde ödeme seçeneğiniz de vardır. Ödeme yapılmadıysa, rezervasyonunuzu sizin tarafınızdan iptal edilmiş sayabiliriz. Fiyatlarımızın tamamına KDV dahildir.

Rezervasyon Onayı

Yaptığınız düzenlemelere ve ödemenin alınmasına bağlı olarak, size bir seyahat fişi vererek rezervasyonunuzu onaylayacağız. Bu kupon grup temsilcisine gönderilecektir. Lütfen makbuzu aldıktan sonra dikkatlice kontrol edin. Onaydaki veya başka herhangi bir belgedeki bilgilerin yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkarsa, sonraki değişiklikler artık mümkün olmadığından lütfen hemen bizimle iletişime geçin.

Web sitesindeki fiyatlar

Lütfen web sitesindeki değişikliklerin ve hataların bazen mümkün olduğunu unutmayın. Rezervasyon yaparken seçtiğiniz turun fiyatını kontrol etmelisiniz. İnternet sitemizde bulunan fiyatlar, döviz kurlarındaki dalgalanmalar nedeniyle ve diğer faktörler sebebiyle zaman zaman değişmektedir. Ancak, web sitesinin düzgün çalışması koşuluyla, rezervasyon bilgilerinizi değiştirmediğiniz sürece rezervasyon onayınızda belirtilen fiyatın değişmeyeceğini garanti ediyoruz.

Kuponların Verilmesi

Rezervasyondan sonra bir onay e-postası alacaksınız (belirli istisnalara tabidir). Gezi kuponlarınız da size elektronik olarak gönderilecektir.

Özel İstekler

Rezervasyon yaparken özel isteğiniz varsa, rezervasyon sırasında bize bildirmeniz gerekmektedir. İyi temelli talepleri ilgili seyahat sağlayıcısına iletmeye çalışıyoruz, ancak ne yazık ki talebinizin karşılanacağını garanti edemeyiz. Faturanızda veya diğer belgelerinizde özel bir talebin kaydedildiğinin veya tedarikçiye gönderildiğinin teyidi, talebin yerine getirileceğinin teyidi anlamına gelmez. Bu açıkça teyit edilene kadar, tüm özel talepler yerine getirilmeye tabidir. Kendi güvenliğiniz için, talebinizin kabul edileceğine dair (mümkünse) yazılı onay almalısınız.

Siz veya partinizin bir üyesi, planlarınızı etkileyebilecek tıbbi bir durumunuz veya engeliniz varsa veya tıbbi bir durum veya engellilik (rezervasyon sürecini etkileyenler dahil) nedeniyle herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, lütfen rezervasyonunuzu onaylamadan önce bize bildirin. . böylece uygunluk planlarını gözden geçirmenize ve/veya sipariş vermenize yardımcı olabiliriz. Her durumda, tüm bilgileri rezervasyon sırasında ve sağlık veya engellilik durumundaki herhangi bir değişikliği yazılı olarak bize iletmelisiniz. Ayrıca, rezervasyon onaylandıktan sonra planlarınızı etkileyebilecek herhangi bir hastalık veya sakatlık meydana gelirse derhal bize haber vermelisiniz.

Sizin tarafınızdan yapılan değişiklikler ve iptaller

Rezervasyonunuzu onayladıktan sonra değiştirmek istediğiniz takdirde en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Değişiklikleri içeren bir fiş (varsa) size yeniden düzenlenecektir. Daha sonra orijinal kupon geçerliliğini kaybeder. Nitelikli tur/gezi için yeni düzenlenen kupon değil de orijinal kupon kullanılmışsa para iadesi yapılmayacaktır. Değişiklik sonucunda paranızı iade ettiysek, ancak daha sonra orijinal kuponu kullandıysanız, geri ödemenizi bize iade etmeniz gerekecektir. Rezervasyonunuzu iptal etmek için lütfen  Ofisimizle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçin. Ardından, iptal için size bir fatura e-postası göndereceğiz. İptal, yalnızca turun iptali için faturamızı düzenlediğimiz tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Sizin tarafınızdan yapılan iptaller

Tur başlangıcından 1 hafta önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. Turun başlamasına 1 haftadan daha az süre kalan iptallerde iade yapılmayacaktır. En az 1 hafta önceden tarafımıza bilgi verilmesi kaydıyla, rezervasyon yaptığınız gezinin tarihini/saatini kolaylıkla değiştirebilir, hatta başka bir gezi için değiştirebilirsiniz. Bu durumda, yeniden rezervasyon için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Tarafımızdan yapılan değişiklik ve iptaller

Rezervasyonlarınızın tur başlamadan önce tarafımızca önemli ölçüde değiştirilmesi veya iptal edilmesi gibi olası bir durumda ve bunu yapmak için zamanımız varsa, size aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz: (1) değişikliği kabul et (büyük değişiklikler için) veya (2 ) bize alternatif turlar satın alın veya (3) rezervasyonunuzu iptal edin. Eğer öyleyse, tur için ödediğiniz paranın tamamını geri alacaksınız, başka bir şey değil.

Gezilerimizi / turlarımızı web sitemizdeki açıklamaya tam olarak uygun şekilde düzenlemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak tursnami.com gezinin her detayından sorumlu değildir ve önceden haber vermeksizin gezilerin/turların tamamını veya bir kısmını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Yukarıda listelenen seçenekler, rezervasyonunuzun önemli bir değişikliği veya iptali durumunda size karşı olan tüm sorumluluğumuzu yansıtmaktadır.

Pasaportlar ve Vizeler

Her ülkeye / şehre (varsa) girmek için doğru pasaportlara ve vizelere sahip olduğunuzdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir ülkeye, şehre vb. girişinizin reddedilmesinden biz sorumlu değiliz.

Şikayetler

Turla ilgili herhangi bir sorununuz veya fikir ayrılığınız varsa, lütfen bizimle e-posta ile iletişime geçin: info@turhipo.com.

Müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimizden biridir ve herhangi bir sorunu çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.