Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Günlük Turlar

Fethiye Günlük Turlar

Fethiye Günlük Turlar yılında yine tatilinizi eğlenceli bir hale getirecek. Sitemizde bulunan günübirlik tatil turları ile sevdikleriniz ile birlikte hem eğlenceli hem de adrenalin dolu bir tatil geçireceksiniz.

fethiye tekne turu

Fethiye Tekne Turu

Ücret₺1,000

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

12 adalar tekne turu

12 Adalar Tekne Turu

Ücret₺1,000

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

fethiye atv safari

Fethiye Atv Safari

Ücret₺900

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

fethiye dalış turu

Fethiye Dalış Turu

Ücret₺1,750

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Fethiye Jeep Safari

Ücret₺900

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

EĞLENCE DOLU FETHİYE GÜNLÜK TURLAR

Klasik tatil severler Fethiye’ye tatile gelip sadece otel ve denizin tadını çıkarırlar. Oysa son zamanlarda artık bu tip tatil anlayışı değişmekte. Artık tatilciler, tatile gittiği çevreyi tanıyıp görmek ve gezmek istemekte. Eğer sizlerde bu anlayışta tatil yapmak istiyorsanız Fethiye Günlük Turlar listemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Fethiye adrenalin turları için Fethiye atv safari turu ile doğa içindeki parkurda araç sürebilirsiniz. Dilerseniz Fethiye Jeep Safari Turu ile sabahtan öğleden sonraya kadar bir çok doğal güzellikleri keşfe çıkabilirsiniz.

Sitemizde her isteğe uygun bir tur bulmanız mümkündür. Daha fazla adrenalin istiyorsanız sizlere Fethiye Dalış Turu önerebiliriz. Bu turda herhangi bir deneyim ya da tecrübeye gerek yok. Sadece yüzme bilmeniz yeterli. Tecrübeli eğitmenlerimiz sizlere dalış hakkında bilgiler verip sürekli dalış sırasında sizlerin yanında olacaktır. Fethiye’nin en güzel koyları ile muhteşem bir dalış gerçekleştirmiş olacaksınız. Su altında video ve fotoğraflarınız çekildiğinde uzun yıllar unutamayacağınız anılar oluşacaktır.

Fethiye’de tatildesiniz ve tüm bu tip turlara katılmak istiyorsunuz, ancak; fiyatlar sizi düşündürüyorsa hiç sorun etmeyin. Sitemizde bulunan tüm turları organize ederken fiyatları herkesten daha aşağı düşürdük. Kendi karımızdan düşürerek bunu gerçekleştirdiğimizde misafirlerimizin çok daha mutlu olduğunu gördük. Bizler için misafirlerimizin turlarımızdan mutlu olarak dönmesi en büyük arzumuzdur. Hem fiyat hem içerik bakımından ulaşılabilir turlar oluşturduk. Bunları yaparken de kaliteden ödün vermedik. Diğer siteleri incelediğinizde tüm fiyatların çok daha uygun fiyata sitemizde bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Yıl boyunca misafirlerimizin hayat koşturmacası sonucunda stres yükü altında kaldığını biliyoruz. Tuphipo.com olarak misafirlerimiz tatile çıktıklarında, turlarımız ile tüm bu stres yükünden kurtulmalarını istiyoruz. Fethiye Günlük Turlar ile bu stresinizden kurtulacağınıza da eminiz. Gerek tekne turlarımız gerek adrenalin turlarımız ise sizleri doğaya biraz daha yakınlaştırmak istedik. Çünkü biliyoruz ki insanoğlu ne kadar doğadan uzaklaşırsa o kadar çok stres yükü artıyor. Sizlere tavsiyemiz tatil sırasında konakladığınız otelden çıkıp etrafı gezin. İster bizim turlarımızla ister kendiniz. Mutlaka ama mutlaka tatilinizi otel havuzu ve otel plajı haricinde başka yerlerde de geçirin. Fethiye Tekne Turları ile hem Fethiye Koylarını hem de doğasını görmüş olursunuz. 4 X 4 jeepler ile safariye çıkıp dağ havası alıp Saklıkent Kanyonu gibi muhteşem bir kanyonu ziyaret etmiş olursunuz. Kısacası dışarda daha fazla eğlence olacağına emin olabilirsiniz.

 

 

Fethiye Tekne Turları

Fethiye Tekne Turları, Fethiye’nin en güzel koylarını keşfe çıkmak için en güzel yoldur. Bu koylarında çoğunda kara ulaşımı yoktur ve bu sebeple bakir kalmışlardır. Bu durum sizlerin daha sakin ve huzurlu bir tekne turu yaşamanızı sağlamaktadır. Sabah başlayan turumuz öğleden sonra saat 18:00’de sona ermektedir. Üstelik öğle yemeği de tur ücretlerine dahildir. Her yaştan misafirimizin beğenerek katıldığı bu turuma katılmak için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak olacaktır. Ekibimiz sizlere tüm bilgileri telefonda yada whatsapp üzerinden verecektir. Dilerseniz tüm detayları da Fethiye Tekne Turu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Fethiye Günlük Turlar 2024 yılı en iyi fiyatlar, geziler ve aktiviteler

Fethiye Turları ve Aktivite Fiyatları 2024 

Fethiye Tekne Turu
1000 TL
12 Adalar Tekne Turu
1000 TL
Fethiye Dalış Turu
1750 TL
Fethiye Atv Safari
900 TL
Fethiye Jeep Safari
900 TL
Fethiye Dalyan Turu
Fiyat Sorunuz

Fethiye Günlük Turlar 2024 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye'de en iyi günübirlik turlar ve aktiviteler nelerdir?

Fethiye en iyi günübirlik turlar ve aktiviteler listesi;

Fethiye'de en iyi 5 tur ve aktivite hangileridir?

Müşterilerimiz için Fethiye’de en iyi 5 tur ve aktivite listesi:

Fethiye'de Tarihi Turlar Nelerdir?

Fethiye’de Tarihi turların Listesi;

Fethiye'de günübirlik turlar ve aktiviteler ne kadara mal olur?

Fethiye’de seyahat acentemizin sunduğu günübirlik tur ve aktivite fiyatları;

Fethiye'de çocuklarla ne yapılır?

Fethiye’de çocuklarla ne tür turlar ve neler yapılır?

Fethiye'de en iyi aile dostu turlar ve geziler nelerdir?

Fethiye’de en iyi aile dostu turlar ve geziler;

Fethiye'de günübirlik turlar için en iyi deneyimler hangileridir?

Fethiye’de günübirlik turlar için en iyi deneyimler;

Fethiye'de en çok tavsiye edilen günübirlik turlar ve aktiviteler nelerdir?

Fethiye’de en çok tavsiye edilen günübirlik turlar ve aktiviteler listesi;

Fethiye'de günübirlik tur ve aktivite rezervasyonu yapmak için en iyi yer neresidir?

Fethiye’de elbette her turistik şehirde olduğu gibi çok sayıda gezi şirketi var. Marmaris’teki günübirlik turlarınız ve aktiviteleriniz için bizi seçtiğinizde, seyahat acentelerine veya üçüncü şahıs acentelere herhangi bir komisyon ödememenizi sağlamak için sizi doğrudan tur sağlayıcılarla buluşturuyoruz. Marmaris’te ucuz, kaliteli turlar arıyorsanız, Turhipo.com size yardım etmek için burada.