Fiyat
Ücret₺800
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
11317
Günübirlik Tatil Turları > Antalya Dalış Turu

Antalya Dalış Turu

Su altı dünyasının huzurlu ve heyecan verici atmosferini Antalya dalış turu ile keşfedebilirsiniz.  Üstelik bu keşfi yapmak için herhangi bir tecrübe sahibi olmanıza da gerek yok. Lisansınız olmasına hiç gerek yok. Dalışınız sırasında uluslar arası lisansa sahip tecrübeli eğitmenlerimiz sizlere rehberlik edecek. Teknemizde profesyonel ekipmanlar olduğundan herhangi bir ekipman da getirmeniz gerekmiyor. Antalya tüplü dalış turu hakkında detaylı bilgi için bizleri aşağıda yazan numaramızdan arayabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınızda tur biletinizi WhatsApp üzerinden göndereceğiz.

Antalya Dalış Turu Teknemiz

Teknemiz 2 katlı ahşap ve sadece dalış turları için tasarlanmış bir teknedir. Üst katta rahatça güneşlenebileceğiniz şezlonglar bulunmakta. Dalış aralarında burada dinlenebilirsiniz. Hiç dalış yapmayan misafirlerimizde gün boyu güneşlenmenin tadını çıkarabilirler. Alt katta ise dalış turunda kullanılan tüm ekipmanların olduğu bölüm bulunmakta. Ayrıca tuvaletler ve teknemizin içecek barı da bu katta bulunur.

Antalya Dalış Turu Fiyatları 2024

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 14 yaş ve üzeri 800 TL
Misafir  yaş ve üzeri 700 TL
Bebek 0 – 3 yaş Ücretsiz

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Rehberlik
 • Öğle Yemeği
 • Dalış Ekipmanları
 • 2 Dalış
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Antalya Dalış Turu Programı

Size farklı bir dünyada eğlenceli bir aktivite sunan Antalya dalış turu programı sabah tekneye ulaşmanız ile başlamaktadır. Teknemize geldiğinizde ilk olarak eğitmenlerimiz sizlere tur programı, dalış kuralları, dalış ekipmanları hakkında ayrıntılı bilgiler verecektir. Bu noktada verilecek olan her bilgiyi can kulağı ile dinlemenizi tavsiye ederiz. Tecrübenize göre gruplar oluşturulacak ve her guruba bir eğitmen verilecektir. Eğitmensiz dalış veya tek başına gruplardan ayrı dalışlar yasaktır. Ne kadar tecrübeli olsanız da ve profesyonel lisanslı olsanız da tek başınıza dalmanıza izin verilmeyecektir.

Öğleden önce bir dalış ve öğleden sonra bir dalış olmak üzere gün içinde 2 dalış yapacaksınız. Her dalış ortalama 15 – 20 dakika sürecek şekilde ayarlandı. Hiç tecrübesi olmayan misafirlerimizin olduğu grup önce ekipmanlar ile su altında nefes alıp verme egzersizi yapacaktır. Ekipmanlara alıştıktan sonra önce 1 metre sonra 3 metre de dalışlar yapacaksınız. ikinci dalışta bu sefer biraz daha derine gidip 5 metreye kadar dalabilirsiniz.

İlk Dalış

İlk Dalış yaptığınızda ekipmanlara alıştıktan sora eğitmenler eşliğinde en fazla 3 metre derinliğe ineceksiniz. Su altında kalış süresi dalgıçların nefes sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu ilk dalışta 15- 20 dakika su altında kalacaksınız. Eğitmenlerimiz her zaman sizlerin yanında olacaktır.

İkinci Dalış

İkinci dalış süresince artık ekipmanlara daha çok alıştığınız için daha rahat olacaksınız. Bu sefer 5 metre derinliğe kadar inebilirsiniz. 5 metrede artık su daha berrak ve huzur vericidir. Bu sefer su altı dünyasının ne demek olduğunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Bazı misafirlerimiz her ne kadar tecrübesiz dalgıç ya da ilk defa dalış yapsalar da bu noktada sudan hiç çıkmak istemediklerini söylemektedir. Bu dalış süresi de ilk dalış gibi 15 – 20 dakika sürecektir.

 Dalışta Yaş Sınırı

Dalışta yaş sınırı 14 yaş ve üstüdür. Eğer bu yaştan aşağı çocuğunuz varsa tekneye sizinle misafir olarak gelebilir ama dalış yapamazlar. Yasa gereği 14 yaş altındaki misafirlerin dalış yapması kesinlikle yasaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Antalya Dalış Turu fiyatları 2024

Dalan: 800 TL

Misafir: 700 TL

Antalya'da yüzme bilmeyenler dalış yapabilir mi?

Yani kısa cevap EVET. Antalya’da yüzücü olmayan biri olarak dalış yapabilirsiniz, ancak seçenekleriniz sınırlıdır. Sadece bir eğitmen eşliğinde temel giriş dalışlarına izin verilir, yüzemiyorsanız tam dalış lisansı alamazsınız. Ancak dalışı deneyebilir ve bu deneyimin tadını çıkarabilirsiniz!

Antalya dalış Turu saat kaçta başlıyor?

Antalya’da dalış sabah 10:00’da başlar ve öğleden sonra 17:00’de biter.

Antalya'da dalış turu rezervasyonu nereden yapılır?

Antalya dalışı için online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuzdan sonra biletiniz pdf olarak sizinle paylaşılacak.

Antalya dalış turu güvenli mi?

Antalya’da dalış yapmak hem yeni başlayanlar hem de deneyimli dalgıçlar için oldukça güvenli bir aktivitedir. Dalış ekipmanları, her dalıştan önce düzenli olarak kontrol edilir ve test edilir.