Fiyat
Ücret₺450
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
3367
Günübirlik Tatil Turları > Antalya Atv Safari

Antalya Atv Safari

Antalya Safari Turları içerisinde Antalya atv safari turu en popüler safarilerden biri. Bu atv safari turunda üstünüz başınız toz toprak olacak, çamur olacak. Ancak üstünüz kirlendikçe hem eğlencenin dozu artacak hem de adrenalin seviyeniz yükselecek. Turumuzda ehliyet şartı aranmıyor. Sadece sürücülerin en az 16 yaşında olmaları gerekiyor. 16 yaşından küçük misafirlerimiz turumuza ebeveynleri ile birlikte yolcu olarak katılabilirler. Dilerseniz turumuzun tüm detaylarını aşağıdaki rezervasyon numaramızı arayarak öğrenebilirsiniz. Ekibimiz sizlere tüm detayları verdikten sonra whatsapp üzerinden online biletinizi gönderecektir. Tüm bu işlem maksimum 5 dakika alacaktır.

Atv Araçları

Turda kullandığımız atv araçları 4 tekerlekli arazi sürüşü için tasarlanmış üstü açık araçlardır. Bu araçları kullanmak çok kolay. Normal motorsiklet gibi sağ kolu yukarı aşağı çevirerek gaz verme yerine sağ baş parmağınızı kullanarak gaz verirsiniz. Ayrıca araçlar manuel vites değil otomatik vites olduğundan kullanımı gayet basit. Eğer tek başınıza atv sürecekseniz burada tek koltuklu atv motorları da bulunmaktadır. İki kişi iseniz sizlere 2 kişilik atv aracı verilecektir. Böylece kaç kişi olursanız olun eğlencenin dozu daha da artacaktır.

Antalya Atv Safari Fiyatları 2023

En Ucuz Alanya Atv safari fiyatları 2023 1 Kişilik araç: 450 TL, 2 kişilik araç: 650 TL.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Yedek Kıyafetler
 • Rahat Kıyafetler

Tur Resimleri

Antalya Atv Safari Programı

Antalya atv safari programı sizlerle toplanma noktasında buluştuğumuz an başlar. Sizinle buluştuğumuzda öncelikle tur ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Hemen araçlara binip tura başlanmayacaktır. Tecrübeli eğitmenlerimiz sizlere ortalama 15 dakika süren bir bilgilendirme yapacak. Bu bilgilendirmeyi tüm misafirlerimizin çok iyi dinlemesini tavsiye ediyoruz. Burada araç kullanımı, güvenlik ekipmanları, tur programı ve konvoy sürüşü hakkında bilgiler verilecek. Misafirlerimizin araçları konvoy harici tek başlarına araç kullanmasına izin verilmeyecektir.

Bilgilendirme bittiğinde misafirlerimizi araçların başına alacağız. Burada tüm güvenlik ekipmanları dağıtılacak. Eğitmenler sürüşe başlamadan önce tüm misafirlerin ekipmanlarını kontrol edecektir. Konvoyun başında ve sonunda birer eğitmen olacak ve parkur boyunca bu şekilde ilerleyeceksiniz. Konvoya birde profesyonel bir fotoğrafçı eşlik edecektir. Tur bitiminde tekrar safari merkezine geldiğiniz bu fotoğrafları ve videoyu ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Ve konvoy 2 saatlik sürüş için Toros Dağlarına doğru yola çıkıyor. Tur sırasında bir yüzme molası verilecektir. Yüzme molası haricinde bir kaç defa fotoğraf molası da vereceksiniz. Eğer araçta 2 kişiyseniz ve 16 yaş üzerindeyseniz molada araç sürüşünü değişebilirsiniz. 16 yaş altı tur boyunca ebeveynleri ile ancak yolcu olarak tura devam edebilirler.

Eğitim

Araçları sürmeden önce eğitmen sizlere bilgi verecekler. Hiç atv sürmemiş olsanız bile bu eğitimden sonra rahatça araç sürebilirsiniz. Ayrıca sürüşe başlamadan önce safari merkezinde bulunan boş bir alanda araç sürüşünü test edebilirsiniz. Bu şekilde araca da alışmış olacaksınız. Sizlerin rahatça araç sürmeniz için safari merkezinde her şey düşünülmüştür. Eğitmenlerimiz her zaman sizlerin yanında olacaktır.

Gölde Yüzme Molası 

Tur sırasında gölge yüzme molası vereceksiniz. Bu sebeple şortunuz ve ya mayonuz yanınızda olsun. O kadar toz toprak sonrasında yüzme molası çok iyi gelecektir. Toros Dağlarının tepesindeki bu gölde yüzerken, tertemiz dağ havasını ciğerlerinize çekeceksiniz.

Rezervasyon Adımları

Rezervasyon adımları oldukça kolaydır. Bunun için ilk adım bizi 0242 745 0687 numaralı hattan aramak ya da whatsapp üzerinden mesaj göndermek olacaktır. Her iki yolda da ekibimiz sizlere tur hakkında detaylı bilgileri verecek ve rezervasyonunuzu gerçekleştirip biletinizi gönderecektir. Online biletinizi sizlere whatsapp üzerinden göndereceğiz. Bu bileti buluşma noktasındaki görevlilere göstermeniz yeterli olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Çocuklar Antalya'da ATV safari turuna çıkarılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında veya iki kişilik dörtlü koltukta yan yana oturabilir.

Antalya ATV Safari turu fiyatına neler dahildir?

Antalya ATV Safari fiyatına profesyonel eğitmen, ATV ve sigorta dahildir.

Antalya ATV safari turu ne kadar sürüyor?

Antalya’da dörtlü safari yaklaşık 3 saat sürmektedir. Atv Safari turunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz: sabah veya akşam.

Antalya Atv Safari Turu Kaç TL?

Antalya Atv Safari Turu 2023 fiyat listesi;

 • 1 Kişilik araç: 450 TL
 • 2 Kişilik araç: 650 TL