Fiyat
Ücret₺900
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
2932
Günübirlik Tatil Turları > İçmeler Buggy Safari

İçmeler Buggy Safari

İçmeler Buggy Safari Turu, özellikle açık hava aktivitelerine ve biraz adrenalin arayanlara uygun çok heyecan verici bir tur. Arabalar açık araçlardır. Böylece İçmeler’i çevreleyen ormanlarda ilerlerken muhteşem gür yeşilliklerle gözlerinize ziyafet çekeceksiniz.

Bu tur, İçmeler’deki otelinizden ücretsiz transfer ile başlar, ardından kasabadan yaklaşık yirmi dakika uzaklıktaki başlangıç noktasına rahat bir sürüşle devam eder. İçmeler Buggy Safari Turu’nun başlangıç noktası, şehre yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta, İçmeler’in kuzey tarafındadır.

Turun en başında, tüm katılımcıların bu harika turun önerileri ve kuralları hakkında bilgi sahibi olmaları için bir eğitim düzenlenecektir. Bu eğitimde herkese güvenlik kuralları ve yönetmelikleri hakkında bilgi sahibi olmaları için talimatlar verilir. Katılımcıların turun ne hakkında olduğunu ve her şeyin nasıl çalıştığını daha iyi bilmeleri için test sürüşü düzenlenir. Bu size şimdi gereksiz gelebilir, ancak güvenliğiniz bizim en büyük endişemizdir ve bu nedenle tur başlamadan önce tüm ayrıntılarla ilgileniyoruz.

Bu harika tur, İçmeler çevresindeki muhteşem ve büyüleyici zümrüt ormanlarında gerçekleşir.

Buggy kullanmak için herhangi bir ehliyet veya özel izne sahip olmanız gerekmez. İhtiyacınız olursa ustalarımız her zaman yanınızda olacak. Ayrıca sizinle birlikte seyahat eden, sizin ve arkadaşlarınızın tur sırasında eğlenirken fotoğraf ve videolarını çeken bir fotoğrafçı da olacaktır. Tur bittiğinde, fotoğraflarınızı hatıra olarak satın alabilir ve arkadaşlarınıza ve ailenize İçmeler’de ne kadar güzel zaman geçirdiğinizi göstermek için eve götürebilirsiniz. 

Bu deneyim tüm duyularınızı tatmin edecek ve sizi daha çok doğayı keşfederek ve eğlenerek geçirdiğiniz çocukluğunuza geri götürecektir. Temiz hava ve cıvıl cıvıl kuşlar, eğlenceli arabanız ormanda ilerlerken rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olacaktır.

Tereddüt etmeyin, bu harika İçmeler Buggy Safari Turunda yerinizi hemen ayırtın!

İçmeler Buggy Safari Turu Fiyatları 2024

 • 1 Kişilik : 900 TL 
 • 2 Kişilik: 1000 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Yedek Kıyafet
 • Güneş Gözlüğü

İçmeler Buggy Safari Tur Programı

İçmeler Buggy Safari Tur Programı, otelinizden servis araçları ile alınmanız ile başlar. Ardından şehrin eteklerinde bulunan parkur alanına kısa ve rahat yolculuğunuz olur. Bu heyecan verici tur, yaklaşık 3 saat sürer. 

İçmeler Buggy Safari Turu

Talimatlar: Parkur alanına vardığımızda eğitmenler sizi karşılayacak ve brifing verecektir. Araçlarınızı daha yakından tanıyacak ve yaklaşan tur hakkında bazı detayları öğreneceksiniz. Bu brifing, mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanız için gereklidir. Bunu, aracınızla daha rahat olmanıza ve çevrenizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir test sürüşü izleyecek.

Buggy Safari Turu: Bu eğlenceli ve heyecan verici tur çam ormanları, sığ nehir yatakları ve çamurlu arazilerden oluşur. Tüm araçlarımız bu arazilerde size eğlenceli ve engebeli bir sürüş sağlamak için bakımlı ve mükemmel durumda. Bu turda toplam sürüş süresi 1 saattir. Kalifiye ve deneyimli profesyonellerimiz, güvenliğinizi ve eğlencenizi sağlamak için tur boyunca yanınızda olacak.

İçmeler’de En İyi Buggy Safari Turu: Toz, çamur ve su içinde bir saatlik engebeli bir yolculuktan sonra biraz temizliğe ve dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Buggy Safari turumuzu, temizlenip üzerinizi değiştirebileceğiniz ve tazelenebileceğiniz çok sayıda duş bulunan alanda sona erecek şekilde düzenledik.

Otele Dönüş: Sonunda şoförümüz sizi otelinize geri götürecektir. İçmeler otel transferleri tur fiyatına dahil.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve En Uygun İçmeler Buggy Safari fiyatları 2024

Tek Kişilik Buggy: 900 TL

Çift Kişilik Buggy: 1000 TL

İçmeler dışından geleceğim. Tura nasıl katılacağım?

İçmeler dışından gelen misafirler için İçmeler içinde bir otel önü konumu gönderilmektedir. Kendi araçları ile tura katılacak misafirlere safari merkezinin konumu gönderilmektedir. 

İçmeler buggy safari turuna çocuklar katılabilir mi?

Evet, çocuklar iki kişilik bir arabada ebeveynlerinin arkasında veya yan yana oturabilirler.

Buggy Safari Turu fiyatına neler dahildir?

 • Otelinizden transfer
 • Sigorta
 • Eğitim
 • Buggy Safari sürüşü dahildir.

Buggy Safari Turu yaş sınırı nedir?

16 yaşından büyüklerin buggy kullanmasına izin verilir.

Buggy Safari turu nerede yapılıyor?

Buggy Safari Turu merkezimiz Marmaris’ten yarım saat uzaklıktadır. Parkur orman içindedir. 

Buggy Safari Araçları güvenli mi?

Her araç her seanstan sonra kontrol edilir. Tüm araçlar gün sonunda derin bakıma alınmaktadır. Güvenlik kontrollerinden geçemeyen araçlar tamirat için garaja çekilir. 

Buggy Safari saatleri ne zaman?

Buggy Safari seansları gün içinde 4 defa yapılmaktadır. 10:00 – 12:00 – 14:00 – 16:00

Buggy safari ne kadar sürer?

Buggy safari yaklaşık 3 saat sürer ve istediğiniz saatte başlayabilir: 10:00, 12:00, 14:00 veya 16:00.

İçmeler Buggy Safari Turu Yorumları