Fiyat
Ücret₺1,500
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
4750
Günübirlik Tatil Turları > Antalya Buggy Safari

Antalya Buggy Safari

Antalya tatilinize biraz adrenalin katmak istiyorsanız Antalya buggy safari turu tam size göre bir tur olacaktır. Toros dağlarında temiz hava ala ala, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz eğlenerek güzel bir gün geçirebilirsiniz. Buggy araçlarını kullanmak için herhangi bir ehliyet ya da tecrübe gerek yok. Bunun için sadece 16 yaş ve üzerinde olmanız gerekmektedir. 16 yaşından küçük olan misafirlerimizin tura katılımı ebeveynleri eşliğinde ve yolcu olarak olmaktadır. Antalya safari turları hakkında detaylı bilgi için bizleri arayın.

Buggy Araçları

Turumuzda kullandığımız buggy araçları 4 tekerlekli arazi sürüşleri için dizayn edilmiş araçlardır. Bu araçların manevra kabiliyeti çok çok iyidir. Araçlar manuel vites değil otomatik vitesli araçlardır. Otomatik vites olmasından dolayı kullanımı gayet basit. Bu araçları kullanmayı bilmeseniz bile sizlere verilecek olan eğitim ile birlikte rahatça kullanıyor olacaksınız. Dilerseniz sürüşe başlamadan önce test alanında test sürüşü yapabilirsiniz.

Antalya Buggy Safari Fiyatları 2024

 • 1 Kişilik : 1500 TL 
 • 2 Kişilik : 2000 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Otel Transferi
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Yedek Kıyafetler
 • Rahat Kıyafetler

Tur Resimleri

Antalya Buggy Safari Programı

Gün içerisinde 3 seanstan oluşan Antalya buggy safari programı servislerin sizleri kaldığınız otellerden alması ile başlar. Otelden çıkıp tekrar otele dönmeniz 3 buçuk saat gibi bir zaman sürecektir. Belirtilen zamanın 1 buçuk saati araç üzerinde geçecektir. Servislerin safari merkezine ulaşması 40 dakika sürecektir. Merkeze vardığınızda tüm misafirlerimizi toplayıp öncelikle bir brifing verilecektir. Bu brifingde araç sürüş bilgileri, rota, güvenlik ekipmanları hakkında bilgilendirme olacaktır. Tüm araçlar konvoy halinde sürüş yapacaktır. Konvoydan çıkmak ya da tek başına konvoy harici sürüş yapmak yasaktır. Araçlar siz brifing alırken konvoy gibi dizilmiş olacaktır. En önce tur lideri olan eğitmen ve arkada da başka bir eğitmen sizlere eşlik edecektir. Birde arada sırada öne ve arkaya doğru gezen profesyonel fotoğrafçı olacaktır.

Toros Dağları üzerindeki orman yolunda sürüş başladığında bir kaç noktada fotoğraf molası verilecektir. Eğer aracı 2 kişi olarak kullanıyorsanız, yaşlarınız da 16 yaş ve üzeriyse molalarda sürücü değişikliği yapmanıza izin verilmektedir. 

Otel Servisi

Antalya’da herhangi bir otelde kalıyorsanız, bu tur için ücretsiz bir otelden alma ve bırakma hizmeti vardır. Alış süresi, hangi turu tercih ettiğinize bağlıdır. Tur rezervasyonunuzu yaptıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek e-posta, sms veya WhatApp yoluyla tam karşılama saatini size bildirecektir.

Araçlarımız

Kullanacağınız buggy açık kasaya sahiptir. Bu yüzden kirlenmeye hazır olun! Çerçeve hafiftir ve motor, bir yere park edildikten sonra yokuş yukarı çıkmak için yeterince güçlüdür. Buggy nispeten hızlıdır, saatte yaklaşık 90 km olan en yüksek hızını koruyabilir. Araçlarımızın bakımına yüksek öncelik veriyoruz, bu nedenle size güvenli bir buggy sürüşü vaat ediyoruz.

Parkur

Arazi aracıyla manevra yaparken çamurlu yamaçlara ve hendeklere gireceksiniz. Ağzınızı kapatacak bir toz maskesi getirmeyi unutmayın. Tur rehberiniz, maceralı gününüzün fotoğraflarını ve videolarını çekmek için mola vermenizi sağlar.

Dönüş

Bu nefes kesen Antalya Buggy Safari deneyiminin sonunda ekip üyelerimiz sizi otelinize geri transfer edecek.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Antalya Buggy Safari fiyatları 2024

Tek kişilik Buggy: 1500 TL

Çift Kişilik Buggy: 2000 TL

Kendi aracımla gelmek istersem safari merkezini nasıl bulacağım?

Safari merkezimizin konumunu rezervasyon sonrasında whatsapp üzerinden göndermekteyiz.

Antalya'da buggy safari turuna katılmak için ehliyet gerekli mi?

Antalya buggy safari turuna katılmak için ehliyete ihtiyacınız yok.

Antalya Buggy Safari Rezervasyonu Nereden Yapılır?

Antalya Buggy Safari rezervasyonunu online olarak ya da bizi arayarak yapabilirsiniz. 

Antalya buggy safari turu tehlikeli midir?

Antalya’da buggy safari, doğru önlemler alındığında, araçlara özenle davranıldığı takdirde çok güvenlidir. 

Antalya Buggy Safari Turu Saatleri

Antalya Buggy Safari için üç seans vardır. Sabah oturumu 08:00 – 10:00, gündüz oturumu 15:00’de başlamaktadır.