Fiyat
Ücret₺350
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
3071
Günübirlik Tatil Turları > Antalya Jeep Safari

Antalya Jeep Safari

Antalya safari turları deyince ilk sırayı Antalya jeep safari turu almaktadır. Her yaştan misafirimiz için uygun olan turumuzda öğle yemeği dahildir. Birde sizleri otellerinizden 4 X 4 jeeplerimiz ile almaktayız. Tur sonunda ise tekrar sizleri sabah aldığımız otellerinize bırakacağız. Jeeplerimiz 10 kişilik üstü açık araçlardır. Her jeepte tecrübeli safari şoförümüz bulunmaktadır. Hem adrenalin dolu bir tur olacak hem de eğlenceli su savaşları ile keyifli bir tur geçireceksiniz. Turumuzda ayrıca bir de Toros Dağlarındaki bir gölde yüzme molası vereceksiniz. Heyecan dolu bu aktivitede yer almak için bizi aşağıdaki rezervasyon numaramızdan arayabilirsiniz. Turumuz hakkında tüm detaylar whatsapp üzerinden mesaj attığınızda da sizlere verilecektir. Biletinizde whatsapp üzerinden sizlere gönderilecektir.

Jeep Safari Su Savaşları

Antalya Safari Turları içerisinde Su Savaşları artık bir gelenek haline gelmiştir. Bu eğlenceli aktivitede büyükler bile çocukluk günlerine geri dönmektedir. Jeepler takımlara ayrılacak ve rakip jeeplerle su savaşı yapılacaktır. Eğlenceli anlar geçireceğinize eminiz. Şimdiden iyi tatiller dileriz. Detaylar sekmesini tıklayıp diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Antalya Jeep Safari Fiyatları 2023

En Ucuz Antalya Jeep Safari Turu Fiyatları 2023; +12 yaş üstü 350 TL, 7-11 yaş arası: 200 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Rehberlik
 • Otel Transferi
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Rahat Kıyafetler

Tur Resimleri

Antalya Jeep Safari Programı

Sabah sizleri jeeplerimiz ile otellerinizden aldığımızda Antalya jeep safari programı başlamış olacaktır. Tüm jeepler misafirleriniz otellerden topladıktan sonra buluşma noktasındaki diğer jeepler ile birleşip konvoy sürüşe geçeceklerdir. İlk önce Toros Dağlarının tepesinde, 1.000 metrede ilk fotoğraf molası verilecek ve burada rehberimiz sizlere tur programını anlatacaktır. Bölge hakkında da Türkçe olarak verilen bilgilendirmeden sonra tura devam edilecektir.

Sık ve yaşlı çam ağaçlarının da olduğu ormanlık rotada boyları 20 metreyi bulan ağaçları görünce büyüleneceksiniz ama asıl sürpriz biraz ilerde sizleri karşılayacaktır. Boyu 50 metreyi bulan jeep safari turunun gözdelerinden biri olan Antalya Uçan su şelalesi sizleri karşılayacaktır. Burası adeta saklı bir cennet gibidir. İnsanlar jeep safari turunun sadece safari turu olduğunu zannederler ama içerisinde gözlerinizle görmeniz gereken bir çok saklı cennet barındırmaktadır. Biraz daha ilerleyince sizleri Antalya’nın eski köylerinden birine ulaşacaksınız. Burada hem öğle yemeği molası hem de köyde serbest zaman verilecektir.

Devamını Oku...

Dönüş yolunda Toros Dağlarının yükseklerindeki bir gölde yüzme molası verilecektir. Misafirlerimiz için en zevkli noktalardan biri de yüzme molasıdır. Tozun toprağın bol olduğu rotada ve sıcak Antalya gününde bu yüzme molası sizlere çok iyi gelecektir. Yüzme molası sonrası araçlar farklı bir rotadan ve engebeli arazilerden su geçişlerinden geçerek dönüş yolculuğa çıkacaktır.

4×4 Jeepler

Antalya Jeep Safari, off-road Jeep’lere bindikten sonra başlar. Toros Dağları’nın güzelliğini keşfetmenin kesinlikle bu 4×4 arazi araçlarından daha iyi bir yolu yoktur. Grubunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için cipler 4, 6 veya 8 kişilik kapasiteye sahiptir. Duygular, maceralar ve benzersiz deneyimlerle dolu, toplamda 140Km’lik muhteşem bir rota bekleyebilirsiniz.

