Fiyat
Ücret₺750
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
5274
Günübirlik Tatil Turları > Kemer Dalış Turu

Kemer Dalış Turu

Kemer Dalış Turu ile Kemer bölgesinin deniz yaşamını kendi gözlerinizle görmek istemez misiniz? Turumuz size bu güzel tecrübeyi tatiliniz sırasında yaşatacaktır. Kemer Dalış Turu fiyatları 2024  yaz sezonunda dalış yapan ve dalış yapmayan misafirler olarak fiyatlandırılmıştır. Dilerseniz siz dalış yaparken aileniz ya da arkadaşınız dalış yapmadan teknede zaman geçirebilirler. Bu güzel tecrübeye sizlerde katılmak istiyorsanız bizleri rezervasyon numaramızdan arayabilirsiniz. İsterseniz bizi WhatsApp üzerinden de arayabilir ya da dilerseniz WhatsApp üzerinden mesaj yazarak da bilgi alıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Dalış Hakkında Bilgi

Dalış Hakkında Bilgi bölümümüzde sizlere dalış ve programı hakkında bilgi vermek istiyoruz. Genelde hiç dalış yapmamış olan misafirlerimiz ilk dalışlarını yapmaktan çekinirler. Gerçekte bu sadece basit bir korkudur. Dalış turuna katılmak için herhangi bir tecrübeniz olmasına gerek yok. Eğitmenlerimiz dünyaca tanınan sertifikalara sahiptir ve kullandığımız tüm ekipmanlar uluslararası standartlara uygun profesyonel dalış ekipmanlarıdır. Tur sırasında dalış yaparken eğitmenlerimiz sizleri tecrübenize göre gruplara ayıracaktır. En tecrübesiz ve en tecrübeli grupların başında hep bir eğitmen olacaktır. Ne kadar tecrübeli olursanız olun tek başınıza gruplardan ayrı dalış yapılmasına izin verilmeyecektir.

Kemer Dalış Turu Fiyatları 2024

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 14 yaş ve üzeri 750 TL
Misafir  yaş ve üzeri 600 TL
Bebek 0 – 3 yaş Ücretsiz

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Dalış Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Kemer Dalış Turu Programı 

Kemer Dalış Turu Programı Kemer Marina’ya gelen misafirlerimizin karşılanması ile başlayacaktır. Öncelikle sizlere turu, ekipman kullanımını ve eğitmenlerimizi tanıtarak turumuza başlayacağız. Tüm misafirler gruplara ayrılacaktır. Her grupta bir eğitmen olacak. Gün içerisinde 2 defa 15 / 20 dakika aralığında dalış yapılacaktır. Biri öğleden önce diğeri öğleden sonra olacak. Kalan süre içerisinde deniz üstünde şnorkel ile vakit geçirebilir ya da güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Öğle yemeğinde tavuk, makarna ve salata ikram edilir. Tüm içecekler ekstra olarak ücretlendirilir. Turumuz sabah 10:00’da teknemizin limandan hareket etmesi ile başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de tekrar aynı limana dönmesi ile bitecektir. 

Talimatlar

Limana vardığınızda profesyonel dalış eğitmeni ile tanışma fırsatı bulacaksınız. Deneyimli ve tam lisanslı eğitmen dalış hakkında önemli bilgiler verecektir. Daha spesifik olarak, eğitmen nasıl dalış yapacağınızı ve denizde nasıl davranmanız gerektiğini anlatacaktır. Ayrıca temel güvenlik prosedürlerini ve dalış ekipmanının nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Son olarak brifing bittiğinde oksijen solunum cihazlarını test etme imkanına sahip olacaksınız.

Öğle Yemeği

İlk dalışınızın sonunda tekneye geri döneceksiniz. Tekne ikinci dalış noktasına doğru ilerlemeye devam ederken, ikinci dalışınız için gerekli enerjiyi elde etmek için hafif bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu süre zarfında güvertede dinlenmenin ve güneşlenmenin keyfini çıkarın.

2. Dalış

Tekne ikinci dalış noktasında durduğunda, eğitmen dalışınızla ilgili önemli detayları bir kez daha size anlatacaktır. Nasıl davranacağınızı zaten bildiğiniz için bu ikinci dalış deneyimi daha zevkli olacak. Sualtı dünyasını keşfetme şansını yakalayın ve bu deneyimden maksimum düzeyde keyif alacağınızdan emin olun.

Geri Dönüş

İkinci dalışınızın sonunda tekne limana dönüş yoluna başlayacak. Bu tur, tatlı bir yorgunluk ve harika anılarla dolu olarak limana vardığınızda sona erer.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Kemer Dalış Turu fiyatları 2024

 • Dalan: 750 TL
 • Dalış Yapmayan ( Misafir ): 600 TL

14 yaşındaki bir çocuk Kemer'de dalış yapabilir mi?

14 yaşından büyük çocuklar Kemer Dalış Turuna katılabilir. 

Yüzme bilmeyenler Kemer'de dalış yapabilir mi?

Yani kısa cevap EVET. Kemer’de yüzücü olmayan biri olarak dalış yapabilirsiniz, ancak seçenekleriniz sınırlıdır. Sadece bir eğitmen eşliğinde temel giriş dalışlarına izin verilir, yüzemiyorsanız tam dalış lisansı alamazsınız, ancak dalışı deneyebilir ve umarım bu deneyimin tadını çıkarabilirsiniz!

Kemer dalış turu saatleri ne zaman başlar?

Kemer’de dalış sabah 10:00’da başlar ve öğleden sonra 17:00’de biter.

Kemer dalış turu rezervasyonu nerede yapılır?

Dalış turu için online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuzla birlikte size biletiniz pdf olarak iletilecektir.