Fiyat
Ücret₺1,000
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
4561
Günübirlik Tatil Turları > Antalya Jeep Safari

Antalya Jeep Safari

Antalya safari turları deyince ilk sırayı Antalya jeep safari turu almaktadır. Her yaştan misafirimiz için uygun olan turumuzda öğle yemeği dahildir. Jeeplerimiz 10 kişilik üstü açık araçlardır. Her jeepte tecrübeli safari şoförümüz bulunmaktadır. Hem adrenalin dolu bir tur olacak hem de eğlenceli su savaşları ile keyifli bir tur geçireceksiniz. Turumuzda ayrıca bir de Toros Dağlarındaki bir gölde yüzme molası vereceksiniz. Heyecan dolu bu aktivitede yer almak için bizi aşağıdaki rezervasyon numaramızdan arayabilirsiniz. Turumuz hakkında tüm detaylar whatsapp üzerinden mesaj attığınızda da sizlere verilecektir. Biletinizde whatsapp üzerinden sizlere gönderilecektir.

Jeep Safari Su Savaşları

Antalya Jeep Safari Turları içerisinde su savaşları artık bir gelenek haline gelmiştir. Bu eğlenceli aktivitede büyükler bile çocukluk günlerine geri dönmektedir. Jeepler takımlara ayrılacak ve rakip jeeplerle su savaşı yapılacaktır. Eğlenceli anlar geçireceğinize eminiz. Şimdiden iyi tatiller dileriz. Detaylar sekmesini tıklayıp diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya Jeep Safari Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 1000 TL, 4-11 yaş arası çocuk fiyatı 600 TL0-3 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Rehberlik
 • Otel Transferi
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Rahat Kıyafetler

Antalya Jeep Safari Programı

Sabah sizlerle buluştuğumuz zaman Antalya jeep safari programı başlamış olacaktır. Tüm jeepler  buluşma noktasındaki diğer jeepler ile birleşip konvoy sürüşüne geçeceklerdir. İlk önce rehberiniz sizlere tur programını anlatacaktır. Bölge hakkında da Türkçe olarak verilen bilgilendirmeden sonra tura devam edilecektir. Yarım saatlik çam ağaçları arasında geçen keyifli yolculuğunuzun ardından ilk mola Gedelme Köyü’nde verilir. Burada doğayı ve kendinizi fotoğraflamanız için zamanınız olacak. Antalya’daki eski yerleşkeler arasında yapacağınız doğa gezintisinin ardından sizlere burada öğe yemeği ikramı yapılacak. Doğanın en muhteşem nakışlarından birisi olan Gedelme Mağarasını, yemek molasından sonra ziyaret etme şansı bulacaksınız. Yaklaşık 100 metre derinliğe kadar ulaşan mağara, dikitleri ve sarkıtlarıyla görenleri büyülüyor.

Burası adeta saklı bir cennet gibidir. İnsanlar jeep safari turunun sadece safari turu olduğunu zannederler ama içerisinde gözlerinizle görmeniz gereken birçok saklı cennet barındırmaktadır.

Dönüş yolunda Toros Dağlarının yükseklerindeki bir gölde yüzme molası verilecektir. Misafirlerimiz için en zevkli noktalardan biri de yüzme molasıdır. Tozun toprağın bol olduğu rotada ve sıcak Antalya gününde bu yüzme molası sizlere çok iyi gelecektir. Yüzme molası sonrası araçlar farklı bir rotadan ve engebeli arazilerden su geçişlerinden geçerek dönüş yolculuğa çıkacaktır.

4×4 Jeepler

Antalya Jeep Safari, off-road Jeep’lere bindikten sonra başlar. Toros Dağları’nın güzelliğini keşfetmenin kesinlikle bu 4×4 arazi araçlarından daha iyi bir yolu yoktur. Grubunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için cipler 10 veya 12  kişilik kapasiteye sahiptir. Duygular, maceralar ve benzersiz deneyimlerle dolu, toplamda 140 kilometrelik muhteşem bir rota sizleri bekliyor.

Gedelme Mağarası

Yöre halkının çok eski zamanlarda peynirlerini saklamak için kullandığı Gedelme Mağarası, içerisindeki oluşumlarıyla oldukça etkileyicidir. Küçük bir ücret karşılığında girişine izin verilen mağara jeep safari turunda sizlere keşif dolu anlar sunar.

Öğle Yemeği

Antalya Jeep Safari keşfi, sırasında bol oksijen ve engebeli yollar sizleri epey acıktırır. Doğanın kalbinde samimi bir restoranda, sizler için ikram edilecek yemeklerin tadını çıkarma fırsatı bulacaksınız. Genellikle öğle yemeğinde tavuk, pilav ve garnitür servisi yapılır.

Su Savaşları

Maceranızın seviyesini yükseltmek için heyecan verici bir safari rotası izlenir. Dar, tozlu ve bazen ıslak yollardan geçeceksiniz, bu yüzden yol boyunca ciddi Jeep su savaşlarına hazır olun! Geziniz sırasında gerçekleşecek su savaşlarıyla çocuklar gibi şenlenmenin tadını çıkarın.

Geri Dönüş

Tazelendiğiniz jeep safari programında Toros Dağları üzerinden tekrar dönüş yolunuza devam edeceksiniz. Antalya Jeep Safari gezisi size eşsiz ve unutulmaz görüntüler sunacak. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Antalya Jeep Safari Turu fiyatları 2024

Yetişkin: 1000 TL

Çocuk: 600 TL

Bebek: Ücretsiz

Çocuklar Antalya'da Jeep Safari Turuna Katılabilir mi?

Evet. Çocuklar, özellikle gençler, Antalya Jeep Safari Turuna tam anlamıyla aşık oluyorlar. Jeep Safari Turunda çocuklarınızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Çocuk sevinecek.

Antalya Jeep Safari Turu fiyatına neler dahil değildir?

Antalya Jeep Safari Turu Fiyatına dahil olmayanlar;

Ek ücret karşılığında satın alabileceğiniz turunuzdan içecekler, kişisel harcamalar, fotoğraf ve videolar.

Antalya Jeep Safari Turunda Yanınıza Ne Almalısınız?

Bu ekstrem turda rahat ayakkabılar, sizi kavurucu Akdeniz güneşinden koruyacak güneş aksesuarları (şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi), plaj aksesuarları (mayo, mayo, havlu),

Antalya Jeep Safari turu fiyatına neler dahildir?

Antalya Jeep Safari Turu Fiyatına dahil olanlar;

 • Türkçe Rehber
 • Öğle Yemeği
 • Land Rover 4 X 4 Jeep Safari
 • Porfesyonel Şoför
 • Sigorta