Fiyat
Ücret₺900
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
9302
Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Atv Safari

Fethiye Atv Safari

Tatilinize Fethiye Atv Safari Turu gibi bir turla biraz adrenalin katmak ister misiniz? Yerli ve yabancı bir çok tatilci tarafından beğeni gören turumuzda sizleri otellerinizden servislerimiz ile almaktayız. Üstelik gün içinde bir kaç farklı saatte düzenlenen turumuzda ehliyet zorunluluğu da yoktur. Dolayısıyla her 16 yaş ve üstü misafirimiz atv safari turu süresince araç sürebilir. 15 yaş altındaki misafirlerimiz ise ebeveynleri ile yolcu olarak katılabilirler. Rezervasyon yapmak ve aklınıza takılan soruları sormak için bizi arayın. Ekibimiz tüm ayrıntıları sizlerle paylaşacaktır.

Atv Safari Güvenlik

Araçlarımızı her turdan sonra bakımları güvenlik kontrolleri yapılması için garaja çekiyoruz. Tecrübeli servis personeli tarafından kapsamlı inceleme yapılır. En küçük arızada aracı tura çıkarmayıp ve gerekli bakımları hemen yapılmaya başlanıyor. Tamirat sonrasında test sürüşü yapılır ve testten geçen araçlar tura çıkarılır. Tur öncesinde sizlere tüm güvenlik ekipmanı eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu güvenlik ekipmanlarını lütfen tur sırasında çıkarmayınız. Bizim için misafirlerimizin güvenliği turdan kazanacağımız paradan çok daha önemlidir. Eğlenceli bir tur olan Atv Safari güvenlik açısından taviz verilemeyecek bir turdur.

Fethiye Atv Safari Turu Fiyatları 2024

Tur Kişi Fiyat
Atv Safari Tek Kişilik 900 TL
Atv Safari Çift Kişilik 1200 TL

15 Haziran’dan itibaren Fethiye Atv Safari tek kişilik araçlar için 1000 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1300 Türk Lirasıdır.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Otel Transferi (Hisarönü, Ovacık, Ölüdeniz)
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Video

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Yedek Kıyafet
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Tur Resimleri

Fethiye Atv Safari Programı

Fethiye Atv Safari Turu Programı sizleri servislerimiz ile otelleriniz ya da otellerinize yakın olan noktalardan aldığımızda başlamaktadır. Safari merkezimize ulaşmak için yarım saatlik bir yolculuk yapacağız. Safari Merkezimize geldiğinizde hemen araçlara geçilmeyecek. Öncelikle sizlere profesyonel eğitmenlerimiz 15 dakikalık araç sürüşü, araçlar ve güvenlik ekipmanları hakkında bilgi verecekler. Daha sonrasında sizleri araç başına alacağız. Her araçta ki misafirimize eğitmenlerimiz güvenlik ekipmanları dağıtacak. Tüm misafirlerin ekipmanları tek tek kontrol edildikten sonra konvoy olarak sürüş başlayacaktır. Konvoyun bir başında bir sonunda eğitmenler sizlere katılacaklar. Konvoy dışında araç sürmek kesinlikle yasaktır. Sürüş sırasında misafirlerin kurallara uyması hem kendileri hem de konvoyda bulunan diğer misafirler için çok önemlidir. Orman içi parkurda ortalama olarak bir buçuk saat araç üzerinde kalacaksınız.

Yorumlar

Fethiye Atv Safari Yorumları konusunda hem yerli hem de yabancı misafirlerimizden pozitif geri dönüşler almaktayız. Orman içi parkurda safari turumuzu gerçekleştirdiğimiz için tüm misafirimiz oldukça iyi stres atmaktadır. Bu da turlarının iyi geçmesine ve eğlenmelerini sağlamaktadır. Sizlerin de eğer stres atmaya ve kendinizi doğa içinde bulmaya ihtiyacınız varsa mutlaka bizleri arayın ve rezervasyonunuzu yaptırın. Şimdiden sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Tur Seansları

Gün içerisinde tur seansları bir kaç tanedir. Sezon başında ve sezon sonunda 2 seans, yüksek sezonda ise 3 seanstan oluşmaktadır. 10.00 seansı ve 14.00 seansıdır. Sezonda ise 08.30, 12.30, 16.00 şeklindedir. Her seans otelden alınıp tekrar otelinize bırakılma olarak 3 saat sürmektedir. Araç üzerinde ise ortalama olarak bir saat on beş dakika ile bir buçuk saat arasında kalmaktasınız.

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

İyi güzelde ‘Nasıl Rezervasyon Yaparım?’ diye sorduğunuzu biliyoruz. 5 dakikanızı ayırmanız rezervasyon yapmak için yeterlidir. Rezervasyon numaramız olan 0252 345 06 94 numaralı hattımızı aradığınızda tüm detayları ekibimiz sizlere verecektir. Tura katılmaya karar verdiğinizde ekibimiz sizlerin otel bilgilerinizi ve hangi gün ve seans için katılacağınızı soracaktır. Sizler bilgileri verdikten sonra whatsapp üzerinden sizlere online biletiniz gönderilecektir. Sabah sizleri almaya gelecek olan servis şoförlerimize whatsapptan size gelen bileti gösterdiğinizde turumuza katılacaksınız. Dilerseniz bizleri whatsapp ile arayabilir ya da tüm bilgileri whatsapp ile mesaj çekerek alıp rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Ekibimiz her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye Atv Safari Turu fiyatı kaç TL?

Fethiye Atv Safari Turu 2024 fiyat listesi;

 • 1 Kişilik : 900 TL 
 • 2 Kişilik : 1200 TL

15 Haziran’dan itibaren Fethiye Atv Safari tek kişilik araçlar için 1000 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1300 Türk Lirasıdır.

Fethiye Atv safari turuna kaç yaşından itibaren izin verilir?

Fethiye Atv  safari turuna 16 yaş üstü kişilerin katılmasına izin verilmektedir.

Çocuklar Fethiye Atv Safari turuna çıkarılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında ikinci bir kişi olarak tura katılabilirler.

Fethiye ATV Safari turu fiyatına neler dahildir?

 • Otel Servisi (Hisarönü, Ovacık, Ölüdeniz)
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Sigortalar
 • Güvenlik Ekipmanları

Fethiye ATV safari turu ne kadar sürüyor?

Fethiye Atv Safari Turu yaklaşık 3,5 saat sürmektedir. Atv Safari turunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz: sabah, öğlen veya akşam.

Fethiye Atv Safari parkuru nerede?

Turumuzu organize ettiğimiz parkurumuz orman içi toprak yollardır.

Fethiye Atv Safari güvenli mi?

Her seans sonrası araçlar kontrol edilir ve her günün akşamı araçlara bakım yapılmaktadır. Yapılan kontrollerde güvenlik kurallarına uygun olmayan araçlar bakıma alınır.