Fiyat
Ücret₺600
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
6826
Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu

Mükemmel bir gün geçirmek istiyorsanız, Marmaris Tekne Turu tam size göre. Akdeniz’in zümrüt rengi sularında harika, sakin bir seyrin keyfini çıkarın ve etrafınızdaki büyüleyici, sakinleştirici manzarada gözlerinizi şenlendirin.

Marmaris Her Şey Dahil tekne turu, otelinizden ücretsiz transfer ile başlar. Ardından limana kısa ve konforlu bir yolculuk ile devam eder. Geldiğinizde çift katlı teknemize binecek ve önünüzdeki müthiş güne yelken açacaksınız.

Marmaris Tekne Turumuz sırasında bazı güzel, tenha koylarda yüzecek ve güneşleneceksiniz. Marmaris çevresindeki güzel adaları ve koyları keşfetmek için harika molalar vereceğiz.

İlk molamızı, masmavi sularına dalacağınız Akvaryum koyunda alıyoruz. Bu durağı, misafirlerimizin attığı ekmek parçalarını yakalamak için uçan balıkları gördüğünüz Balık Çiftliği’nde bir mola izler. Bir sonraki durak Amos ve Kumlubük olacak.

Ayrıca güzel teknemizde lezzetli öğle yemeğinin tadını çıkarmak için bir mola vereceğiz. Öğle yemeği menüsü tavuk, makarna ve salatadan oluşur. Tekne barından alkolsüz içecekleri ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Marmaris yakınlarındaki bir diğer küçük tatil beldesi olan Turunç, 1 saat serbest zaman alacağınız bir sonraki durak olacaktır. İster sahilde yüzerek keyifli vakit geçirebilir, isterseniz biraz yürüyüş yaparak bu şirin kasabayı keşfedebilirsiniz. Dönüşte son durağımız Yeşil Deniz olacak, burada 30 dakikalık bir yüzme molası daha vereceğiz.

Bu lüks tekne turu sona erdikten ve limana ulaştıktan sonra şoförümüz sizi almak ve Marmaris’teki otelinize geri götürmek için orada olacak.

Marmaris Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 600 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 350 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir. Tur fiyatına yemek ve alkolsüz içecekler dahildir. Eğer birayı da dahil etmek isterseniz yetişkin fiyatı 1000 TL ve çocuk fiyatı 350 TL’dir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Sınırsız Bira
 • Sınırsız Alkolsüz İçecekler
 • Kişisel Harcamalar

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Mayo - Şort - Havlu
 • Güneş Gözlüğü

Marmaris Tekne Turu Programı

Turumuz Marmaris ve ya İçmelerde bulunan teknelerimiz ile düzenlenmektedir. Tekne Turu Programı sabah sizleri otellerinizden alan servislerimizin gelmesi ile 09:30’da başlayacaktır. Gün içerisinde 5 farklı koyda yüzme molası verilecek. Marmaris Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar ; Cennet Adası, Amos –  Kumlubük, Turunç ve Yeşil Deniz olmaktadır. Bunların dışında sadece fotoğraf molası için Fosforlu Mağara ziyaret edilecek. Tekne Kaptanımız her zaman olduğu gibi rüzgar ve hava şartlarına bağlı olarak yüzme molası verilecek koyların sıralamasını değiştirebilmektedir.

Öğle yemeği ikramı yüzme molası verdiğimiz bu koyların birinde misafirlerimize ikram edilmektedir. Misafirlerimiz teknemiz limandan çıktığı andan limana geri dönene kadar alkolsüz içecekleri dilediği kadar alabilir. İçecek ikramları bardak olarak yapılmaktadır. Teknemiz limana 16:15 sularında yanaşacaktır. Limana döndüğünüzde servislerimiz sizi yine ücretsiz olarak otellerinize bırakacaktır.

Marmaris Tekne Turu Koyları

Akvaryum Koyu: Ardından, şeffaf mavi suları ve altın sarısı kumsallarıyla ünlü büyüleyici Akvaryum Koyu’nda 30 dakikalık bir yüzme molası vereceğiz. Sahilde yüzebilir sadece rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz.

Fosforlu Mağara: Dilek Mağarası olarak da bilinen Fosforlu Mağara, turistler arasında da oldukça popüler bir destinasyon. Bu güzel mağarada su renk değiştirir ve efsaneye göre içine bozuk para atar ve bir dilek tutarsanız dileğiniz gerçekleşir.

Kumbuluk & Amos: Kumbuluk & Amos’un güzelliklerinin tadını çıkararak bir saat geçireceğiz. Bu plaj, en temiz plajlara ve sulara verilen bir onur olan prestijli bir ‘Mavi Bayrak’ sahibidir. Bu bir saatlik molayı lezzetli bir öğle yemeği için de kullanacağız.

Turunç Köyü’nü Ziyaret: Bir sonraki durak, 1,5 saat geçireceğimiz muhteşem Turunç Köyü’dür. Bu nedenle çarşısını ve plajlarını keşfetmek için bolca zamanınız olacak. Turunç’un sahili kafeteryalarla çevrilidir, böylece orada oturup manzaranın keyfini çıkarabilir ya da sevimli köyü keşfetmek için bir macera yaşayabilirsiniz. Turunç aynı zamanda ‘Mavi Bayrak’ sahibidir.

Yeşil Deniz: Son molamızı, sakin zümrüt suları ve sakin çevresi ile ünlü Yeşil Deniz’de vereceğiz.

Marmaris’e Dönüş: Saat 4’te marinada olmayı bekliyoruz. Şoförümüz sizi alacak ve Marmaris’teki otelinize geri götürecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Marmaris tekne turu fiyatı 2024

Yetişkin: 600 TL

Çocuk: 350 TL

Bebek: Ücretsiz

Marmaris Tekne Turunda Yüzme Molası verilen Koylar

Marmaris Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Cennet Adası
 • Amos Koyu
 • Kumlubük Koyu
 • Turunç koyu
 • Yeşil Deniz Koyu
 • Fosforlu Mağara ( sadece fotoğraf molası için )

 

Marmaris tekne Turunda gidilen koylar

Marmaris Tekne Turunda gidilen koyların isimleri;

 • Fosforlu Mağara  – Yanlızca fotoğraf molası
 • Amos
 • Kumlubük
 • Cennet Adası
 • Turunç
 • Yeşil Deniz

Marmaris'te hangi tekne turu yapılmalı?

Marmaris’te 3 farklı körfezde tekne turu yapabilirsiniz.

 1. Marmaris Körfezi : Marmaris Tekne Turu
 2. Hisarönü Körfezi : Hisarönü Tekne Turu ( Ege Adaları Tekne Turu )
 3. Gökova Körfezi: Kleopatra Adası Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu Nereden Kalkıyor?

Tekneler Marmaris merkezden ve İçmeler Limanından kalkmaktadır.