Fiyat
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
4265
Günübirlik Tatil Turları > Kaş Tekne Turu

Kaş Tekne Turu

Kaş Tekne Turu ile karadan göremeyeceğiniz harika koyları gezebilirsiniz. Bölgenin kıyı şeridi kayalık olduğundan denize girebilecek yerler sınırlı sayıda. Bu sebeple yerli ve yabancı misafirlerin ilgisi tekne turlarına yönelmektedir. Kıyı şeridinde su altında antik şehir kalıntıları bulunmaktadır. Deniz gözlüğünüz ile su altındaki tarihi kalıntıları gözlemleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizleri aşağıda yazan rezervasyon numaramızdan arayabilirsiniz. Sizlere turumuzla ilgili tüm ayrıntıları vereceğiz.

Kaş Çıkışlı Tekne Turu

Kaş Çıkışlı Tekne Turu içerisinde öğle yemeği de dahil ve şnorkelle yüzerek on iki adada yüzerek Güvercin Adası’nda sakin bir koya yolculuk yapacağız. Burada bir hit olan sadece öğle yemeği değil. Ayrıca gidip yakından bakabileceğimiz sıra dışı bir su altı köpekbalığı heykeli var.

Öğleden sonra kaptanımız Harbour ağzı koyuna doğru rotasını belirleyecek. Yine, suların tadını çıkarma ve bölgedeki en iyi dalış alanlarından bazılarında yüzme fırsatımız olacak. Sular o kadar berrak ve deniz yaşamı o kadar bol olduğu için derinlere dalmanıza gerek yok ki, hemen yüzeyde harika şeyler görmeniz garanti.
Liman ağzı koyundan Kaş marinaya dönmeden önce çakıl taşlı büyük bir plaja yelken açıyoruz. Tüm gün yaklaşık 8 saat sürer ve yerel deniz yaşamıyla bir arada olmak için harika fırsatlarla doludur.

Kaş Tekne Turu Fiyatları 2024

En Ucuz Kaş Tekne Turu Fiyatları 2024; +12 yaş üstü TL, 7-11 yaş arası:  TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Deniz Gözlüğü

Tur Resimleri

Kaş Tekne Turu Programı

Kaş Tekne Turu programı sabah teknemiz 09:30- 10:00 arasında kalktığı zaman başlamış olacaktır. Misafirlerimiz teknemize kendileri gelecektir. Sabah teknemiz Kaş Limanından kalktığında ilk durağımız Yarılgan Koyu olacaktır. Sonrasında Çoban Koyu, Sarı Ot Adası ve Ufak Dere gibi harika güzellikte koylar bulunmaktadır. Koyların sıralamasını kaptanımız değiştirebilir. Koyların sıralaması denizin rüzgarlı olması ve bu sebeple dalga yönünün durulacak limanda çalkantıya sebep olmasından dolayı değişiyor. Öğle yemeği teknemizde ikram edilecektir. Öğle yemeğinde Tavuk ızgara, salata, meyve ikram edilecektir. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler ekstradır. Teknemiz öğleden sonra saat 17:30 – 18:00 arasında yine sabah kalktığı limana geri dönecektir.

Devamını Oku...

Yarılgan Koyu:

Günün ilk durağı Yarılgan Koyu’dur. Şnorkel ekipmanı kullanmanız için mevcuttur veya sadece yüzeyde yüzebilirsiniz. Bu bölgelerin etrafındaki sular harika manzaralar ve meraklı balıklarla doludur. Yerel yarasa mağarasına girmek isteyenler için rehberimiz sizi oraya götürmek için hazır.

On iki Ada

Bu nokta şnorkelle yüzmek için harika bir alandır. Tüm şekil, boyut ve renklerde deniz yaşamıyla dolu. On iki adada ayrıca bir gemi enkazı ve su altı kanyonları vardır, bu da onu üreme balıkları ve diğer deniz canlıları arasında popüler bir yer haline getirir. Bu, bu turdaki en popüler yerlerden biri ve iyi bir sebepten dolayı. Burada her zaman görülecek çok şey vardır. Elbette sürekli aktif olmanız ve suyun içinde ve dışında olmanız gerekmiyor. Her zaman deniz meltemi ve güneş ışığının tadını çıkararak güvertede dinlenmeyi seçebilirsiniz.
Güvercin Adası: Öğle yemeği yediğimiz yer burası. Daha sonra yüzebilir ve su altı köpekbalığı anıtının olağandışı görüntüsünü görebilirsiniz. Başka hiçbir yerde böyle bir şey yok ve su altı fotoğrafları için her zaman popüler bir turistik yer.

Liman Ağzı Körfezi ve Büyük Çakıl Plajı

Yavaş yavaş Kaş marinaya geri dönerken kaptanınız biraz daha yüzmek ve dinlenmek için iki özel noktada duracak. Liman ağzı körfezi ve Büyük çakıllı plaj, doğal güzelliğin çarpıcı yerleridir ve bu gün süren turu sona erdirmek için harika yerlerdir.

Limana Dönüş:

Bütün gün yaklaşık 8 ila 9 saat sürer. Yatınız Kaş marinaya döndüğünde şoförünüz sizi otelinize geri götürmek için hazır olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kaş dışından geleceğiz. Turunuza nasıl katılacağız?

Sizlere whatsapp üzerinden teknemizin konumunu göndereceğiz. Aracınızı teknemize en yakın otoparkta bırakıp teknemize ulaşabilirsiniz.

Kaş Günübirlik Tekne Turu fiyatına neler dahildir?

Kaş Tekne Turuna dahil olanlar;

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Öğle Yemeği

Kaş tekne turunda yüzme molası verilen koylar

Kaş tekne turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Çoban Koyu
 • Sarı Ot Adası
 • Ufak Dere
 • Yarılgan Koyu

Kaş günübirlik tekne turu ne kadar sürer?

Kaş günübirlik Tekne Turu 10:00 – 17:00 saatleri arasında sürmektedir. Toplam tur süresi yaklaşık 7 saattir.

Kaş Tekne Turunda gidilen koylar

Kaş Tekne Turunda gidilen koyların isimleri;

 • Ufak Dere
 • Yarılgan Koyu
 • Çoban Koyu
 • Sarı Ot Adası

 

Kaş Tekne Turu fiyatı kaç TL?

Kaş Tekne Turu 2024 fiyat listesi;

 • +12 yaş üstü TL, 7-12 yaş arası:  TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

 

Otel Transferiniz Var mı?

Misafirlerimiz ile whatsapp üzerinden göndereceğimiz tekne konumumuzda buluşmaktayız.