Fiyat
Ücret₺800
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
5308
Günübirlik Tatil Turları > Orak Adası Tekne Turu

Orak Adası Tekne Turu

Bodrum Orak Adası Tekne Turu her yıl yerli ve yabancı misafirler tarafından oldukça ilgi gören bir tur. Suyunun berraklığı ve maviliği ile kendine öyle bir hayran bırakıyor ki her yıl bu tura katılmanıza sebep oluyor. Her yıl Bodrum tatili sırasında tekrar tekrar bu tura katılan bir çok misafirimiz bulunuyor. Sizlere turumuz hakkında tüm detayları tur açıklamamızda yazmaya çalıştık. Ancak siz yine de kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak ve tur için rezervasyon yapmak için bizleri aşağıda vermiş olduğumuz rezervasyon numarasından arayabilirsiniz. Ekibimiz sizlere tüm ayrıntılı bilgiyi verip rezervasyon işleminizi maksimum 5 dakika içinde yapacaktır.

Teknemiz

Tur Teknemiz iki katlı ahşap tur teknesi. Sizlerin gün içinde rahat bir şekilde tura çıkmanız için her şeyi düşündük. Alt katta öğle yemeği yiyeceğiniz masalar bulunmakta. Bu masalarda aynı zamanda güneşin altında oturmak istemeyen misafirlerimiz günlerini geçirebilirler. Ayrıca ilk katta tuvaletler ve içecek servisinin yapıldığı tekne barımız bulunmakta. İçecekleri tüm gün self servis olarak bardan alabilirsiniz. Teknemizde alkolsüz içecekler olduğu gibi alkollü içecekler de bulunmaktadır. Tüm içecekler ekstra olarak ücretlendirilir. İkinci katta ise sizlerin rahatça güneşlenebileceğiniz şezlonglarımız bulunmakta. Dolayısıyla Bodrum sahillerinde uçuk fiyata şezlong kiralayıp güneşlenmenize gerek yok. Tur ücretinden kat kat pahalı olan yerlerdense bize yapacağınız ödeme ile hem 4 muhteşem koyda yüzecek, hem de şezlongunuzda güneşleneceksiniz. Üstelik öğle yemeği de ücrete dahildir.

Orak Adası Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 800 TL, 6-12 yaş arası çocuk fiyatı 450 TL, 0-5 yaş arası ücretsizdir.

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 13 yaş ve üzeri 800 TL
Çocuk 6 – 12 yaş 450 TL
Bebek 0 – 5 yaş Ücretsiz

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Tüm İçecekler
 • Otel Transferi

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo
 • Güneş Gözlüğü
 • Kişisel Havlu

Tur Programı

Teknemizin saat 11:00 sularında limandan ayrılması ile Bodrum Orak Adası Tekne Turu Programı başlamış olacak. Gün içerisinde 4 farklı koyda yüzme molası verilecektir. Tabi ki bunların En popüler olanı turumuza ismini veren orak Adası olmakta. Yüzme molası verilecek olan koylar; Alman Koyu, Orak Adası Koyu, Kızılburun ve Tavşan Adası olmaktadır. Alman koyunda ortalama 45 dakika yüzme molası verilecek. Orak Adasında ise bir buçuk saat, Kızıl burunda bir saat ve Tavşan Adasında ise 30 dakika yüzme molası verilecektir. Teknemiz saat 18:00 – 18:30 sularında sabah kalktığı limana geri dönecek. Öğle Yemeği olarak sizlere Tavuk, Salata, Makarna ve mevsim meyvesi ikram edilecektir. Saat 17:00’de ise çay ikramı bulunmakta. Tur süresinde ikram harici tüm içecekler ekstra olmaktadır.

Orak Adası Tekne Turu Nereden kalkıyor?

En çok sorulan sorulardan biri ‘ Orak Adası Tekne Turu Nereden Kalkıyor?’ olmaktadır. Teknemiz Halikarnas limanı iskelesinden kalkmaktadır. Teknemizin kalkış saati 2024 yaz döneminde saat 11:00’dir. Ancak yoğun zamanlarda 15 dakika kalkışta gecikmeler olabilmekte. Teknemizin Halikarnas Limanı iskelesine tekrar dönüş saati 18:00 – 18:30 arasındadır.

Rezervasyon Süreci

Misafirlerimiz için rezervasyon süreci oldukça basit olmaktadır. Bunun için sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli. Elinizdeki telefonla oturduğunuz yerden kalkmadan tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bizi 0252 345 06 94 numaralı telefondan ister arayın, ister aynı numaradan whatsapp üzerinden bize mesaj gönderin, ekibimiz sizlere tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde verecek ve tüm kafanıza takılan soruların yanıtlarını verecektir. Turumuzu almak istediğinizde sizden gerekli bilgileri alıp whatsapp üzerinden biletiniz gönderilecektir. Bu bileti gösterdiğinizde teknemize binip güzel bir gün geçirebilirsiniz. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Orak Adası Tekne Turu fiyatı 2024

Yetişkin: 800 TL

Çocuk: 450 TL

0-5 yaş arası: Ücretsiz

Orak Adası tekne turu turunda yüzme molası verilen koylar

Bodrum Orak Adası Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Alman Koyu
 • Orak Adası Koyu
 • Kızıl Burun
 • Tavşan Adası

Orak Adası tekne turunda yanınıza almanız gerekenler nelerdir?

Bu tur için plaj aksesuarlarına (mayo, mayo, havlu), güneş koruma aksesuarlarına (şapka, gözlük, krem), ek harcamalar için paraya (atıştırmalıklar, fotoğraflar, videolar ve hediyelik eşyalar) ihtiyacınız olacak.

Orak Adası Tekne Turu kaç saat sürmektedir?

Teknemiz sabah 11.00’da kalkıp öğleden sonra 18:00’da limana geri dönmektedir.

Orak Adası tekne turu fiyatına neler dahildir?

Bodrum Orak Adası Tekne Turuna dahil olanlar;

 • Öğle Yemeği
 • Türkçe Bilgilendirme