Fethiye Dalyan Turu

0
Fiyat
İstek Listesine Ekle
3821
Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Dalyan Turu

Fethiye Dalyan Turu

Doğa ile bütünleşik eğlenceli bir tur istiyorsanız Fethiye Dalyan Turu tam size göre bir tur olacaktır. Tur programı içerisinde Dalyan Çamur Banyoları, Dalyan Kaya Mezarları ve Dalyan İztuzu Plajı da bulunmaktadır. Dolayısıyla hem doğa, hem tarih karışımı olan bir tur olmaktadır. Öğle yemeği ve tüm giriş ücretleri tur ücretine dahil olmaktadır. Ayrıntılı bilgi alıp rezervasyon yapmak için bizleri aşağıdaki telefon numaramızdan arayabilirsiniz. Ekibimiz sizlere ister telefondan ister whatsapp yazışması ile ulaşsanız bile gerekli tüm bilgileri verip tur biletinizi sizlere gönderecektir.

Dopdolu Bir Tura Hazır mısınız?

Fethiye Dalyan Turu da size kendinizi şımartma şansı sunuyor. Dalyan’ın sıcak sularında banyo yapmanın keyfini çıkarabileceğiniz veya üzerinizi çamurla kaplayabileceğiniz Çamur Banyoları ve Kaplıcaları da destinasyonlarımızdan biri. Kükürtlü havuz ve çamurlu yol size şehirlerin koşuşturmacasına ve stresli anlara bir mola vermek için cennet gibi bir şans verecek.

Tur kapsamında ayrıca yerel bir restoranda açık büfe yemekler sunuyoruz. Fethiye Dalyan Turu sadece size ve sevdiklerinize özel keyifli bir kaçamak.

Fethiye Dalyan Turu Fiyatları 2024

En Ucuz Fethiye Dalyan Turu Fiyatları 2024; +12 yaş üstü … TL, 7-11 yaş arası: … TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Rehberlik
 • Öğle Yemeği
 • Giriş Ücretleri
 • Otel Transferi
 • Kişisel Harcamalar
 • Tüm İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo
 • Güneş Gözlüğü
 • Kişisel Havlu

Tur Resimleri

Dalyan Turu Programı

Sizleri otellerinizden ya da otellerinize en yakın noktalardan alınca Fethiye Dalyan Turu Programı başlamış olacak. Araç ile bir buçuk saatlik keyifli bir yolculuktan sonra Dalyan merkeze ulaşılacaktır. Yol boyunca Profesyonel turist rehberimiz Türkçe olarak sizlere hem program hem de çevre hakkında bilgiler verecektir. Dalyan merkeze ulaşınca 25 kişilik piyade denilen teknelere bineceğiz. İlk durağımız Dalyan’ın simgelerinden biri olan Dalyan Çamur Banyoları olacaktır. Çamur banyosu için bölgede ünlü olan Sultaniye Çamur Banyosu tercih edilecektir. Burada hem çamur havuzu hem de yerin altından doğal olarak çıkan termal su havuzu bulunmaktadır. Sonrasında ise öğle yemeği molası verilecek ve öğle yemeğinden sonra ise ünlü Dalyan Kaya Mezarları önünde teknemiz duracaktır.

Tekne üzerinden kaya mezarları karşısında rehberimiz sizlere kaya mezarlarını anlatacaktır. Ortalama 15 dakikalık bilgilendirme sonunda Dalyan İztuzu Plajı ziyaret edilecektir. İztuzu plajı ve çamur banyosu giriş ücreti tur ücretine dahildir. Plajda verilecek serbest zaman sonrasında tekrar Dalyan merkeze gelinecek ve Fethiye’ye dönüşe geçilecektir. Turumuz saat 18:30 – 19:00 sularında Fethiye’de sonlanacaktır.

Devamını Oku...

Fethiye’den Dalyan Turu

Tekne Turu Başlıyor: Muhteşem iztuzu nehrinin etrafında küçük teknelerle yelken açacağız. Yelken yaparken nefes kesen manzaralara şahit olacaksınız.

Çamur Banyoları

İlk durağımız Çamur Banyoları ve Termal Kaplıcalar. Bu yaylar, kendinizi bir tatilde şımartmak için eşsiz bir fırsattır. İş yerinizde ve şehrinizde uzun günler geçirdikten sonra dinlenmek için bir şans verecektir. Çamurun içinde kükürt vardır ve cildiniz için çok faydalıdır.

Kaya Mezarları

Tur rotamızda sizlere göstermek istediğimiz tarihi bir mekan da bulunmaktadır. Bu kaya mezarları eski zamanlara kadar uzanıyor ve o zamanlar hakkındaki bilginizi genişletmek için harika bir fırsat. Onlar hakkında nazik tur rehberlerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

Kaplumbağa Plajı

Dalyan Kaplumbağa Plajı, varış noktamızın en şaşırtıcı kısmıdır. Bir saat yüzme imkanı bulacak, aynı zamanda caretta caretta kaplumbağalarının yaşamına doğal ortamlarında tanık olma fırsatına sahip olacaksınız. Hayatta bir kez yaşanabilecek bir deneyim olduğu için lütfen fotoğraf makinelerinizi yanınızda bulundurun.

Dönüş:

Fethiye Dalyan Kaplumbağa Plajı Turu bittikten sonra dönüş için hazırlanacağız. 40 dakikalık bir yolculukla sizi otellerinize/apartlarınıza geri bırakacağız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye Dalyan Kaplumbağa Plajı arası ne kadar sürer?

Fethiye Dalyan turu 08:30 – 19:00 saatleri arasında sürmektedir. Toplam tur süresi yaklaşık 10.5 saattir.

Fethiye Dalyan Turu Gezisi Fiyatına Neler Dahildir?

Fethiye Dalyan Turu Gezisi Fiyatına dahil olanlar;

 • Türkçe Rehber
 • Öğle yemeği
 • Dalyan Öamur Banyosu
 • İztuzu Plajı
 • Giriş ücretleri
 • Otobüs ile seyahat
 • Dalyan Kanalında Tekne Yolculuğu

Fethiye Dalyan Turu kaç saat sürüyor?

Turumuz sabah 08:00’de başlamaktadır. Akşama doğru saat 18:30 sularında geri otellerinize dönmüş olacaksınız.

Fethiye Dalyan Turu fiyatı kaç TL?

Fethiye Dalyan Turu 2024 fiyat listesi;

 •  +12 yaş üstü … TL, 7-12 yaş arası: … TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

 

 

Teknede can yelekleri var mı?

Her teknemizde kendi kapasitesi kadar can yeleği bulunmaktadır. Çocuklara uygun can yeleği de bulunmaktadır.