Fiyat
Ücret₺800
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
6054
Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Dalyan Tekne Turu

Marmaris Dalyan Tekne Turu

Marmaris Dalyan Tekne Turu hem tarih içerikli hem de doğa içerikli bir turdur. Teknemiz büyük gayet konforlu bir teknedir. İçerik bakımından oldukça zengin olan turumuzda Dalyan Kaya Mezarları, Dalyan Çamur Banyoları turda ziyaret edilen başlıca noktalardan sadece bir kaçıdır. Tüm giriş ücretleri firmamıza aittir. Bir gün içinde bir çok güzel yeri görebileceğiniz harika bir turdur. Aşağıda sizlere içerik hakkında bilgiler vereceğiz. Ancak siz yine de derinlemesine bilgi almak için bizleri rezervasyon numaramızdan arayınız. Ekibimiz sizlere tüm detayları verecektir.

Dalyan Turu Teknesi

Dalyan Turu Teknesi olarak kullandığımız 250 kişilik oldukça konforlu bir tekne. Teknenin alt katında masalar bulunmakta. Tuvaletler, soyunma kabinleri ve içecek servisi yapılan barda alt katta bulunmakta. Üst katta ise rahatça güneşlenebilmeniz için konforlu şezlonglarımız bulunur. Üst kat tüm gün güneş görmekte. Güneşte durmayı sevmeyen misafirlerimiz genelde hep alt katı tercih etmekte. Teknemiz diğer Marmaris Tekne Turu tekneleri gibi değildir. Daha büyük ve daha konforludur.

Teknemizin kalktığı yer otoparktan 300 metre uzaklıkta bulunur. Kendi araçları ile gelecek olan misafirlerimizle Marmaris merkezde buluşup teknemize yönlendirmekteyiz. Öğle yemeği de yine tur fiyatına dahil olmakla birlikte tüm içecekler ekstra olmaktadır. Tur süresince giriş ücretleri yine tur ücretine dahil olmakta. Tur bitiminde sizleri ücretsiz olarak tekrar sabah aldığımız otellerinize bırakacağız.

Marmaris Dalyan Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 800 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 500 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Tüm İçecekler

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Mayo - Şort - Havlu
 • Güneş Gözlüğü

Marmaris Dalyan Tekne Turu Programı

Marmaris Dalyan Tekne Turu Programı sabah sizleri otellerinizden ya da otelinize çok yakın noktadan transfer ile başlamaktadır. Hangi otelde kaldığınıza göre sizleri 08:15 – 08:45 arasında otellerinizden alacağız. Teknemiz Marmaris marinada bulunmaktadır. Tüm misafirlerimizin gelmesiyle teknemiz saat 09:00 – 09:30 arasında kalkacak. Limandan ayrıldıktan 30 dakika sonra ilk yüzme molası verilecek. 30 dakikalık yüzme molasından sonra Dalyan İztuzu Plajı karşısında bulunan Delikli Ada’da teknemiz limana yanaşacak. Sonrasında Dalyan merkezden gelen 25 kişilik piyade teknelere misafirlerimiz aktarılacak. İlk Durak İztuzu Plajı. Burada ortalama 1 saat 15 dakikalık serbest zamanınız var. Serbest zamandan sonra tekrar teknelere geçip 40 dakikalık Dalyan’nın harika kanalından tekne ile yolculuk yapıp Dalyan Kaya Mezarları önünde duracağız. Burada rehberlerimiz sizlere kaya mezarları hakkında bilgi verecekler.

Kaya mezarlarından sonra sıra Dalyan Çamur Banyoları ziyaretine geçilecek. Çamur Banyolarında grubun büyüklüğüne göre ortalama 1 saat 15 dakikalık serbest zaman verilecektir. Burada hem çamur banyosu yanında termal havuzlarda bulunmakta. Çamur banyosu sonunda tekrar teknelere binilip sabah ki tekneye dönülecektir. Tekneye dönüldüğünde Marmaris’e geri dönüş yolculuğu başlayacak.

Dalyan İztuzu Plajı

Dalyan İztuzu plajı uzunluğu 8 km ayrıca Dalyan’ın simgesi olan deniz kaplumbağalarının yumurtlama alanı. Plaj sabah 08:00 ile 20:00 arasında misafirlere açıktır. Diğer saatlerde plaja gelmek yasak. Plajda gezerken demir kafesler görebilirsiniz. Bunun anlamı kafesin altında kaplumbağa yumurtaları olması. Bu kafesleri ellemek ve yerinden oynatmak yasaktır. Plajda şezlong ve şemsiyeler bulunmakta ve kullanımı ücretli. Tuvaletler, soyunma kabinleri ve duş kullanımı ücretsizdir. Normalde plaja giriş ücretlidir, fakat tur fiyatının içerisine giriş ücretleri dahil.

Dalyan Çamur Banyosu

Dalyan Çamur Banyosu Dalyan’ın diğer simgelerinden biri. Sizleri götüreceğimiz çamur banyosu Dalyan’ın en doğal çamur banyosu. Burada aynı zamanda Doğal Termal Havuz da bulunmakta. Öncelikle çamur havuzuna girip her tarafınızı çamur ile kaplamalısınız. Sonra çamur havuzundan çıkıp güneşte tüm çamur kuruyana kadar beklemelisiniz. Çamur kuruduktan sonra burada bulunan duşlarda tüm çamuru temizlemelisiniz. Duştan sonra doğal termal havuza girebilirsiniz. Termal havuza hamileler ve kalp sorunları olanların girmesi sakıncalıdır. Ayrıca altın ve gümüş takılarınız ile çamur havuzuna girmeyiniz. Çamur bu takılarınızı karartacaktır.

Yanımda Ne getirmem Gerekiyor?

Yanımda ne getirmem gerekiyor sorunuza ilk cevabımız mayo ve şort olacaktır. Ayrıca kendi kişisel havlunuzu, şapkanızı ve en önemlisi güneş kreminizi de getirmelisiniz. Gün boyu aileniz ve sevdikleriniz ile bol bol fotoğraf çekileceksiniz. Bu sebeple cep telefonunuzun şarjının sabah tekneye gelirken dolu olduğuna emin olunuz. Hatta imkanınız varsa mobil şarj aleti denilen powerbank tipi cihazı da yanınızda getirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Marmaris Dalyan Tekne Turu fiyatı 2024

Yetişkin: 800 TL

Çocuk: 500 TL

Bebek: Ücretsiz

Marmaris Dalyan Tekne Turu nereden kalkıyor?

Tekne turumuz Marmaris Merkez limandan kalkmaktadır. Misafirlerimizi otellerinden servisler ile almaktayız. Tekneye kendileri gelecek olan misafirlerimizi en yakın otoparka yönlendirmekteyiz.

Marmaris Dalyan Tekne Turuna ne dahil?

Marmaris Dalyan Tekne Turuna dahil olanlar;

 • Öğle Yemeği
 • Otel Servisi
 • Giriş Ücretleri
 • Dalyan Çamur Bonyosu
 • İztuzu Plajı

 

Dalyan Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Teknemiz sabah 09:00 – 09:30 arasında kalkmaktadır ve akşam üstü 19:00 ‘da Marmaris’e geri dönmektedir.