Fiyat
Ücret₺1,750
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
12883
Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu ile sualtı dünyasını sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla keşfedebilirsiniz. Fethiye Tüplü Dalış Turu olarak da bilinen turumuzda otel servisi ve öğle yemeği dahildir. İçecekler hariçtir. Gün içerisinde 2 dalış yapılacaktır. Dalış yapabilmek için sizlerin herhangi bir lisansınızın ve tecrübenizin olmasına gerek yok. Tecrübeli ve lisanslı eğitmenlerimiz eşliğinde güvenli bir şekilde tüm dalışlarınızı yapabilirsiniz. Dalışlar hakkında detaylı bilgi için bizleri aşağıdaki rezervasyon hattımızdan arayabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu

Fethiye tüplü dalış turu gün içinde biri öğleden önce biri öğleden sonra olmak üzere 2 dalıştan oluşuyor. Her dalış ortalama 20 dakika sürecektir. Grubun büyüklüğüne göre 4-5 ayrı gruplara ayrılacaksınız ve her grupta maksimum 8 kişi olacaktır. Üstelik her grup için bir lisanslı profesyonel eğitmenimiz olacak. Gruplar tecrübelerine göre ayrılacaktır. Gruplardan ayrı olarak dalış yapmak yasaktır. Tecrübesiz olan ve dalış yapacak misafirler öncelikle kıyıda nefes tutma ve ekipman kullanma egzersizleri yapacaktır. Ekipman kullanımına alışan misafirler sonrasında 1 metre ve 5 metre arasında dalış yapacak. Tecrübeli ve lisansı bulunan misafirler ise eğitmenlerin o anda karar verecekleri derinlikte dalış yapacaklar. Ne kadar tecrübeli olursanız olun tek başınıza dalış yapmanıza izin verilmeyecek.

Fethiye Dalış Turu Fiyatları 2024

Kişi Yaş Çocuk
Yetişkin + 14 yaş 1750 TL
Misafir + 14 yaş 900 TL

15 Haziran’dan itibaren Fethiye dalış turunun fiyatı yetişkinler için 1850 TL, 14 yaş üstü misafirler için (dalış yapmayan) 1300 Türk Lirasıdır.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Otel Transferi
 • 2 Dalış
 • Öğle Yemeği
 • Profesyonel Dalış Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Video
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Fethiye Dalış Turu Programı

Sabah, şoförlerimiz sizi almak için otelinizin önünde bekliyor olacak. Tüplü dalış için Fethiye limanına götürüleceksiniz. Yolculuk sırasında herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa, kibar ve deneyimli sürücü ve rehberlerimizi bilgilendirmeniz yeterlidir. Sizi Fethiye, Ovacık, Hisarönü, Ölüdeniz ve Çalış gibi lokasyonlardan alabiliriz.

İki katlı ve 22 metre uzunluğundaki dalış teknemizde herkese yer var. Hem dalgıçlar hem de dalgıç olmayanlar için tasarlanmıştır, böylece herkes eğlenebilir. Teknemizde dalıcı olmayanlar parlak güneşin tadını çıkarabilir, yazın ılık denizinde yüzebilir ve yeşilin maviyle buluştuğu yerde güneşlenebilir. Tekne, yelken açmadan önce her şeyin doğru ve güvenli olduğundan emin olmak için ayrıntılı olarak iki kez kontrol edilir.

Hazırlık & Eğitim

Teknemize bindiğinizde, dalışa başlamadan önce deneyimli ve yetenekli profesyonel eğitmenlerimiz size bir eğitim verecektir. Eğitmenlerimiz PADI, BSAC ve CMAS sertifikalarına sahiptir ve dilerseniz tüplü dalış gezimiz sırasında bu sertifikaları almak için kurslarımıza katılabilirsiniz. Dalış sırasında güvende olmanız için dalış ekipman ve aletleriniz size verilmeden önce kontrol edilir. Tüm ekipmanlarınız önceden onaylanacaktır. Dalışa hazır olduğunuzu kesin olarak öğrendikten sonra bu muhteşem fırsatı yaşamaya başlayacaksınız.

