Fiyat
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
3151
Günübirlik Tatil Turları > Bodrum Atv Safari

Bodrum Atv Safari

Bodrum Atv safari Turu, adrenalin arayanlar için Bodrum’daki cennetlere açılan bir kapıdır; Bodrum’un en iyi Atv safarisini sizler için düzenliyoruz. Kendinizi bu grubun bir üyesi olarak görüyorsanız, sizi tanımaktan mutluluk duyarız, çünkü size, tam da istediğiniz gibi, nefes kesici manzaralar ve üst düzey heyecanlarla dolu, tatmin edici bir program sunacağımızdan eminiz.

Uzun bir yol boyunca bölgenin değerli arazilerinin doğal engellerinin üzerinden atlıyor olacaksınız ve sadece bu bile tüylerinizi diken diken etmeye yetecek.

Elbette beklediğinizden çok daha fazlası olacak; ve şimdiden merak ediyor ve heyecan duyuyorsanız, Atv safarinin tüm programını öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okumalısınız .

Bodrum Atv Safari Fiyatları 2024

Tur Kişi Fiyat
Atv Safari Tek Kişilik 630 TL
Atv Safari Çift Kişilik 730 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Otel Servisi
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Tur Resimleri

Bodrum'da ATV Safari Turu

Bodrum’da Atv Safari Turu gibi özel bir program için çantanızı mükemmel bir şekilde hazırlamalısınız; ve bu konuda bazı ipuçları vererek size yardımcı olacağız.

Öncelikle tur sırasında üzeriniz çamurla kaplı olacağından sahaya gelmeden önce rahat ve kullanışlı kıyafet ve ayakkabı giymenizi öneririz.

İkinci olarak, yanınızda fazladan kıyafet, ağzınızı kapatacak bir maske (tercihen), şapka, güneş kremi ve güneş gözlüğü getirdiğinizden emin olmalısınız.

Üçüncüsü, safari sırasında elektronik makinelerinizi sudan ve çamurdan korumalısınız.

Son olarak, bir not olarak, 14 yaşından küçük çocuklar sadece ebeveynleri ile aynı bisiklete binebilir. Ancak, kendi başına binebilecek yetişkinlerin özel bir ehliyete ihtiyacı yoktur.

Programa başlamak için sabah tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi otelinizden alacağız. Bir süre sonra safarinin başlayacağı alana varıyoruz.

Turdan Önce

Sahada, güvenlik prosedürleri, rota, varış noktası, ekipmanın nasıl kullanılacağı ve buggy’nin nasıl etkin bir şekilde kullanılacağı hakkında sizi bilgilendirecek profesyonel ve lisanslı eğitmenler tarafından sıcak bir şekilde karşılanacaksınız. Tabii ki önceliğimiz sizin güvenliğiniz olduğundan, her şey netleşene kadar onlara sonsuz soru sorabilirsiniz. Üstelik gerçek yolculuktan önce, becerilerinizi geliştirmek için ilgili bir alanda bir eğitim bölümünüz olacak. Kendinizi hazır hissettiğiniz anda yollara çıkacaksınız!

Bodrum ATV Safari Sırasında

Çam ormanlarında, değerli topraklarda, ırmakların ve çamur birikintilerinin üzerinden geçerek kendinizi doğaya bağlayacaksınız. Yol boyunca eşsiz muhteşem manzaralar, çiçeklerin enfes kokuları, teninize güneşin sıcak dokunuşu, huzur veren rüzgar ve temiz hava size eşlik edecek. Güçlü motorlu bir makine ile narin doğa arasındaki zıtlık, neşe ve heyecanı ikiye katlar. Tozlu yolların fatihi olurken güzeller güzeli Muğla’nın saklı hazinelerini keşfetme şansına sahip olmak, sonsuza kadar unutamayacağınız olağanüstü anlar yaratacaktır.

Yollarda sulara ve çamurlara girerken nefes kesen saatlerin tadını çıkarırken, daha sonra kendi başınıza sürmeye tamamen hazır olana kadar eğitmenler ilk bölümde her zaman yanınızda olacaklar. Ayrıca seans sırasında, mükemmel bir binici gibi görüneceğiniz fotoğraf ve videolarınızı çekecek profesyonel bir fotoğrafçı olacak; ve etkinlik bittiğinde, isterseniz bunları satın alabileceksiniz.

Final

Çığlıklar, kahkahalar, adrenalin, neşe ve heyecan dolu saatlerin ardından Atvyi geri verecek, eğitmenlerle vedalaşacak ve sizi almak için bekleyen araca bineceksiniz. Ardından sizi Bodrum’daki otelinize götüreceğiz . Otele vardığınızda Bodrum Atv safarimiz başarıyla tamamlanmış olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En uygun ve ucuz Bodrum Atv Safari fiyatları 2024

Tek kişilik: 630 TL

Çift Kişilik: 730 TL

Bodrum Atv safari Turu fiyatına neler dahildir?

Atv Safari Fiyatına dahil olanlar;

 • Transfer,
 • Sigorta,
 • Türkçe konuşan Eğitmen
 • Atv

Bodrum'da kaç yaşından itibaren atv safari turuna izin verilir?

Atv safariye 16 yaşından büyüklerin araç sürmesine izin veriliyor.

Çocuklar Bodrum'da ATV safarisine katılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında veya iki kişilik dörtlü koltukta yan yana oturabilir.

Bodrum atv safari turu ne kadar sürer?

ATV safari size uygun olan herhangi bir saatte sabah, öğle veya akşam yaklaşık 3,5 saat sürmektedir.

Bodrum Atv Safari güvenli mi?

Tüm araçlar her tur öncesi ve sonrası güvenlik kontrolleri yapılmaktadır.