Fiyat
Ücret₺450
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
3146
Günübirlik Tatil Turları > İçmeler Atv Safari

İçmeler Atv Safari

İçmeler Atv Safari turu tamamen farklı bir deneyim, İçmeler çevresindeki kırsal kesimde, tozlu ve çamurlu yollarda atv araçlarınızı süreceksiniz. Uzun süre unutamayacağınız bu tur, adrenalin arayanlar ve maceracı ruha sahip olanlar için özel olarak düzenlenmiştir.

İçmeler Atv Safari, otelinizden Atv Safari maceranızın başladığı noktaya kısa bir transferle başlar. Turun tamamı, tura katıldığınız andan sizin otelinize dönüşe kadar yaklaşık 3 saat sürer.

Atv araçlarını kullanacağınız toplam süre 1 saat. Bu da harika adrenalin artışı yaşamak ve daha önce hiç olmadığı kadar eğlenmek için fazlasıyla yeterli bir süre. Profesyonel Atv sürücüleri tur sırasında yanınızda olacak, çünkü güvenliğiniz bizim önceliğimizdir ve Türkiye’nin en iyi ve en deneyimli sürücülerinin yetenekli ellerinde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Rehberler ve sürücüler atvler için düzenlenmiş işaretli alanlarda kalmanıza ve rahat davranmanıza özen göstereceklerdir.

Tura başlamadan önce Atv Safari ile ilgili tüm talimatları alacaksınız. Her şey ormanda gerçekleşir, böylece atv sürmek için herhangi bir ehliyete ihtiyacınız olmaz. Yolculuk sırasında fotoğraf çekmeyi düşünüyorsanız endişelenmeyin. Tur sırasında sizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını çekecek organize fotoğrafçılar var. Sonunda, bu harika turdan hatıralar biriktirmek için diğer hediyelik eşyaların yanı sıra fotoğraf satın alma fırsatınız olacak. Turu daha heyecanlı kılan şey, atv kullanacağınız çeşitli farklı arazilerdir.

Heyecanlı maceramız bitince İçmeler’e geri döneceğiz. Şoförümüz sizi otelinize geri götürecektir, böylece gevşeyip dinlenebilirsiniz.

Hayatınızın macerasını yaşamak için bu harika fırsatı kaçırmayın. Bu harika turda yerinizi ayırtın ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla benzersiz ve eğlenceli bir deneyim yaşayın. Sadece macera anlayışınızı yanınıza alın ve gerisini bize bırakın.

İçmeler Atv Safari Fiyatları 2024

 • 1 Kişilik : 450 TL 
 • 2 Kişilik : 550 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Yedek Kıyafet
 • Güneş Gözlüğü

İçmeler Atv Safari Tur Programı

İçmeler ATV Safari Turu , aranızdaki adrenalin bağımlıları ve açık hava aktivitelerini sevenler için yarım günlük bir kaçamak. Bu harika tur, otelinizden transfer aracı ile alınmanızla başlar.

Talimatlar: Parkura vardığımızda bu harika araçlarla ilgili bazı temel bilgileri, gerekli ayrıntıları ve ayrıca turla ilgili bazı güvenlik kurallarını eğitmenlerimiz sizlere aktaracaktır. Bu kısım gereklidir çünkü güvenliğiniz bizim en büyük endişemizdir. Bu hızlı brifingi, atvnizi tanımanıza ve rahat etmenize yardımcı olacak bir test sürüşü takip eder.

Atv Safari Eğlencesi: Atv Safari şehrin eteklerinde, tepelik ve çamurlu manzaraların içinden geçer. Nehir yataklarında hız yaparak ve ağaçların arasından geçerek olağanüstü bir eğlenceye sahip olacaksınız. Bu tehlikeli görünüyorsa, deneyimli ve yetenekli sürücülerimizin tamamen güvende ve memnun olduğunuzdan emin olarak tüm yol boyunca yanınızda olacağını bilmelisiniz. Tüm araçlarımızın bakımları düzenli ve donanımlıdır. Heyecan dolu maceramız sona erdiğinde turun bitiş noktasındaki duşları kullanabilecek ve üzerinizi değiştirebileceksiniz. Heyecanlı, çamurlu ve tozlu bir günün ardından, bu ferahlatıcı son genellikle misafirlerimiz için bir zevktir.

Otele Dönüş: Tüm misafirlerimiz için otel transferleri ayarlamaktayız. Turdan sonra şoförümüz sizi alacak ve rahat, bakımlı araçlarımızla otelinize geri götürecektir. Bu transferler, tur fiyatına dahildir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve En uygun İçmeler Atv Turu fiyatları 2024

Tek Kişilik Atv: 450 TL

İki Kişilik Atv: 550 TL

İçmeler Atv Safari Turu için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Atv safari turunda kendi aracınızı kullanmak için 16 yaşından büyük olmalısınız.

 

İçmeler dışından geleceğim. Tura nasıl katılacağım?

İçmeler dışından gelen misafirlerimiz kendi araçları ile safari merkezine gitmek isterlerse kendilerine whatsapp üzerinden safari merkezinin konumunu göndermekteyiz. Transfer aracımız ile gitmek isterlerse kendilerine en uygun nokta için konum gönderiyoruz ve servisimizi o konuma gönderip misafirlerimizi alıyoruz.

İçmeler Atv safari turuna Çocuklar katılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında oturabilir.

İçmeler Atv Safari Turu fiyatına neler dahildir?

 • Otel servisi
 • Türkçe Eğitmen
 • Atv Sürüşü
 • Güvenlik Ekipmanı
 • Sigorta

 

İçmeler atv safari turu nerede yapılmaktadır?

Atv Safari yapılan parkurumuz Marmaris’e yarım saat uzaklıktaki orman içindedir. 2021 yılındaki yangından bu bölge etkilenmemiştir.

İçmeler Atv Safari saatleri ne zaman?

Atv Safari Saatleri ve seansları listesi;

 • 10:00
 • 12:00
 • 14:00
 • 16:00

Marmaris Atv Safari Turu Yorumları