Fiyat
Ücret₺450
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
8328
Günübirlik Tatil Turları > Bodrum Tekne Turu

Bodrum Tekne Turu

Popüler tatil bölgesi olan Bodrum’da Bodrum Tekne Turu ile güzel bir gün geçirmeye hazır mısınız? Teknemiz 10:30’da Bodrum Gümbet Limanından hareket etmekte. Gün içinde 4 farklı koyda yüzme molası veriyoruz. Turumuza öğle yemeği dahil içecekler ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Tüm misafirlerimiz ile teknemizin kalktığı Gümbet Limanında buluşmaktayız. Ayrıntılı ve detaylı bilgi için bizlere aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Tekne Turu Rezervasyon

Rezervasyon yapmanın ne kadar kolay olduğunu sizlere Bodrum Tekne Turu Rezervasyon başlığı altında anlatacağız. Rezervasyon yapmak elinizdeki telefonla oldukça kolaydır. Evinizde otururken, otelinizde havuz başında ya da plajda şezlongda olsanız bile tek telefon numarası ile rezervasyon yapıp biletinizi alabileceksiniz. İlk yöntem bizleri rezervasyon numaramız olan 0252 345 06 94 numaralı hattan aramak olacaktır. Ekibimiz sizlere tüm tur detaylarını anlatıp tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Sonrasında rezervasyon yapmak isterseniz eğer bilgileriniz ve kişi sayısı istenecektir. Rezervasyon yapıldıktan sonra Whatsapp üzerinden sizlere online bilet göndereceğiz. Eğer Türkiye hattınız yoksa bizleri whatsapp üzerinden arayabilirsiniz. İkinci Yöntem ise bizlere whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Yine rezervasyon ekibimiz sizlere tüm bilgileri verecek ve rezervasyonunuzu yapıp online bilet gönderecektir. Bu bileti tekneye binerken personele gösterdiğinizde tekneye binebilirsiniz. Tüm işlem bu kadar kolay.

Bodrum Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 450 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 350 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Tüm İçecekler
 • Otel Transferi

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo
 • Güneş Gözlüğü
 • Kişisel Havlu

Bodrum Tekne Turunda Yüzme Molası Verilen Koylar

 • Adaboğazı Koyu
 • Bağla Koyu
 • Aspat Koyu
 • Akvaryum Koyu

Bodrum Tekne Turu Programı

Bodrum Tekne Turu Programı sabah teknemizin limandan 10:30’da kalkması ile başlamaktadır. Gün İçerisinde 4 farklı muhteşem koyda sizler için yüzme molası vereceğiz. Yüzme Molaları verilen koylar; Adaboğazı Koyu, Bağla Koyu, Aspat Koyu ve Akvaryum koylarıdır. Teknemiz öğleden sonra saat 17:00’de sabah kalktığı Gümbet Limanına geri dönmekte. Her yüzme molasında ortalama olarak 45 dakika yüzme molası verilecektir. Öğle yemeği yüzme molası verilen koyların birinde sizlere ikram edilecek. Tur süresince tüm içecekler ekstra olarak ücretlendirilir. Teknemiz iki katlıdır. İlk katta yemek masaları bulunmakta. Bu masaları güneşlenmek istemeyen misafirlerimiz gün boyu kullanabilirler. Tuvaletler ve soyunma kabinleri ile teknemizin barı da ilk kattadır. Tüm içecekleri self servis olarak alt katta bulunan bardan alabilirsiniz. İkinci katta ise gün boyu rahatça güneşlenebileceğiniz sünger şezlonglarımız bulunmaktadır.

Bodrum Tekne Turu Tavsiye

Bodrum Tekne Turu Tavsiye için sizlere ilk önerimiz tura çıkmadan önce çantanızı iyi ayarlamak olacaktır. Öncelikle Yüzme molası verileceğinden yanınızda mayo ve şort mutlaka olmalı. Hatta ikişer tane alırsanız ıslak olarak güneşlenmek zorunda kalmazsınız. Biri kururken diğeri ile güneşlenebilirsiniz. Tekne turu süresince esintili hava olacağından güneşin sizi hızlı bronzlaştırdığının farkında olmayabilirsiniz. Bu da kontrolsüz bir bronzluk hatta ve hatta güneş yanıklarına sebep olacaktır. Bu sebeple yanınıza güneşin zararlı ışınlarından koruyan güneş kremi almalısınız. Bunu yaptığınızda daha kontrollü bir bronzluk elde edersiniz. Kişisel havlunuzu yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Hijyen kuralları gereği teknemizde havlu hizmeti verilmemektedir. Denizin altına da merakınız varsa deniz gözlüğünüzde yanınızda olsun deriz. Şapka ve deniz gözlüğü de olmazsa olmazlardandır.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Size Özel Bodrum Özel Tekne Turu sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Bodrum Tekne Turu fiyatları 2024

Yetişkin: 450 TL

Çocuk: 350 TL

0-6 Yaş Arası: Ücretsiz

Bodrum Tekne Turu kaç saat sürmektedir?

Teknemiz sabah 10:30da kalkıp öğleden sonra 17:00’da limana geri dönmektedir.

Bodrum tekne turu fiyatına neler dahildir?

Tekne Turuna dahil olanlar;

 • Öğle Yemeği
 • Türkçe Bilgilendirme

Bodrum Tekne Turu saat kaçta kalkıyor?

Teknemiz sabah 10:30’da limandan kalkmaktadır. Öğleden sonra saat 17:00’de limana geri dönmektedir.

Bodrum Tekne Turu nereden kalkıyor?

Tekne Turumuz Gümbet Limanından kalkmaktadır.