Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Tekne Kiralama

Marmaris Özel Tekne Kiralama konusunda sizlere bir çok tekneden oluşan portföyümüz ile hizmet vermekteyiz. Teknelerimiz sabah 09:30 – 10:00 ile öğleden sonra saat 16:30 – 17:00 arasında hizmet vermektedir. Bazı teknelerimizde sadece öğle yemeği dahil iken bazı teknelerimizde ise alkolsüz içecekler dahil olabilmektedir. Tüm teknelerimiz gün içinde 4 ya da 5 farklı koyda yüzme molası vermektedir. Öğle yemeği menüsü ise tekneden tekneye değişiklik göstermektedir. Bizlere aşağıda bulunan bilgi ve rezervasyon hattımızdan tekne resimlerimizi ve fiyatları hakkında ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

Tekne Kodu: MRM-01

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-02

Her Gün
7 Saat
Günlük

Tekne Kodu: MRM-03

Her Gün
7 Saat
Konaklamalı – Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-04

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-05

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-06

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-07

Her Gün
7 Saat
Günlük

Tekne Kodu: MRM-08

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-09

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Tekne Kiralama Fiyatları 2022

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Marmaris Tekne Kiralama Fiyatları 2022 yaz sezonunda tekneden tekneye değişiklik göstermektedir. 

Marmaris Tekne Kiralama Tavsiye

Marmaris Tekne Kiralama Tavsiye başlığı altında sizlere tura çıkmadan önce neler yanınızda getirmeniz gerektiğini konusunda tavsiyelerimiz olacak. Öncelikle sabah tura gelmeden önce cep telefonunuzun şarjı dolu olsun. Gün içinde bir çok güzel fotoğraf çekeceğiniz için şarjınız çabuk bitebilir. Teknelerimizde havlu servisi verilmediğinden kişisel havlunuzu mutlaka getiriniz. Mayo ve şortunuzu da unutmayınız. Sağlıklı ve güzel görünen bronzluk için koruyuculu güneş kremi kullanmak önemlidir. Bu sebeple güneş kreminiz de mutlaka yanınızda olmalı. Ayrıca Şapka ve güneş gözlüğü de çantanızda olsun. Deniz yaşamına ilginiz varsa kişisel deniz gözlüğünüzü de almanız eğlenceli zaman geçirmenize sebep olabilir. Marmaris’te denizin üstü kadar denizin altı da muhteşemdir.

Her teknenin de kendine ait bir menüsü olduğu gibi içecek konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ayrıca teknenin boyutu ve sizlerin tura katılacak kişi sayısı da fiyat konusunda değişkenlik göstertebilir. Tekne konusunda en iyi fiyat alma tekniği şu şekildedir. Bizleri arayıp teknelerimizin resimlerini edinin. Sonrasında ise içinize sinen ve beğendiğiniz tekneyi bizlere söyleyin. Ayrıca kaç kişi olacağınızı da başta bizlere söyleyin. Beğendiğiniz teknenin içeriğini, rotasını, kişi sayısını ekibimiz sizlere iletecektir. Sonrasında ise sizlere beğenmiş olduğunuz teknenin fiyatını iletecektir. Ek yemekler, rota dışı koylar, ek içecekler fiyatı değiştireceğini unutmayınız. İçerik ne olursa olsun, güzel bir gün geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Marmaris Tekne Kiralama Rezervasyon

Marmaris Tekne Kiralama Rezervasyon başlığı altında sizlere nasıl rezervasyon yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bizi aradığınızda kaç kişilik tekne istediğinizi belirtiniz. Tekne portföyümüzde 2 kişilikten 30 kişiliğe kadar çeşitli ölçülerde teknelerimiz bulunmaktadır. Ekibimiz istemiş olduğunuz kişi sayısına uygun tekne resimlerini sizlere whatsapp üzerinden gönderecektir. Beğendiğiniz tekneyi bizlere söylediğinizde içerik hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Size uygun tekne ve içerik hakkında karar verdiğinizde sizlerden tekne ücretinin bir miktarını kaparo olarak alacağız. Ayrıca bir de mail adresi rica edeceğiz. Bizlere göndermiş olduğunuz kaparonun dekontu ile birlikte sizlere tekne içeriği, kuralları ve programı hakkında onay maili göndereceğiz. Mailimizi okuduktan sonra eksik ya da yanlış bir yer yok ise ‘onaylıyorum’ yazıp cevaplamanızı isteyeceğiz. Bu şekilde her iki taraf için her şey net olmuş olacaktır. Sizlerin de elinde kaparo verdiğinize dair bir belge olmuş olacak.

Marmaris Tekne Kiralama Yüzme Molası Verilen Koylar

Marmaris Tekne Kiralama  seçeneğinizde yüzme molası verilen koylar 4 ya da 5 tane olmaktadır. Bunların başlıcaları; Cennet Adası, Amos, Kumlubük, Turunç ve Yeşil Deniz olmaktadır. Cennet Adasından sonra yüzme molası verilmeyen ancak fotoğraf molası verilen Fosforlu Mağara bulunmaktadır. Burada sadece 5 dakikalık fotoğraf molası verilmektedir. Dilerseniz 4- 5 koy gezmektense rota içinde bulunan sakin bir koyda daha fazla yüzme molası vermek istiyorum diyebilirsiniz. Kaptanımız rota dışına çıkmadığınız sürece bu isteğinizi yerine getirecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Marmaris Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Marmaris Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • Cennet Adası
  • Fosforlu Mağara ( Sadece Fotoğraf Molası )
  • Amos Koyu
  • Kumlubük Koyu
  • Turunç
  • Yeşil Deniz

 

Marmaris Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Marmaris Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Marmaris Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Marmaris Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Marmaris Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Marmaris Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Marmaris Tekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Marmaris Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Marmaris Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Marmaris Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.