Fiyat
Ücret₺800
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
5815
Günübirlik Tatil Turları > Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü Tekne Turu, tüm gün boyunca muhteşem zümrüt Ege Denizi’nde yelken açarak rahatlamanız ve gevşemeniz için her şey dahil benzersiz bir fırsattır. Bu muhteşem gezi, endişesiz, keyifli bir deneyim yaşamanız için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi içerecek şekilde düzenlenmiştir. Marmaris’teki otelinizden transfer, lezzetli öğle yemeği, çeşitli alkolsüz içecekler.

Nefes kesen doğası, ilginç kültürel mirası ve şaşırtıcı tarihi gerçekleri ile ünlü güzel tenha Ege mücevherlerinden bazılarını ziyaret etme şansınız olacak. Bu gezi, Hisarönü Körfezi kıyısındaki şirin Orhaniye köyüne hoş bir ziyaretle başlar.

Orhaniye, dünyanın her yerinden turistleri kendine çeken eşsiz bir doğa olayı nedeniyle popülerdir. Bu büyüleyici körfez, uzun bir kum duvarla ikiye bölünmüştür. Bugün Kızkumu  plajı olarak adlandırılan denizin ortasından yürüyebilirsiniz.

Daha sonra muhteşem bir Saklı Koy’da yüzme molası için Selimiye’de duracağız. Körfezin etrafındaki her şey şaşırtıcı derecede güzel. Bir başka yüzme molası da Kamelya Adası’nda olacak. Bu mola daha uzun sürecek çünkü öğle yemeğimizi de orada yiyeceğiz. Bu harika ada aynı zamanda antik Yunan manastırı ile ünlüdür. Ardından, tavşanları besleme ve bu sevimli hayvanların doğal ortamlarında harika fotoğraflar çekme fırsatı bulacağınız Tavşan Adası’nda yüzme molası vereceğiz.

Molalardan bir diğeri Dişlice Adası. Volkanik kayalardan oluştuğu için gizemli ve sıradışı bir görünüme sahip. Son olarak Muhteşem Akvaryum Koyu’nda ve nefes kesen güzelliğiyle ünlü Kızkumu Plajı’nda bir mola daha verilecek.

Tur bittikten sonra tüm tekne misafirleri Marmaris’teki otellerine geri transfer edilecektir. Bu özel turda yerinizi ayırın ve bizimle macera yaşayın.

Hisarönü Tekne Turu Fiyatları 2024

Yetişkin 800 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 400 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Alkolsüz İçecekler
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Alkollü İçecekler

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Mayo - Şort - Havlu
 • Güneş Gözlüğü

Hisarönü Tekne Turu Programı

Marmaris Hisarönü Tekne Turu sabah saat 09:30’da başlamaktadır. Misafirlerimizi otellerinden aldıktan sonra, onları yeni bir maceraya atılmak için geleneksel Türk teknesinin bekleyeceği Orhaniye’ye 30 dakikalık rahat bir minibüs yolculuğuna çıkaracağız.

Selimiye’deki Saklı Koy: İlk yüzme molamız, sadece tekne ile ulaşılabilen tenha ve muhteşem bir koy olan Selimiye’de. Huzur ve büyüleyici el değmemiş doğası bu güzel yerin ana özellikleridir ve burada 30 dakika geçireceğiz.

Kamelya Adası: Kamelya Adası, bir Rum Manastırı’nın çok ilginç kalıntılarına ev sahipliği yapıyor, birçok kişi burayı ziyaret ediyor, kurdele takıyor ve dileklerinin gerçekleşmesi için dua ediyor. Bu muhteşem adayı çevreleyen turkuaz mavisi su büyüleyici güzelliğine ek bir çekicilik katıyor. Bir saatlik yüzme molasının ardından öğle yemeği molası veriyoruz.

Tavşan Adası: Bir sonraki durağımız Tavşan Adası adındaki sevimli küçük ada. Adada yaşayan çok sayıda tavşan nedeniyle adını aldı. Burada 10 dakikalık bir fotoğraf molası vereceğiz, böylece harika fotoğraflar çekme şansınız olacak.

Dişlice: Dişlice, denizden çıkan volkanik kayaç grubunun oluşturduğu çok küçük bir adadır. Genel etki sıralar halinde dizilmiş dişlere benzemesidir. Burada 30 dakikalık bir yüzme molası vereceğiz.

Akvaryum Koyu: Akvaryum koyu adını berrak mavi sularından almıştır. Buradaki su o kadar şeffaf ki, sanki akvaryuma bakıyormuşsunuz gibi görünüyor. Bu yüzme molası yaklaşık 30 dakika sürecektir.

Kızkumu Plajı: Bu, Marmaris’e dönmeden önceki son molamız. Burada körfezi iki ayrı floraya bölen kumlu bir duvarda yürüyüş yapacağınız 30 dakikalık uzun bir mola vereceğiz.

Marmaris’e Dönüş: Marmaris Hisarönü Tekne Turu bittikten sonra servis otobüslerimiz sizi otelinize geri götürecektir. Bu transfer tur fiyatına dahil olduğu için ücretsizdir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Hisarönü Tekne turu fiyatları 2024

Yetişkin: 800 TL

Çocuk: 400 TL

Bebek: Ücretsiz

Hisarönü Tekne Turu yüzme molası verilen koylar

Tekne Turumuzda 5 farklı koyda yüzme molası vermekteyiz:

 1. Dişlice Adası
 2. Selimiye Sığ Liman
 3. Kamelya Adası
 4. Akvaryum Koyu
 5. Kız Kumu Plajı

Hisarönü Tekne Turu nereden kalkıyor?

Teknemiz Çubucak Orman kampına 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan limandan kalkmaktadır. Kendi araçları ile gelecek olan misafirlerimize rezervasyon sonrası konum gönderilecektir.

Kızkumu Plajı Nerededir?

Kızkumu Plajı Orhaniye’de bulunmaktadır. Marmaris, Değirmenyanı, Hisarönü sıralaması sonrasında Orhaniye’ye varılır.