Türk Köyleri

Antalya Jeep Safari sırasında küçük Türk köylerinden geçme ve kırsalı gözlemleme fırsatınız olacak. Ayrıca 920mt irtifaya ulaştığınızda Jeep konvoyu Yumaklar köyünde duracaktır. Orada, geleneksel bir folklor evini ziyaret ederek ilk elden deneyimlemek ve küçük bir köyün yaşam tarzı hakkında ilginç gerçekleri öğrenmek için harika bir fırsatınız olacak. Ayrıca geleneksel giyimli kadın ve erkekleri, bir camiyi görme ve bir dağ köyünün sırlarını öğrenme şansınız olacak.

Öğle Yemeği

Antalya Jeep Safari keşfi, geleneksel bir yerel Türk restoranında bir fırlatma molasını içerir. Lansman sırasında Türk mutfağı ve geleneksel tarifler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Gerçekten de ızgara balık veya tavuk, salata ve mevsim meyveleri içeren lezzetli bir öğle yemeği ile gerçek kırsal mutfağın tadına varacaksınız. Fırlatmadan sonra Toros Dağları’ndaki keşif devam ederken bir mola verin… off-road!

Su Savaşları

Maceranızın seviyesini yükseltmek için heyecan verici bir safari rotası izlenir. Dar, tozlu ve bazen ıslak yollardan geçeceksiniz, bu yüzden yol boyunca ciddi Jeep su savaşlarına hazır olun! Geziniz, bozulmamış Uçansu Şelalesi’ne ulaşana kadar dağlardan, çam ormanlarından ve diğer birçok yol tehlikesinden geçen muhteşem bir arazi arazisi hakkında olacak.

Uçansu Şelalesi

Uçansu Şelalesi veya Uçan şelaleye ulaştığınızda manzaranın sonsuz güzelliğine hayran kalacaksınız. Doğal karakterini bozulmadan koruyan, bakımlı bir sırdır. Şelalenin kendisi, çekmek isteyebileceğiniz bazı harika fotoğraflar için eşsiz bir fon oluşturacaktır. Şelalenin sonunda kristal berraklığındaki sularda yüzebileceğiniz ve dinlendirici bir anın tadını çıkarabileceğiniz doğal bir havuz şekilleniyor.

Geri Dönüş

Dinlenmiş ve duygularla dolu olarak, Toros Dağları üzerinden tekrar dönüş yolunuza devam edeceksiniz. Antalya Jeep Safari gezisi size eşsiz ve unutulmaz görüntüler sunacak. Otelinize bırakıldıktan sonra geziniz sona erer.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Çocuklar Antalya'da Jeep Safari Turuna Katılabilir mi?

Evet. Çocuklar, özellikle gençler, Antalya Jeep Safari Turuna tam anlamıyla aşık oluyorlar. Jeep Safari Turunda çocuklarınızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Çocuk sevinecek.

Antalya Jeep Safari Turu fiyatına neler dahil değildir?

Antalya Jeep Safari Turu Fiyatına dahil olmayanlar;

Ek ücret karşılığında satın alabileceğiniz turunuzdan içecekler, kişisel harcamalar, fotoğraf ve videolar.

Antalya Jeep Safari Turunda Yanınıza Ne Almalısınız?

Bu ekstrem turda rahat ayakkabılar, sizi kavurucu Akdeniz güneşinden koruyacak güneş aksesuarları (şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi), plaj aksesuarları (mayo, mayo, havlu),

Antalya Jeep Safari turu fiyatına neler dahildir?

Antalya Jeep Safari Turu Fiyatına dahil olanlar;

 • Otel Transferi
 • Türkçe Rehber
 • Öğle Yemeği
 • Land Rover 4 X 4 Jeep Safari
 • Porfesyonel Şoför
 • Sigorta

Antalya Jeep Safari Turu fiyatı kaç TL?

Antalya Jeep Safari Turu 2023 fiyat listesi;

+12 yaş üstü 350 TL, 7-11 yaş arası: 200 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

 

Antaly jeep safari turu ne kadar sürer?

8:15 – 8:45’te bir Land Rover Jeep sizi otelinizden alacak ve 16:00’da otelinize geri dönecektir. Turun toplam süresi yaklaşık 8 saattir.