Fiyat
Ücret₺550
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
23229
Günübirlik Tatil Turları > Kemer Tekne Turu

Kemer Tekne Turu (Her Şey Dahil Tur)

2024 Sezonuna Özel - 3 Yüzme Molası, Yemek, Sınırsız İçecekler, Köpük Partisi

Kemer Tekne Turu son zamanlarda oldukça popüler olan bir tur. Gün içerisinde 3 farklı koyda yüzme molası verilmekte. Ayrıca bir de Phaselis Antik Kenti ziyareti bulunmakta. Antik kent girişi müze kartı olan misafirlerimiz için ücretsiz olmakta. Antik kente girmek istemeyen misafirlerimiz burada bulunan muhteşem koyda yüzebilir, teknede güneşin tadını doyasıya çıkarabilir. Tur ücretine öğle yemeği, animasyon ve köpük partisi dahil. Misafirlerimize rezervasyondan sonra teknemizin kalktığı limanın konumunu ve tekne personelinin telefonunu whatsapp üzerinden paylaşmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan hattımızdan bizleri arayabilir, whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kemer Tekne Turu Yüzme Molası Verilen Koylar

Kemer Tekne Turu yüzme molası verilen koy sayısı 3’tür. Bunlar Phaselis Koyu, Cennet Koyu ve Kiriş Adası. Phaselis koyunda 1 saatlik yüzme molası verilmekte ve burada dilerseniz Phaselis Antik kentini ziyaret edebilirsiniz. Bu koy hem yerli hem yabancı misafirler tarafından oldukça sevilmekte. Yüzerken tüm yılın stresinden uzaklaşmanızı sağlayan bu sulardan çıkmak istemeyeceksiniz. Bir sonraki durak Cennet Koyu olacaktır. Adı gibi cennet gibi bir koyda yüzüyor olacaksınız. Son koy ise Kiriş adasıdır. Her koy gibi bu koyda da denizin maviliği sizleri kendine hayran bırakacak. Kemer bölgesi koyları ile gözde bir turizm bölgesi. Denizin mavisi ile ormanın yeşilinin birbirine karıştığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Kemer Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 550 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 400 TL0-6 yaş arası ücretsizdir.

Tur fiyatına alkolsüz içecekleri dahil etmek isterseniz, yetişkinler 1000 TL, 7-12 yaş arası çocuklar 800 TL’dir.

 

Tekne Turu Yetişkin Çocuk
Yemekli Tur 550 TL 400 TL
Yemek + Meşrubat 1000 TL 800 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Kola, Fanta, Sprite, Su, Çay
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Deniz Gözlüğü

Kemer Tekne Turu Programı

Kemer Tekne Turu programı sabah saat 10:00’da teknemizin limandan hareket etmesi ile başlamaktadır. Teknemiz G- Marina’dan hareket etmekte. Bu marinaya eğer tur biletiniz yok ise ya da transfer araçları ile gelmiyorsanız güvenlik kapısından içeri girişe izin verilmemektedir. Bu sebeple mutlaka tura katılmanız için rezervasyon yaptırmış olmalısınız ve  rezervasyonunuzu belgeleyen biletiniz olmalı. Teknemiz yüksek sezon yoğunluğundan 15 dakika gecikmeli kalkabilir. Tekne hareketinden sonra ilk olarak dünyaca ünlü Phaselis koyunda 1 saatlik yüzme molası verecektir. Masmavi suları ile harika bir yüzme molası deneyimi edineceksiniz. Bir sonra ki durak Cennet koyu olacak. Bu koyda da 45 dakikalık bir yüzme molası verilecek. Son yüzme molası ise Kiriş Adası yüzme molası olacak. Teknemiz saat 16:30 – 17:00 sularında sabah hareket ettiği G- Marina’ya geri dönecektir.

Kendi özel araçları ile gelecek olan misafirlerimize tur biletini gönderdikten sonra teknemizin kalkacağı yerin konumunu göndereceğiz. Ayrıca tekne personelinin cep telefonunu da rahatça teknemizi bulmaları için paylaşacağız. Sizler yine de herhangi bir durumda sabah bizleri de arayabilirsiniz.

Tekne

Limana vardığınızda tekneye binecek ve Kemer çevresindeki heyecan verici keşif için hazırlanacaksınız. Tekne tasarımı ve boyutu ile sizi etkileyecek. Geniş ve konforlu güverteleri, misafirlere maksimum konfor sağlamak ve deneyimlerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Phaselis Koyu

Tekne hareketinden sonra ilk durağına doğru yelken açacaktır. Seyir süresi boyunca güvertede güneşlenmenin keyfini çıkarabilir veya Akdeniz’in masmavi sularına hayran kalabilirsiniz. Phaselis Koyu’nda dilediğiniz gibi geçirmek için 1 saat 30 dakikalık vaktiniz olacak. Koy, çarpıcı fotoğraflar için ideal bir zemin oluşturan dağlarla çevrili. Burada kaldığınız süre boyunca denize girebilir, güneşin tadını çıkarabilir veya sahil kenarında bulunan antik kentin kalıntılarını keşfedebilirsiniz.

Kemer’de Tekne Turu Cennet Koyu

Mola sona erdiğinde, tekne bir sonraki durağa doğru hareket etmeye başlayacaktır. Programa göre, bir sonraki durak Cennet Koyu olacak. Kusursuz bir doğal güzelliğe sahip olan bu koyda misafirler, körfezin masmavi sularında yüzmenin keyfini çıkarabilirler.

Kiriş Koyu

Bu turun son durağı Kiriş Koyu olacak. Bu koydaki mola yaklaşık bir saat sürecek. Mola süresince turkuaz sularda yüzebilir ve Kemer güneşinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Dönüş

Son yüzme molasının ardından tekne dönüş yoluna başlar. Bu unutulmaz tekne turu, tatilinizde eşsiz bir deneyim olacak.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Kemer Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin: 550 TL

Çocuk: 400 TL

Bebek: Ücretsiz

Kemer Tekne Turu Nereden Kalkıyor?

Kemer Tekne Turu G-Marina’dan kalkmaktadır.

Kemer dışından geleceğiz. Turunuza nasıl katılacağız?

Kemer dışından gelecek misafirlerimize whatsapp üzerinden teknemizin konumunu göndermekteyiz. 

Kemer Günübirlik Tekne Turu fiyatına neler dahildir?

Kemer Tekne Turuna Dahil olanlar;

 •  Sigorta
 • Öğle yemeği
 • Köpük partisi
 • Animasyonlar

Kemer tekne turunda yüzme molası verilen koylar

Kemer tekne turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Kiriş Adası
 • Cennet Koyu
 • Phaselis Koyu

Kemer'de günübirlik tekne turu ne kadar sürer?

Kemer Günübirlik Tekne Turu 10:00 – 17:00 saatleri arasında sürmektedir. Toplam tur süresi yaklaşık 7 saattir.