Fiyat
Ücret₺900
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
3158
Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Buggy Safari

Marmaris Buggy Safari

Marmaris Adrenalin turları içinde önemli bir yere sahip olan Marmaris Buggy Safari Turu gün içerisinde dört seans olacak  şekilde düzenlenir. Turumuz her yılın nisan başında başlar ve ekim ayının son haftasına kadar devam eder. Sezon başı ve sezon sonu çok yoğun olmadığı için gün içinde 10:00 ve 14:00 seansları olarak 2 defa yapılmaktadır. Sezon ortası yoğunluk başladığında bu seanslara 12:00 ve 16:00 seansları da eklenmektedir. Tur transfer dahil olarak toplam 3 saat sürmektedir. Bu süre içinde ortalama olarak bir saat on beş dakika ya da bir buçuk saat boyunca araç kullanmaktasınız. Daha detaylı bilgi için bizleri aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.

Güvenlik Ekipmanları

Marmaris Buggy Safari Turu için kullanılan güvenlik ekipmanları profesyonel ekipmanlardır. Konvoy sürüşü öncesinde tüm misafirlere dağıtılan ekipmanlar eğitmenler tarafından titizlikle kontrol edilir. Güvenlik turumuzun en büyük önceliğidir ve buna tüm misafirlerimizin uyması istenir. Güvenlik ekipmanlarını takmayı reddeden misafirler turdan çıkarılır ve sürüş yapmalarına izin verilmez. Ekipman kullanımı tek misafirin güvenliğinden öte tüm misafirlerin güvenliği için hayati önemdedir. Her araç ve her ekipman her seans sonrası ciddi kontrollerden geçer. Aksaklık olan ekipman ya da araç düzeltilene ve güvenlik kurallarına uygun hale getiriline kadar kullanılmaz.

Marmaris Buggy Safari Turu Fiyatları 2024

 • 1 Kişilik : 900 TL 
 • 2 Kişilik : 1000 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Yedek Kıyafet
 • Güneş Gözlüğü

Marmaris Buggy Safari Programı

Marmaris Buggy Safari Programı sizleri otellerinizden alınca başlamaktadır. Servislerimiz sizleri Marmaris’ten 25 – 30 dakika uzaklıkta orman içinde bulunan merkezimize getirecektir. Burada Öncelikle sürüş ve güvenlik hakkında tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde bilgi alacaksınız. Sonrasında araçların başına geçilecek ve güvenlik ekipmanları dağıtılacak. Eğitmenler her misafirin güvenlik ekipmanlarını tek tek kontrol ettikten sonra konvoy halinde orman içi parkurunda sürüşe başlanacak. Konvoyun başında ve sonunda eğitmenler size eşlik edecek. Konvoy sürüşü sırasında konvoydan ayrılıp tek başına sürüş yapmak kesinlikle yasaktır. Aracınız arızalanırsa eğitmenlere bilgi vermeniz yeterlidir. Sizleri ayrıca tamir ekibinden bir kişide takip ediyor olacak. Arıza durumunda kendi aracını sizlere verecek ve böylelikle geride kalmamış olacaksınız.

Marmaris Buggy Safari Tavsiye

Marmaris Buggy Safari tavsiye başlığı altında sizlere tura katılmadan önce nasıl hazırlık yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle tur sırasında giyeceğiniz kıyafetlerin toz toprak olacağını, çamur içinde kalacağını bilmeniz gerekiyor. Bu sebeple yeni aldığınız kıyafetler yerine çamur ve toz olsa da üzülmeyeceğiniz kıyafetler tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca yanınıza mutlaka yedek kıyafet getirmelisiniz. İster servislerimizle ister kendi özel arabanızla gelin, turdan sonraki üst başınızla araçlara girmeniz imkansız olacak. Safari merkezinde bulunan soyunma odalarında yedek kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Ayakkabı tercihi olarak ayağınıza sabitlenen sandalet ya da deniz ayakkabısı tercih etmenizi öneriyoruz. Telefonunuzu tur süresince kullanmanız hem telefonunuz için, hem de sürüşünüz için tehlikeli olacaktır. Yanınıza almak isterseniz bir poşetin içinde muhafaza edin. Değerli eşyalarınız için anahtarını yanınıza alabileceğiniz şekilde kilitlenen dolaplarımız mevcuttur.

2 kişi binilen araçlarda yolcu 16 yaşından büyükse sürüş sırasında verilecek 5 dakikalık molada sürücü ile yer değişebilir. Bu fiyatlara Marmaris ve İçmeler otellerinden alınış ve tur bitiminde tekrar bırakma dahildir. Ayrıca kullanılacak tüm güvenlik ekipmanları safari merkezinde sizlere verilecektir. 

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Her misafirimizin turumuzu okuduğunda aklına gelen ilk soru Nasıl Rezervasyon Yaparım sorusu olmaktadır. Turumuz için rezervasyon yapmanız oldukça kolaydır. Dilerseniz bizi 0252 345 06 94 numaralı hattımızdan arayıp rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Türk telefon hattı olmayan misafirlerimiz bizleri whatsapp üzerinden de arayabilir ya da whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir. Ekibimiz her seçenekte size tüm detayları verecektir. Aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. Tura çıkmaya karar verdiğinizde sizlerden kaldığınız oteli ve kişi sayılarını aldıktan sonra whatsapp üzerinden biletinizi göndereceğiz. Bu bileti servis geldiğinde servis şoförüne ve safari merkezinde personele gösterdiğinizde sizde artık heyecana ortak olabileceksiniz.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Atv Safari Turu bilgisi için tıklayınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Marmaris Buggy Safari fiyatları 2024

 • 1 Kişilik : 900 TL 
 • 2 Kişilik : 1000 TL

Marmaris dışından geleceğim. Tura nasıl katılacağım?

Marmaris dışından gelen misafirler için Marmaris içinde bir otel önü konumu gönderilmektedir. Kendi araçları ile tura katılacak misafirlere safari merkezinin konumu gönderilmektedir. 

Marmaris buggy safari turuna çocuklar katılabilir mi?

Evet, çocuklar iki kişilik bir arabada ebeveynlerinin arkasında veya yan yana oturabilirler.

Marmaris Buggy Safari Turu fiyatına neler dahildir?

Marmaris Buggy Safari Turuna dahil olanlar;

 • Otelinizden transfer
 • Sigorta
 • Eğitim
 • Buggy Safari dahildir.

Marmaris'te Buggy Safari Turu yaş sınırı nedir?

Marmaris’te 16 yaşından büyüklerin buggy kullanmasına izin verilir.

Marmaris Buggy Safari turu nerede yapılıyor?

Marmaris Buggy Safari Turu merkezimiz Marmaris’ten yarım saat uzaklıktadır. Parkur orman içindedir. 

Marmaris Buggy Safari Araçları güvenli mi?

Her araç her seanstan sonra kontrol edilir. Tüm araçlar gün sonunda derin bakıma alınmaktadır. Güvenlik kontrollerinden geçemeyen araçlar tamirat için garaja çekilir. 

Marmaris Buggy Safari saatleri ne zaman?

Marmaris Buggy Safari Saatleri gün içinde 4 defa yapılmaktadır. 10:00 – 12:00 – 14:00 – 16:00

Marmaris'te buggy safari ne kadar sürer?

Marmaris buggy safari yaklaşık 3 saat sürer ve istediğiniz saatte başlayabilir: 10:00, 12:00, 14:00 veya 16:00.