Fiyat
Ücret₺200
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
5978
Günübirlik Tatil Turları > Kemer Tekne Turu

Kemer Tekne Turu

Kemer Tekne Turu son zamanlarda oldukça popüler olan bir tur. Gün içerisinde 3 farklı koyda yüzme molası verilmekte. Ayrıca bir de Phaselis Antik Kenti ziyareti bulunmakta. Antik kent girişi müze kartı olan misafirlerimiz için ücretsiz olmakta. Antik kente girmek istemeyen misafirlerimiz burada bulunan muhteşem koyda yüzebilir, teknede güneşin tadını doyasıya çıkarabilir. Tur ücretine öğle yemeği, animasyon ve köpük partisi dahil. Misafirlerimize rezervasyondan sonra teknemizin kalktığı limanın konumunu ve tekne personelinin telefonunu whatsapp üzerinden paylaşmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan hattımızdan bizleri arayabilir, whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kemer Tekne Turu Yüzme Molası Verilen Koylar

Kemer Tekne Turu yüzme molası verilen koy sayısı 3’tür. Bunlar Phaselis Koyu, Cennet Koyu ve Kiriş Adası. Phaselis koyunda 1 saatlik yüzme molası verilmekte ve burada dilerseniz Phaselis Antik kentini ziyaret edebilirsiniz. Bu koy hem yerli hem yabancı misafirler tarafından oldukça sevilmekte. Yüzerken tüm yılın stresinden uzaklaşmanıza sebep olacak olan bu sulardan çıkmak istemeyeceksiniz. Bir sonraki durak Cennet Koyu olacaktır. Adı gibi cennet gibi bir koyda yüzüyor olacaksınız. Son koy ise Kiriş adasıdır. Her koy gibi bu koyda da denizin maviliği sizleri kendine hayran bırakacak. Kemer bölgesi koyları ile gözde bir turizm bölgesi. Denizin mavisi ile ormanın yeşilinin birbirine karıştığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Kemer Tekne Turu Fiyatları 2023

En Ucuz Kemer Tekne Turu Fiyatları 2023; +12 yaş üstü 200 TL, 7-11 yaş arası: 125 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Deniz Gözlüğü

Tur Resimleri

Kemer Tekne Turu Programı

Kemer Tekne Turu programı sabah saat 10:00’da teknemizin limandan hareket etmesi ile başlamaktadır. Teknemiz G- Marina’dan hareket etmekte. Bu marinaya eğer tur biletiniz yok ise ya da transfer araçları ile gelmiyorsanız güvenlik kapısından içeri girişe izin verilmemektedir. Bu sebeple mutlaka tura katılmanız için rezervasyon yaptırmış olmalısınız ve  rezervasyonunuzu belgeleyen biletiniz olmalı. Teknemiz yüksek sezon yoğunluğundan 15 dakika gecikmeli kalkabilir. Tekne hareketinden sonra ilk olarak dünyaca ünlü Phaselis koyunda 1 saatlik yüzme molası verecektir. Masmavi suları ile harika bir yüzme molası deneyimi edineceksiniz. Bir sonra ki durak Cennet koyu olacak. Bu koyda da 45 dakikalık bir yüzme molası verilecek. Son yüzme molası ise Kiriş Adası yüzme molası olacak. Teknemiz saat 16:30 – 17:00 sularında sabah hareket ettiği G- Marina’ya geri dönecektir.

Kendi özel araçları ile gelecek olan misafirlerimize tur biletini gönderdikten sonra teknemizin kalkacağı yerin konumunu göndereceğiz. Ayrıca tekne personelinin cep telefonunu da rahatça teknemizi bulmaları için paylaşacağız. Sizler yine de herhangi bir durumda sabah bizleri de arayabilirsiniz.

Devamını Oku...

Tekne

Limana vardığınızda tekneye binecek ve Kemer çevresindeki heyecan verici keşif için hazırlanacaksınız. Tekne tasarımı ve boyutu ile sizi etkileyecek. Geniş ve konforlu güverteleri, misafirlere maksimum konfor sağlamak ve deneyimlerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Phaselis Koyu

Tekne hareketinden sonra ilk durağına doğru yelken açacaktır. Seyir süresi boyunca güvertede güneşlenmenin keyfini çıkarabilir veya Akdeniz’in masmavi sularına hayran kalabilirsiniz. Phaselis Koyu’nda dilediğiniz gibi geçirmek için 1 saat 30 dakikalık vaktiniz olacak. Koy, çarpıcı fotoğraflar için ideal bir zemin oluşturan dağlarla çevrili. Burada kaldığınız süre boyunca denize girebilir, güneşin tadını çıkarabilir veya sahil kenarında bulunan antik kentin kalıntılarını keşfedebilirsiniz.

Kemer’de Tekne Turu Cennet Koyu

Mola sona erdiğinde, tekne bir sonraki durağa doğru hareket etmeye başlayacaktır. Programa göre, bir sonraki durak Cennet Koyu olacak. Kusursuz bir doğal güzelliğe sahip olan bu koyda misafirler, körfezin masmavi sularında yüzmenin keyfini çıkarabilirler.

Kiriş Koyu

Bu turun son durağı Kiriş Koyu olacak. Bu koydaki mola yaklaşık bir saat sürecek. Mola süresince turkuaz sularda yüzebilir ve Kemer güneşinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Dönüş

Son molanın sonunda tekne Kemer’e dönüş yoluna başlayacaktır. Bu unutulmaz tekne turu,  tatilinizde eşsiz bir deneyim olacak.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kemer dışından geleceğiz. Turunuza nasıl katılacağız?

Kemer dışından gelecek misafirlerimize whatsapp üzerinden teknemizin konumunu göndermekteyiz. 

Kemer Günübirlik Tekne Turu fiyatına neler dahildir?

Kemer Tekne Turuna Dahil olanlar;

 •  Sigorta
 • Öğle yemeği
 • Köpük partisi
 • Animasyonlar

Kemer tekne turunda yüzme molası verilen koylar

Kemer tekne turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Kiriş Adası
 • Cennet Koyu
 • Phaselis Koyu

Kemer'de günübirlik tekne turu ne kadar sürer?

Kemer Günübirlik Tekne Turu 10:00 – 17:00 saatleri arasında sürmektedir. Toplam tur süresi yaklaşık 7 saattir.

Kemer Tekne Turu Nereden Kalkıyor?

Kemer Tekne Turu G-Marina’dan kalkmaktadır.

Kemer Tekne Turu fiyatı kaç TL?

Kemer Tekne Turu 2023 fiyat listesi;

 • +12 yaş üstü 200 TL, 7-11 yaş arası: 125 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.