Fiyat
Ücret₺900
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
19192
Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Tekne Turu

Fethiye Tekne Turu

Harika bir yaz günü Fethiye Tekne Turu ile gününüzü çok daha renkli hale getirebilirsiniz. Fethiye tatili sırasında yapılacak, hatta en başta yapılacak en eğlenceli aktivitelerden biridir. Teknemiz sabah 10:30’da hareket etmekte ve sabah kalktığı limana saat 18:00’de tekrar dönmektedir. Turumuza öğle yemeği dahildir. Turumuz aynı zamanda 12 Adalar Tekne Turu olarak da bilinmekte. Sizlere çok daha detaylı bilgi verebilmemiz için bizleri 0252 345 06 94 numaralı rezervasyon hattımızdan arayabilirsiniz.

Tur Teknemiz

Tur Teknemiz iki katlı ahşap bir teknedir. Alt kat gölge üst kat ise güneşlenme alanı olarak dizayn edilmiştir. Alt katta gün boyu self servis olarak içecek servisi yaptığımız bar, tuvaletler ve ayrıca masalar bulunmakta. Üst katta ise rahatça gün boyu güneşleneceğiniz şezlonglar bulunmakta. Güneşlenmek istemiyorsanız alt katta masalarda vakit geçirebilirsiniz. 

Fethiye Tekne Turu Fiyatları 2024

En Ucuz Fethiye Tekne Turu Fiyatları 2024; +6 yaş üstü 900 TL, 3-6 yaş arası: 500 TL, 0-2 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Tüm İçecekler
 • Otel Transferi

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo
 • Güneş Gözlüğü
 • Kişisel Havlu

Tur Resimleri

Fethiye Tekne Turu Programı

Harika koylardan oluşan Fethiye Tekne Turu Programı sabah 10:30’da teknemizin limandan kalkması ile başlamaktadır. Gün içerisinde 5 farklı koyda teknemiz yüzme molası verecektir. Her Yüzme molası ortalama 45 dakika olacak. Tekne Turu yüzme molaları ; Akvaryum Koyu, Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Koyları ve Yassıca Ada olacaktır. Yüzme molası verilecek olan koyların sıralaması gün içinde kaptan tarafından değiştirilebilir. Havanın durumu, rüzgarın şiddeti ve ayrıca denizin dalga durumu bu değişikliğin sebebi olmaktadır. Tur programında bulunan bu koylara karadan erişim sağlanamadığından koylar sakin olmakta. Bu sebeple çok daha rahat bir tur yaşayacaksınız. Öğle yemeği ikramı yüzme molası verilen koyların birinde teknemizde ikram edilecektir. Teknemiz turunu bitirdiğinde saat 18:00’de sabah kalktığı limanda olacaktır.

Yorumlar

Fethiye tekne turu yorumları hakkında tüm yabancı ve yerli misafirlerimizden oldukça güzel yorumlar almaktayız. Sizler yine de olumlu yorumlarınız ile birlikte olumsuz yorumlarınızı da bizlerle paylaşınız. Bizler olumlu yorumlardan çok olumsuz yorumları merak ediyor ve misafirlerimizin fikirlerini bu konuda çok önemsiyoruz. Bizlerin gün içinde göremediği ya da farkında olmadığı aksaklıklar olduğunda misafirlerimiz bizlere bunları söylediğinde çok mutlu oluruz. Sizlerin tüm yıl stres altında çalıştığını ve tatil için ayırdığı sınırlı zamanda ve sınırlı bütçe ile en iyi taili yapmaya çalıştığınızı biliyoruz. Bu sebeple tüm operasyonlarımızı sizlerin yüzünüzü güldürecek ve güzel anılarla evlerinize dönmenizi sağlayacak şekilde yürütmeye çalışıyoruz.

Fethiye Tekne Turuna giderken nasıl hazırlanmalı?

Tura gelmeden önce nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini anlatacağız. Öncelikle bu bir tekne turu olduğu için sakın şortunuzu ya da mayonuzu unutmayınız. Sonrasında en önemlisi ise koruyuculu güneş kremi olmaktadır. Kişisel havlunuzu, güneş gözlüğünüzü de mutlaka çantanıza koyun. Denizin altını merak ediyorsanız ve deniz yaşamına merakınız varsa mutlaka kendi kişisel deniz gözlüğünüzü getiriniz. Teknede Deniz Gözlüğü satılmamaktadır. Gün içerisinde olağan üstü güzellikte koylar görüp bir çok fotoğraf çekeceksiniz. Bunun için telefonunuzun şarjının dolu olması gerekiyor. Sabah tura çıkmadan şarjınızı kontrol edin hatta geceden doldurun.

VIDEO

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye Tekne Turu 2024 fiyatları;

 • Yetişkin: 900 TL
 • Çocuk ( 3-6 yaş arası ) : 500 TL
 • Bebek ( 0-3 yaş arası ): ücretsizdir.

 

Fethiye tekne turunda yanınıza almanız gerekenler nelerdir?

Bu tur için plaj aksesuarlarına (mayo, mayo, havlu), güneş koruma aksesuarlarına (şapka, gözlük, krem), ek harcamalar için paraya (atıştırmalıklar, fotoğraflar, videolar ve hediyelik eşyalar) ihtiyacınız olacak.

Fethiye tekne turu turunda yüzme molası verilen koylar

Fethiye Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Akvaryum Koyu
 • Tavşan Adası
 • Kızıl Ada
 • Yassıca Ada
 • Göcek Koyları

 

Fethiye Tekne Turu kaç saat sürmektedir?

Teknemiz sabah 10:30da kalkıp öğleden sonra 18:00’de limana geri dönmektedir.