Fiyat
Ücret₺900
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
3439
Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Atv Safari

Marmaris Atv Safari

Marmaris Atv Safari gün içerisinde bir kaç seans olarak gerçekleştirilir. Düşük sezonda 2 seans, yüksek sezonda 4 seans olarak organize etmekteyiz. Düşük sezonda sabah 10:00, öğleden sonra 14:00’de seanslarımız varken yüksek sezonda ise 12:00 ve 16:00 seanslarını da eklemekteyiz. Araçları 1 kişi ya da 2 kişi olarak kullanabilirsiniz. Sürücü olmak için tek şart 16 yaşından büyük olmaktır. Detaylı bilgi ve tüm sorularınıza yanıt almak için bizi aşağıdaki telefondan arayabilir ya da whatsapp üzerinden mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Marmaris Atv Safari Turu Rezervasyon

Marmaris Atv Safari Turu Rezervasyon yapımı bir telefon kadar uzağınızda. Bunun için bizleri 0252 345 06 94 numaralı hattımızdan aramanız yeterlidir. Dilerseniz oturduğunuz yerden whatsapp üzerinden bizleri arayarak veya mesaj atarak da bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz tüm detayları sizlere anlatacaktır. Karar verdiğinizde ise sizlerden konaklama ve kişi sayısı hakkında bilgi alındıktan sonra biletiniz whatsapp üzerinden sizlere gönderilecektir. Bu kadar basit. Tur günü de size whatsapp üzerinden gönderilen bileti servis şoförümüze göstermeniz yeterli olacaktır. Safari merkezimizde de son defa bileti gösterdiğinizde turunuz başlamış olacaktır.

Marmaris Atv Safari Fiyatları 2024

 • 1 Kişilik : 900 TL 
 • 2 Kişilik : 1000 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Yedek Kıyafet
 • Güneş Gözlüğü

Marmaris Atv Safari Programı

Marmaris Atv Safari Programı sizleri kaldığınız otel ya da apartlardan servislerimizle alınca başlamaktadır. Sizleri aldığımız andan itibaren bıraktığımız ana kadar 3 saat sürmektedir. Bunun 1 saati yarımşar saatten gidiş dönüş için harcanmaktadır. Merkezimiz Marmaris’ten yarım saat uzaktadır. Merkeze vardığınızda hemen araç sürüşüne geçilmemekte. Alanında profesyonel eğitmenlerimiz önce sizlere kısaca araç sürüşü ve güvenlik ekipmanları hakkında bilgi verecektir. Bu da yaklaşık 15 dakika sürecektir. Ortalama araç üzerinde 1 saat on beş dakika ila bir buçuk saat kalacaksınız. Sürüşten döndüğünüzde ise üzerinizi değiştirme, tur sırasında çekilen videoyu izleme ve fotoğraf satın alma zaman alacaktır. Düşük sezonlarda seanslarımızı gün içinde 2 seans olarak yapıyoruz. Yüksek sezonda ise 4 seansa kadar çıkarıyoruz. Sezon başı ve sezon sonunda sabah 10:00 ile öğleden sonra 14:00 seansları yapılmaktadır. Sezon ortasında daha kalabalık olduğundan bu saatlere 12:00 ve 16:00 seansları da eklenmektedir.

Atv Safari Tavsiye

Atv Safariye Tavsiye başlığı altında sizlere turumuza çıkmadan önce nelere dikkat etmelisiniz bunları anlatacağız. Öncelikle kıyafet konusu çok önemlidir. Tura giderken üzerinize yeni kıyafetler giymemenizi tavsiye ederiz. Çünkü Orman içi parkurda düzenlenen turumuzda üstünüz başınız toz toprak, su ve çamur olacaktır. Bu sebeple normal ve rahat kıyafetler giymelisiniz. Ayakkabı tercihiniz ayağınızdan çıkmayacak şekilde olan sandalet ya da deniz ayakkabısı olmalıdır. Spor ayakkabınız çamur ve su olacağından tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Yanınıza mutlaka ama mutlaka yedek kıyafetler alınız. Soyunma kabinlerimizde üstünüzü değiştirebilirsiniz.

Safari Merkezine kendi özel araçları ile gidecek olan misafirlerimize whatsapp üzerinden konum gönderiyoruz. Araçlar için tüm güvenlik ekipmanlarını bizler veriyoruz. Ayrıca safari merkezinde değerli eşyalarınızı bırakabileceğiniz güvenlik kasaları da ücretsizdir. Safari Merkezimizde ayrıca turdan sonra üstünüzü değiştirmeniz için soyunma odaları bulunmaktadır. Dilerseniz burada duşta alabilirsiniz.

Yanımda Ne Getirmem Lazım?

Tura gelirken giyeceğiniz kıyafetlerin rahat kıyafetler olmalı ve asla yeni alınmış kıyafetler olmamalıdır. Mutlaka yedek kıyafet getirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayakkabı konusunda da ıslanınca sizi rahatsız etmeyecek ve ayağınızdan çıkmayacak ayakkabı olmalı. Bize göre sandalet veya deniz ayakkabısı en uygun ayakkabı tipleridir. Güneş kremi ve kişisel havlunuz yanınızda olsun. Cep telefonunuzu ıslanmaması için bir poşete koymanız gerekiyor. Kesinlikle sürüş yaparken telefonunuzu kullanmamalısınız.  Bu hem sizin, hem konvoyun hem de telefonunuzun güvenliği için çok önemlidir.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Buggy Safari Turu ile bir başka adrenalin turumuzu incelemek için tıklayınız.

*** Marmaris Özel Tekne Turu ile sadece aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte gün geçirebilirsiniz. Bilgi için tıklayın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Marmaris Atv Safari Fiyatı 2024

 • 1 Kişilik : 900 TL 
 • 2 Kişilik : 1000 TL

Marmaris atv safari turu nerede yapılmaktadır?

Marmaris Atv Safari yapılan parkurumuz Marmaris’e yarım saat uzaklıktaki orman içindedir. 2021 yılındaki yangından bu bölge etkilenmemiştir.

Marmaris Atv Safari Turu için en az kaç yaşında olmak gerekir?

Marmaris’te atv safari için 16 yaşından büyük olmak gerekli. 

Marmaris dışından geleceğim. Tura nasıl katılacağım?

Marmaris dışından gelen misafirlerimiz kendi araçları ile safari merkezine gitmek isterlerse kendilerine whatsapp üzerinden safari merkezinin konumunu göndermekteyiz. Transfer aracımız ile gitmek isterlerse kendilerine en uygun nokta için konum gönderiyoruz ve servisimizi o konuma gönderip misafirlerimizi alıyoruz.

Marmaris Atv safari turuna Çocuklar katılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında veya iki kişilik dörtlü araçta koltukta yan yana oturabilir.

Marmaris Atv Safari Turu fiyatına neler dahildir?

Marmaris Atv Safari Turuna dahil olanlar;

 • Otel servisi
 • Atv 
 • Güvenlik Ekipmanı
 • Sigorta

 

Marmaris Atv safarisi ne kadar sürer?

Marmaris Atv Safari Turu saatleri ve seansları;

 • 10:00
 • 12:00
 • 14:00
 • 16:00

Marmaris Atv Safari Turu güvenilir mi?

Araçlar her seans sonrası kontrol edilmektedir. Her akşam ise garajda derinlemesine kontrol edilmektedir.