Fiyat
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
3015
Günübirlik Tatil Turları > Bodrum Jeep Safari

Bodrum Jeep Safari

Yeşil ve mavinin tonları yolunuzu boyayacak, çiçeklerin ve denizin kokusu yüzünüzde rüzgarın nazik dokunuşunu hissederken derin bir nefes alma isteği uyandıracak. Huzurlu bir tura ek olarak; Elbette güçlü motorlu jeepler sayesinde üst düzey eğlence ve heyecan olacak. Ayrıca yolcu koltuğunda da sevdikleriniz de yanınızda olacak. Bodrum Jeep Safari Turu profesyonel sürücüler tarafından yönlendirilen cipte rotayı gözlemleyecek, sohbet edecek, fotoğraf çekecek ve çamurlara gireceksiniz!

Ayrıca rehberimiz tarafından önümüzden geçeceğimiz önemli noktalar tanıtılacak; bu nedenle, Bodrum’dayken bu fırsatı kaçırmamalısınız !

Bodrum Jeep Safari Fiyatları 2024

En Ucuz Bodrum Jeep Safari Turu Fiyatları 2024; +12 yaş üstü  TL, 7-12 yaş arası:  TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Rehberlik
 • Öğle Yemeği
 • Otel Servisi
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd
 • İçecekler
 • Su Tabancası

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Mayo - Şort - Havlu

Tur Resimleri

Bodrum’da Jeep Safari Turu

Bodrum jeep safari detaylarına girmeden önce çantanızı nasıl hazırlayacağınızı bilmelisiniz. Öncelikle rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymelisiniz; Ayrıca mayo, havlu, şapka, güneş gözlüğü ve güneş kreminizi de yanınızda getirmelisiniz. İkinci olarak o güzel sahneleri ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizi getirmenizi öneririz; yine de yol boyunca onları sudan ve çamurdan korumalısınız. Sabah tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi Bodrum’daki otelinizden alacağız . Ardından Bodrum jeep safari başlangıç ​​noktasına gelene kadar araçla gideceğiz.

Devamını Oku...

Turdan Önce

Sahada ehliyetli ve profesyonel sürücülerimiz tarafından sıcak bir şekilde karşılanacak, güvenlik prosedürleri, gidilecek yer ve turun içeriği hakkında detaylı bilgi verilecektir. Hazırlanacaksın, sevdiklerinle ya da bireysel olarak cipe bineceksin. Artık Bodrum’un doğal taşlarının en güzel açılarını yakalamak için gözlerinizi dört açmanızı öneririz.

Bodrum Jeep Safari Programı

Jeep safari güzergahımızda sırasıyla Mumcular ilçesi, Etrim Köyü ve Çiftlik Köyü’nden geçeceğiz (ve mola vereceğiz); Belirtilen bu noktalar arasındaki yolumuzda ormanların, nehirlerin, tarlaların ve yerleşim yerlerinin tadını çıkarabileceksiniz. Parlayan güneşin altında, el değmemiş doğa… tekerleklerimizin altında olacak! Varış yerinin yağlı boya tablo görünümü, gözlerinizi, zihninizi ve ruhunuzu memnun edecek. Ayrıca duraklarda geleneksel yaşamları ve mekanların önemini keşfedebileceksiniz. Örneğin Mumcular’da bal, tütün, zeytin gibi doğal ürünler hakkında bilgi sahibi olacaksınız; Etrim Köyü’nde kilim ve kilim dokuma sürecini gözlemleyebileceksiniz.

Mazi Bay’de Öğle Yemeği

Çiflik Köyü’ne vardığımızda hikayesini öğreneceksiniz. Ardından inci gibi kumlar ve turkuaz sularla dolu Mazi Koyu’nda yerel bir restorana gideceğiz. Lezzetli yemeklerden oluşan tabağınızı bitirdikten sonra, vücudunuzu tazelemek için kirlenmemiş sulara karışabilirsiniz. Bu yüzme molasında ayrıca güneşlenebilir veya etrafı keşfedebilirsiniz.

Bodrum’da Jeep Safari

Serbest zaman sona erdiğinde tekrar bir araya geleceğiz, ardından ciplere binip mekanı geride bırakacağız. Cipleri geri verdikten ve ekiple vedalaştıktan sonra sizi otelinize götürmek için yollara çıkacağız. Varıştan sonra Bodrum jeep safari gezimiz başarıyla tamamlanmış olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bodrum jeep safari Turunda yanıma ne almalıyım?

Plaj aksesuarları (mayo/mayo, havlu) ve güneş koruma aksesuarları (şapka, gözlük ve krem) ve ekstra harcamalar için (hediyelik eşya, içecek, fotoğraf ve video) para getirmenizi tavsiye ederiz.

Bodrum jeep safari turu fiyatına neler dahildir?

Gezinin maliyeti şunları içerir: transfer, Türkçe konuşan bir rehberin hizmetleri, öğle yemeği, sigorta, meyve ve ikramlar, su savaşları.

Bodrum jeep safari fiyatına neler dahil değildir?

Tur fiyatına içecekler, kişisel harcamalar,fotoğraf ve videolar dahil değildir.

Çocuklar Bodrum'da jeep safariye katılabilir mi?

Bu tur tamamen güvenlidir ve küçük çocuklar bile katılabilir. Çocuklar, jeepler ve su tabancaları arasındaki su savaşlarına katılarak eğlenceli vakit geçirecekler.

Bodrum Jeep Safari ne kadar sürüyor?

Sabah 09:30’dan öğleden sonra saat 16:30’a kadar sürmektedir.