Fiyat
Ücret₺500
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
5162
Günübirlik Tatil Turları > Kemer Korsan Tekne Turu

Kemer Korsan Tekne Turu

Kemer Korsan Tekne Turu çocuklu aileler ve arkadaş grupları için eğlence dolu bir tekne turudur. İçeriğinde çocuk animasyonları ile yetişkin animasyonları bulunmakta. Öğle yemeğinin dahil olduğu turumuzda tüm içecekler ekstra olarak ücretlendirilir. Gün içerisinde farklı koylarda yüzme molaları verilmektedir. Köpük partisinin dahil olduğu animasyonlar ile eğlenceli bir tur sizleri bekliyor. Turumuz ile ilgili detaylı bilgi için 0242 745 04 19 numaralı rezervasyon hattımızı arayabilirsiniz. Tüm rezervasyon ekibimiz sizlere turumuz ve diğer turlarımız hakkında detaylı bilgileri verecektir.

3 farklı yüzme durağımız olacak. Phaselis koyu, Cennet Koyu ve Kiriş Koyu. Bu koylar muhteşem manzaralar ile yüzme imkanı sunar sizin için. Siz, aileniz ve arkadaşlarınız Akdeniz’in sıcak, davetkar sularına bayılacaksınız. Şnorkelle dalmayı sevenler için dalgaların hemen altında devam eden hayat görülmeye değer. Sıcak akıntılar ve bol beslenme alanları nedeniyle burada bol miktarda deniz canlısı vardır . Her zaman gözlemlenecek çok şey vardır. Her boyutta, renkte balık ve mercan resifleri mükemmel bir deneyim sunar. Suların sakin doğası nedeniyle, bu deneyimi yaşamak için uzman bir yüzücü olmaya ya da şnorkelle yüzmeye ihtiyacınız yok. 

Kemer Korsan Tekne Turu Fiyatı 2024

Yetişkin fiyatı 500 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 300 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Köpük Partisi
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo - Kişisel Havlu
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Deniz Gözlüğü

Kemer Korsan Tekne Turu Programı

Kemer Korsan tekne Turu Programı sabah saat 10:00’da teknenin Kemer G-Marinadan ayrılmasıyla birlikte başlar. G – Marina girişinde biletsiz geçiş yasaktır. Bu sebeple servis olmadan giriş yapacaksanız eğer mutlaka tur biletinizi göstermeniz gerekiyor. Dolayısıyla rezervasyonsuz giriş yapılamamaktadır. Yüksek sezonda 15 dakikalık gecikmeli kalkış olabilmektedir. İlk yüzme molası Phaselis koyunda verilecektir. 1 saatlik yüzme molası verilen bu güzel koyda mola sırasında dilerseniz Phaselis Antik Kentini gezebilirsiniz. Giriş ücreti misafirlerimize aittir. Eğer müze kartınız var ise giriş ücreti alınmamaktadır. Müze kartınız yok ise tur öncesinde ya da tatil öncesinde müze kartınızı almanızı tavsiye ederiz. İkinci yüzme molası Cennet Koyunda verilecektir.

Phaselis Antik Kenti

İlk yüzme durağımızda Phaselis antik kentini keşfetmeyi tercih ederseniz, ek ücret karşılığında antik kentte gidebilirsiniz. Antik kentte antik Roma mimarisinin güzel bir örneği olan su kemerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca görülmeye değer hamamlar ve eski bir tiyatronun kalıntıları da vardır. Bu şehir bir zamanlar önemli bir ticaret merkeziydi ve dünya çapında mal taşımak için 3 ayrı limana sahipti. Türkiye tarihinde çok önemli bir rol oynadı ve tarih meraklısıysanız kaçırılmaması gereken bir yer.

Geri Dönüş

Keyifli bir günün ardından tekneniz saat 16:30 sularında limana yanaşacaktır. Dönüş yolunda Kemer’in muhteşem manzaralarını kaçırmayın.

Kemer Korsan Tekne Turu Tavsiye

Kemer Korsan Tekne Turu Tavsiye bölümünde sizlere turumuza çıkmadan önce yanınıza almanız gerekenleri anlatacağız. Öncelikle sağlıklı ve uzun süreli bir bronzlaşma için koruyuculu bir güneş kremi şarttır. Cildinizin hassaslığına göre tercih edeceğiniz güneş kreminizi mutlaka yanınızda getirin. Uzun süre güneş altında güneşlenecekseniz eğer şapka ve güneş gözlüğünüzde yanınızda olmalı. Ayrıca şort, mayo ve kişisel havlunuzu da unutmayın. Bir çok fotoğraf çekeceğiniz için telefonunuzun şarjının da dolu olmasına dikkat edin. Şimdiden sizlere iyi eğlenceler dileriz. Her türlü sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Kemer Korsan Tekne Turu Rezervasyon

Kemer Korsan Tekne Turu Rezervasyon işlemleri oldukça kolay ve hızlıdır. Bunun için bizleri 0242 745 04 19 numaralı telefonumuzdan aramanız yeterli olmaktadır. Tüm rezervasyon ekibi, sizlere turumuz hakkında ve merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını aradığınızda sizlere iletecektir. Rezervasyon yapmak istediğinizde ise sizlere bilgileriniz sorulacaktır. Bilgiler alındığında online biletiniz oluşturulup sizlere WhatsApp üzerinden iletilecektir. Marinaya ulaştığınız zaman G-Marine girişinde güvenlik kapısındaki görevlilere biletinizi göstermeniz gerekiyor. Sabah rezervasyonunuz yok ise güvenlik kapısından giriş izni verilmemektedir.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

En uygun ve en ucuz Kemer Korsan Tekne turu Fiyatları 2024

Yetişkin: 500 TL

Çocuk: 300 TL

Bebek: Ücretsiz

Kemer Korsan Tekne Turu ne kadar sürer?

Kemer korsan tekne turu 10:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşir. Toplam tur süresi yaklaşık 7,5 saattir.

Kemer'de korsan tekne turunda yüzme molası verilen koylar

Kemer korsan tekne turunda yüzme molası verilen koyların isimleri;

 • Kiriş Koyu
 • Phaselis Koyu
 • Cennet Koyu

Kemer dışından geleceğiz. Turunuza nasıl katılacağız?

Kemer dışından gelecek misafirlerimize whatsapp üzerinden teknemizin konumunu göndermekteyiz. 

Kemer'de korsan tekne turu fiyatına neler dahildir?

Kemer Korsan Tekne Turuna Dahil Olanlar;

 • Sigorta
 • Öğle yemeği
 • Tekne turu
 • Köpük partisi

Kemer korsan tekne turu rezervasyonu nereden yapılır?

Kemer korsan tekne turunu bizimle buradan online olarak rezerve edebilirsiniz.

Kemer korsan tekne turunda gidilen koylar

Kemer Tekne Turunda gidilen koylar;

 • Phaselis Koyu 
 • Kiriş Koyu
 • Cennet Koyu