Güvenlik

Tüm aletleriniz ve dalış ekipmanlarınız profesyonel eğitmenlerimiz tarafından üç kez kontrol edilir. Ayrıca tüplü dalış turumuz sırasında olabilecek her şey hakkında sizi bilgilendirecek ve güvenliğinizi sağlamak için gerekli tüm önlemleri alacaklardır. Tüplü dalış turumuz sırasında size yardımcı olacak ve rehberlik edeceklerdir. Tek yapmanız gereken bu muhteşem sualtı manzarasının tadını çıkarmak.

Fethiye’de Tüplü Dalış

Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimizin direktiflerine uyarsanız, renkli bir deniz habitatına sorunsuz bir dalış deneyimi yaşarsınız. Dalışın bütün detayları size açıklanacak ve öğretilecektir. Bir problem durumunda, eğitmenler sizin için orada olacaklar. Etrafı gözetleyecekler. Birbirinden farklı muhteşem su altı canlıları ve onların doğal ortamları ile renkli bir uyumla karşılaşacaksınız. Lütfen iki dalış yapacağınızı unutmayın. Biri öğle yemeğinden önce diğeri öğle yemeğinden sonra.

Zengin Deniz Yaşamı

Tüplü dalış yaparken renkli su altı dünyasını deneyimleyeceksiniz. Çeşitli sualtı canlıları, mercanlar, resifler. Suya girmeden önce nazik ve bilgili rehberlerimiz ve eğitmenlerimiz sizi su altı yaşamı ve canlıları hakkında bilgilendirecektir. Şanslıysanız bir caretta caretta ile bile karşılaşabilirsiniz.

Öğle yemeği

Dalış enerji tüketir ve kendinizi aç hissedersiniz. Size lezzetli bir öğle yemeği sunmaya hazırız. Öğle yemeği deneyimli aşçılarımız tarafından pişirilecek ve kesinlikle beğeneceğinizden emin olacağız. Öğle yemeğinden sonra ikinci dalış için başka bir koya geçiyoruz.

Geri Dönüş

Rüya gibi Fethiye Dalış Turumuz bittiğinde geri dönüş için hazırlanacağız. Nazik şoförlerimiz sizi otellerinize götürecektir. Seyahatiniz sırasında herhangi bir ihtiyacınız olması durumunda hizmetinizde olacaklardır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye Dalış Turu fiyatı kaç TL?

Fethiye dalış turu 2024 fiyat listesi;

 • Dalan: 1750 TL
 • Dalmayan ( Misafir ): 1200 TL

15 Haziran’dan itibaren Fethiye dalış turunun fiyatı yetişkinler için 1850 TL, 14 yaş üstü misafirler için (dalış yapmayan) 1300 Türk Lirasıdır.

Fethiye dalış turu saat kaçta ve ne zaman başlar?

Fethiye dalış sabah 09:00’da başlar ve öğleden sonra 17:00’de biter.

Fethiye'de yüzme bilmeyenler dalış yapabilir mi?

Yani kısa cevap EVET. Fethiye’de yüzücü olmayan biri olarak dalış yapabilirsiniz, ancak seçenekleriniz sınırlıdır. Sadece bir eğitmen eşliğinde temel giriş dalışlarına izin verilir, yüzemiyorsanız tam dalış lisansı alamazsınız, ancak dalışı deneyebilir ve umarım bu deneyimin tadını çıkarabilirsiniz!

Fethiye'de dalış yapmak güvenli mi?

Fethiye’de dalış yapmak hem yeni başlayanlar hem de deneyimli dalgıçlar için oldukça güvenli bir aktivitedir. Dalış ekipmanı, her dalıştan önce düzenli olarak kontrol edilir ve test edilir.

Fethiye dalış turu rezervasyonu nereden yapılır?

Fethiye dalışı için online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonun ardından biletiniz pdf olarak sizinle paylaşılacaktır.