Hakkımızda

Turhipo.com, Türkiye’deki turistleri ve gezi sağlayıcıları birbirine bağlayan bir platformdur. TURSAB’a (Türkiye Seyahat Acenteleri Derneği) 4278 sicil numaralı Besem Travel adı altında üyeyiz. Popüler turistik destinasyonlarda en iyi fiyatlarla günlük / gece gezileri ve aktiviteler sunuyoruz.

Tatile gitmek için çok çalıştığınızı, zamanınızın ve paranızın değerli olduğunu anlıyoruz. Web sitemizde, popüler tatil beldelerinde düzenlenen geziler hakkında ayrıntılı ve dürüst bilgiler sunuyoruz. Burada, web sitesinde doğrudan yerel tur tedarikçilerinden geziler seçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Herhangi bir gezi veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya bize sosyal ağlardan yazın.

 

En iyi fiyatları nasıl garanti edebiliriz?
Turistlerin tatil yerlerinde gezi rezervasyonu yapmak için iki seçeneği vardır. İlk seçenek, gelen seyahat acentelerinin otel temsilcileri aracılığıyla rezervasyon yaptırmak, diğer seçenek ise yerel seyahat acenteleri aracılığıyla rezervasyon yapmaktır.

Çoğu seyahat acentesi gezi düzenlemez, tedarikçilerle (örneğin tekne sahipleri) aracı olarak çalışır. Bu, bunlardan herhangi biri aracılığıyla bir gezi rezervasyonu yaparken tedarikçiye (tekne sahibi) + seyahat acentesine komisyon + sizin için gezi rezervasyonu yapan rehbere komisyon ödediğiniz anlamına gelir.

Tur sağlayıcılarımızı özenle seçiyor ve sadece en iyileriyle çalışıyoruz.

Seyahat acenteleri neden fiyatlarımızla rekabet edemiyor?
İşlerimizin çoğu online olarak yapılıyor, bu da maliyetlerimizi önemli ölçüde azaltıyor ve en önemlisi de kimseye komisyon ödemiyoruz.

Gezi rezervasyonlarını nasıl yapıyorsunuz?
Rezervasyon sistemimizin kullanımı çok kolaydır. İstediğiniz geziyi seçin, tarihi seçin, yetişkin, çocuk ve bebek sayısını belirtin ve iletişim bilgilerinizi girin. Hemen onay e-postası alacaksınız.

Geziler için ne zaman ödeme yapıyorsunuz?
Çoğu gezi için tedarikçilerimiz ödemeleri o gün kabul etmektedir. Bazı geziler için rezervasyon sırasında küçük bir depozito almamız gerekiyor ve nadiren tam ödemeye ihtiyacımız var. Web sitemize üye olursanız, rezervasyon yaptırdığınız turların toplam fiyat, ödenen tutar ve tur günü ödenecek tutarı gösteren faturalarını inceleyebilirsiniz. Bu faturaları da e-posta adresinize gönderiyoruz.

Katıldığınız gezilerde sigortalı mısınız?
Türkiye’de kanunen sigortasız herhangi bir seyahat hizmeti sağlamak mümkün değildir ve bunun sonuçları çok ciddidir. Tüm gezilerde, tedarikçilerimiz tarafından tamamen sigortalısınız.

Bir rezervasyonu nasıl değiştirir/iptal edersiniz?
Tarihi değiştirebilir veya turu başlamadan 72 saat önce iptal edebilirsiniz (otelinizden alınma saati). Rezervasyonunuzu iptal etmek istiyorsanız, lütfen bize e-posta veya telefon ile bildirin. Herhangi bir değişiklik veya iptal ücreti alınmayacaktır. Tarih değişikliği yapmak için gezinizin yeni seçilen tarihini bize yazabilirsiniz, siparişinizde değişiklik yapalım.

Öngörülemeyen herhangi bir durum (örneğin kötü hava koşulları) nedeniyle tur iptal edilirse, seyahatinizin tarihini hiçbir ücret ödemeden iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen Kullanım Koşulları ve İade & İptal sayfalarını kontrol edin  .

Acenta Belgelerimiz

BELGE KONTOLÜ İÇİN RESME TIKLAYIN VE 4278 ACENTA BELGE NUMARAMIZI YAZIN