Fiyat
Ücret₺450
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
3033
Günübirlik Tatil Turları > Kemer Atv Safari

Kemer Atv Safari

Kemer Atv Safari Turu adrenalin seven yerli ve yabancı misafirlerin tercih ettiği bir tur. Turumuz gün içinde iki seans olarak düzenlenmektedir. Atv araçlarını kullanmak için herhangi bir ehliyete gerek yok. Misafirlerimizin araç kullanmak için 16 yaş ve üzerinde olması yeterli. Her araç 2 kişiliktir. Safari turumuzda fiyatlar sürücü ve yolcu sayısına göre değişkenlik göstermekte. Kemer safari turları hakkında detaylı bilgi için bizleri rezervasyon numaramızdan arayabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Araçlar ve Güvenlik

Arazi araçlarımız her zaman bakımlıdır. Son derece kullanıcı dostudurlar ve onları sürmekten zevk almak için uzman olmanıza gerek yok. Parkur alanına vardığınızda, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından size tam bir güvenlik bilgisi verilecektir. Her sürücü, safari sırasında giymek için rahat ve güvenli ekipmanlarını alacaktır. Parkurdan ayrılmadan önce, atvlerin nasıl çalıştırılacağına dair hızlı bir eğitim ve alıştırma seansımız olacak. Makinelerle ilgili daha fazla yardıma ihtiyaç duymanız durumunda rehberlerimiz de safaride size eşlik edecek.

Kemer Atv Safari Fiyatları 2023

En Ucuz Kemer Atv Safari Fiyatları 2023

 • 1 Kişilik : 450 TL 
 • 2 Kişilik 650 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Yedek Kıyafetler

Tur Resimleri

Kemer Atv Safari Turu Programı

Kemer Atv Safari Turu Programını gün içerisinde iki seans olacak şekilde organize edilmektedir. Bu seanslar 08:30 – 12:00 || 15:30 – 19:00 saatleridir. Parkur alanında öncelikle araçlar ve rota hakkında 15 dakikalık ön bilgilendirme yapılacaktır. Profesyonel eğitmenlerimiz araç sürüşü, konvoy sürüş kuralları ve güvenlik ekipmanları konusunda önemli bilgiler verecek. Misafirlerimizin bu bilgilendirmeyi çok dikkatli dinlemesini tavsiye ediyoruz. Bilgilendirme sonrasında tüm misafirleri araçlarına alıyoruz. Eğitmenler ve görevli personel güvenlik ekipmanlarını dağıtıp her misafirin ekipmanını tek tek kontrol etmektedir.

Devamını Oku...

Gerekli kontroller sonrasında konvoy orman içine giriş yapmaktadır. 45 dakikalık sürüşten sonra Göynük Kanyonunda yüzme molası verilecek. 20 dakikalık yüzme molasından sonra tekrar araçlarla devam edilecek. Orman içindeki patikalardan ve engebeli yollardan geçerek eğlencenin ve adrenalinin dozunu yükselteceğiz. Tur esnasında konvoyun önünde ve arkasında birer eğitmen sizlere eşlik edecektir.

Kemer’de ATV Safari ve Fiyat

İşte asıl eğlence burada başlıyor. Dörtlü safarimizde toplamda yaklaşık 2 saat geçireceğiz. Köy tarafı bu kısımlarda nefes kesicidir ve Atvler diğer araçlara göre ağaçların ve dağların içine daha fazla girmenizi sağlar. Safari parkurumuz maksimum hızlara, kıvrımlara, dönüşlere ve heyecana izin vermek için özel olarak oluşturulmuştur. Rüzgar saçlarınızdan geçerken çamur birikintisine ve akarsuların içerisine girin. Adrenalini maksimum hissedersiniz. Sonunda kir içinde kalacaksın ama harika bir deneyim ve uzun bir süre boyunca hatırlayacağın bir anı. Arkadaşlarınız ve ailenizle yarışırken çok eğleneceğinizi garanti ediyoruz. Bir kamera getirin ve o pis anları yakalayın.

Öneriler ve Kurallar

Kirlenmesine aldırmayacağınız eski kıyafetlerinizi getirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca patikadaki tozdan burnunuzu ve ağzınızı kapatmak için bir bandana veya eşarp getirmeniz de iyi bir fikirdir. Ayrıca rahat, düz ayakkabılar giymelisiniz. Kayışlar veya parmak arası terlikler bu deneyim için iyi değil. Sürekli dışarıda olacağımız için güneş kremi tavsiye edilir. 16 yaşından küçük çocukların araçları tek başlarına kullanmasına izin verilmez, ancak sorumlu bir yetişkine eşlik edebilirler.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kemer atv safari turunda hangi yaştan itibaren sürüşe izin verilmektedir?

Kemer’de 16 yaş üstü kişilerin atv kullanmasına izin verilmektedir.

Çocuklar Kemer'de atv safari turuna çıkarılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında veya iki kişilik dörtlü koltukta yan yana oturabilir.

Kemer'de atv Safari Turu fiyatına neler dahildir?

Kemer atv safari turuna dahil olanlar;

 • Profesyonel eğitmen
 • ATV  

Kemer'de Atv Safari Turu Ne Kadar Sürer?

Kemer’deki atv Safari Turu yaklaşık 3 saat sürmektedir. Atv Safari turunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz: sabah veya akşam.

Kemer Atv Safari Turu fiyatı kaç TL?

Kemer Atv Safari 2023 fiyat listesi;

 • 1 Kişilik : 450 TL 
 • 2 Kişilik 650 TL

 

Kemer Göynük Atv Safari

Kemer Göynük Atv Safari Turu hakkında bilgi için tıklayınız.