Fiyat
Ücret₺175
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
14213
Günübirlik Tatil Turları > Antalya Tekne Turu

Antalya Tekne Turu

Antalya tekne turu tatiliniz için iyi bir başlangıç olacaktır. Teknemiz Antalya’ya çok yakın olan Kemer limanından kalkmakta. Tur programının içi oldukça zengin. Çocuklar için animasyonlardan köpük partisine ve farklı koylarda yüzme molalarına kadar bir çok eğlenceden oluşmakta.  Phaselis Koyununda bulunduğu 3 farklı koyda yüzme molası verilmekte. Eğer müze kartınız var ise Phaselis Antik kentini de ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için dilerseniz bizleri aşağıdaki numaradan arayabilir ya da WhatsApp üzerinden bizlere mesaj atabilirsiniz.

Antalya Tekne Turu Teknesi

Antalya Tekne Turunda hizmet verdiğimiz teknemiz 3 katlıdır. İlk giriş katında masalar bulunmakta. Öğle yemeği servisi bu katta ve tekne barından self servis olarak yapılmaktadır. Genelde güneşlenmek istemeyen aileler ya da misafirler bu katta zaman geçirmekte. İkinci katımız ortası açık olan yarı güneş alan kattır. Burada animasyonlar ve köpük partisinin yapıldığı sahne bulunmakta. En üst katta ise rahatça güneşlenebileceğiniz sünger şezlonglar bulunmakta. Gün boyunca burada güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tuvaletler ve üst değiştirme kabinleri teknemizin en alt katında bulunur. Tur süresince teknemizin sizlere sağladığı konfor ile rahat bir gün geçireceksiniz.

Teknemizden sizlerin de memnun ayrılacağına eminiz. Sizlerin tüm konforunu düşünerek tasarladığımız teknemizdeki aktiviteler ile ailecek çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.

Antalya Tekne Turu Fiyatları 2023

En Ucuz Antalya Tekne Turu Fiyatları 2023 +12 yaş üstü 175 TL, 7-11 yaş arası 100 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Köpük Partisi
 • Animasyonlar
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd
 • İçecekler
 • Giriş Ücretleri

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Tur Resimleri

Antalya Tekne Turu Programı

Antalya tekne turu programı teknemizin Kemer limanından saat 10:00 sularında hareket etmesi ile başlamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi gün içinde 3 farklı koyda yüzme molası verilmekte. Bu koylar Phaselis Koyu, Kiriş Adası ve Cennet Koyudur. Phaselis Koyunda dilerseniz Antik kenti de ziyaret edebilirsiniz. Aktif olan bir müze kartınız var ise giriş ücreti ödemeden antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Antik kenti ziyaret etmek istemiyorsanız Phaselis koyunda yüzebilir, güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir diğer koy ise Cennet Koyu’dur. Adı gibi cennet gibi güzellikte suları berrak ve mavi olan bu koyda yüzmeye doyamayacaksınız. Son olarak da Kiriş koyunda yüzme molası vermekteyiz. Tur süresince küçüklerimiz için çeşitli animasyonlar yapılmakta. Yetişkinler içinde köpük partisi en sevilen aktivitelerden biri. Köpük partisini her yaştan misafirlerimiz sevmektedir. Aileniz ve sevdikleriniz için unutulmaz bir gün olacağına emin olabilirsiniz.

Devamını Oku...

Faselis ( Phaselis ) Koyu

Faselis ( Phaselis ) koyu ilk yüzme molası verilecek olan koy olmakta. Burada hem bir koy hem de Phaselis Antik kenti bulunmakta. Dilerseniz koyda denizin ve güneşin tadını çıkarırsınız, dilerseniz antik kent ziyaretinde bulunursunuz. Seçim tamamen size kalmış. Antik kente ulaşım için küçük tekneler 5-30 Türk Lirası arasında ücret karşılığında sizleri antik kent girişine götürecektir. Müze kartı olmayan misafirlerimiz girişte 55 Türk Lirası vererek antik kente girebilirler (2023 yaz sezonu). Burada teknemiz 1 buçuk saat mola verecektir.

Cennet Koyu

Cennet koyu isminden de anlaşılacağı gibi cennet gibi bir koydur. Denizin maviliği, Toros Dağlarının görüntüsü ve çam ormanlarının verdiği bol oksijen. Bu koyda yüzme molasının bitmesini istemeyeceksiniz.

Kiriş Koyu

Üçüncü ve son yüzme molası verilen yer Kiriş Koyu olacaktır. Bu koy misafirlerimizin en çok fotoğraf çektiği koydur. Sebebini gidince kendi gözleriniz ile görebileceksiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Antalya tekne turunda yanınıza almanız gerekenler nelerdir?

Bu tur için plaj aksesuarlarına (mayo, mayo, havlu), güneş koruma aksesuarlarına (şapka, gözlük, krem), ek harcamalar için paraya (atıştırmalıklar, fotoğraflar, videolar ve hediyelik eşyalar) ihtiyacınız olacak.

Antalya tekne turu turunda yüzme molası verilen koylar

Antalya Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Cennet adası
 • Kiriş Koyu
 • Phaselis Koyu

Antalya Tekne Turu kaç saat sürmektedir?

Teknemiz sabah 10:00da kalkıp öğleden sonra 17:00’de limana geri dönmektedir.

Antalya tekne turu fiyatına neler dahildir?

Antalya Tekne Turu fiyatına dahil olanlar;

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Konforlu Tekne
 • Köpük Partisi
 • Öğle Yemeği
 • Animasyon

Antalya Tekne Turu nereden Kalkıyor?

Teknemiz Antalya’ya yakın olan Kemer Beldesinden kalkmaktadır. Teknenin kalktığı G-Marina’ya girişte biletiniz ve rezervasyonunuz yok ise güvenlik kapısından giriş yapamayacaksınız.

Antalya tekne turu fiyatı kaç TL?

Antalya Tekne Turu 2022 fiyat listesi;

+12 yaş üstü 175 TL, 7-11 yaş arası: 100 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.