Fiyat
Ücret₺1,000
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
5039
Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Dalış Turu

Marmaris Dalış Turu

Marmaris Dalış Turu sabah saat 10:00 ‘da Marmaris limanından hareketi ile başlar, öğleden sonra saat 17:00’de tekrar kalktığı limana geri dönerek son bulur. Tüm ekipmanlar profesyonel ekipmanlardır ve sizin hiç bir ekstra ekipman getirmenize gerek yok. Ayrıntılı bilgi için bizi aşağıda bulunan rezervasyon hattımızdan arayabilirsiniz. Ekibimiz tur hakkında tüm ayrıntıları sizlere iletecektir.

Marmaris Tüplü Dalış Turu Teknesi

Marmaris Tüplü Dalış Turu Teknesi olarak kullandığımız tekne dalış turları için özel imal edilen bir teknedir. İki katlı olan teknemizin alt katında ekipmanlar ve dalış kıyafetleri bulunmakta. Üst katta ise dalış harici zaman geçireceğiniz ve güneşlenebileceğiniz şezlonglar bulunmakta. Tuvaletler ve soyunma kabinleri yine teknemizin alt katında bulunur. Dalmayan misafirlerimiz dalış esnasında denizde yüzebilir, teknenin üst katında güneşlenebilirler. 

Dalış yapacak kişi ile gelmek isteyip ama dalış yapmayacak olan misafirlerimiz turumuz için 300 Türk Lirası ödeme yapacaktır. Bu fiyata otel transferi, öğle yemeği dahildir. Öğle yemeği konusunda bir uyarımız olacak. Hiçbir dalış şirketi öğle yemeğinde soğuk sandviçten başka bir yemek vermemelidir. Bu dalış sırasında sizin sağlığınız ve güvenliğiniz için bir kuraldır. Dolu mideyle kesinlikle dalış yapılması yasaktır.

Marmaris Dalış Turu Fiyatları 2024

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 12 yaş ve üzeri 1000 TL
Misafir 7 yaş ve üzeri 600 TL
Bebek 0 – 6 yaş Ücretsiz

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Dalış Ekipmanları
 • Öğle Yemeği
 • 2 Dalış
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve Video

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Şort - Mayo
 • Güneş Gözlüğü
 • Kişisel Havlu

Marmaris Dalış Turu Programı

Transfer araçlarımızın sizleri otelinizden almasıyla Marmaris Dalış Turu Programı başlamış olacak. Sizleri Marmaris Merkezde bulunan teknemize getirdiğimizde teknemiz limandan ayrılacaktır. Gün içinde 2 dalış yapılacak ve her dalış ortalama 15 dakika ila 20 dakika arasında sürecektir. İlk dalış öğleden önce olacak ikinci dalış ise öğleden sonra yapılacaktır. Dalıştan önce sizlere profesyonel lisanslı eğitmenlerimiz dalış kuralları ve ekipmanları hakkında ön bilgi verecek. Bu aşamada eğitmenlerimizi dikkatle dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Burada verilen her bilgi hayati önem taşımaktadır .

Dalış yapabilmeniz için profesyonel dalgıç olmanıza gerek yok. Marmaris’te yirmiden fazla dalış noktası bulunmakta ve kaptan en uygun dalış noktasını suyun ve havanın durumuna göre gün içerisinde seçecektir. Teknemiz saat 17:00’de tekrar sabah kalktığı limana geri dönecektir.

Marmaris Dalış Turu Rezervasyon

Marmaris Dalış Turu Rezervasyon işlemi hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Bu işlemi oturduğunuz yerden 5 dakikada yapabilirsiniz. Bunun için bir kaç yöntem var ve hepsi de çok kolay. İlk olarak dilerseniz bizi rezervasyon numaramız olan 0252 345 06 94 numaralı hattan arayabilirsiniz. Türkiye’ye ait bir telefon hattınız yok ise sorun değil, bizi whatsapp üzerinden de arayabilirsiniz. Bir diğer yol ise whatsapp üzerinden bize mesaj atabilirsiniz. Bize ulaşma yönteminiz ne olursa olsun her halükarda ekibimiz sizlere tur hakkında detaylı bilgileri verip, biletinizi whatsapp üzerinden sizlere gönderecektir. Size gönderilen bilet ile servislerimize binebilir ve teknemize ulaşabilirsiniz.

Yanımda Ne Getirmeliyim?

Tura katılan misafirlerimiz ‘Yanımda Ne Getirmeliyim’ diye sorduğunda kendilerine tekne turuna gelir gibi gelmelerini söylüyoruz. Kendilerinin ekstradan herhangi bir şey getirmesine gerek yoktur. Tüm ekipmanları kendilerine teknemizde bizler veriyoruz. İstediğimiz tek şey bir gece önceden alkol almamaları ve iyi bir uyku çekmiş olmalarıdır. Birde sabah geldiklerinde kendilerine verilen soru kağıtlarını eksiksiz ve doğru doldurmaları olmaktadır. Yine Güneş gözlüğünüzü, güneş kreminizi, şapkanızı, mayo ve şortunuzu getirmelisiniz. Kişisel havlunuzu da unutmayınız. Tüm bunlar sizler için yeterli olmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve uygun Marmaris Dalış Turu fiyatları 2024

 • Dalan: 1000 TL
 • Dalmayan ( Misafir ): 600 TL

Marmaris dalış turunda dalış nerede yapılıyor?

Dalış Turunda 2 defa dalış yapılmaktadır. Dalış turu için teknemiz hava ve deniz durumuna göre 2 farklı koyda demir atacaktır. 

Marmaris Dalış Turu için tecrübe gerekiyor mu?

Hiçbir tecrübeniz olmasa dahi dalış turumuza katılabilirsiniz. Tecrübeli eğitmenlerimiz sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

Marmaris'te tüplü dalış yaparken kaç dalış yapacaksınız?

Marmaris’te dalış yaparken her biri 3 – 7 metre derinliğe kadar iki dalış yapacaksınız.

Marmaris Dalış turu yaş sınırı kaç?

Dalış yapacak misafirlerin 14 yaş ve üstü olması gereklidir.

Marmaris dalış turu kaçta başlıyor?

Sabah 10:00’da teknemiz limandan kalkacak ve 17:00’de limana geri gelecektir.

Marmaris Dalış Turu güvenli mi?

Kullanılan tüm ekipmanlar profesyonel ekipmanlardır. Eğitmenler ise uluslar arası sertifikalara sahip profesyonel eğitmenlerdir. Bu nedenle dalışınız güvenli olacaktır.