Marmaris Jeep Safari Turu | Öğle Yemeği Dahil | 0536 503 0 533

Marmaris Jeep Safari Turu


Marmaris Jeep Safari Turu tüm sabah 09:30’da başlayıp öğleden sonra saat 16:30’da bitmektedir. Bu süre içerisinde orman içinden, engebeli araziden, su geçişlerinden geçecek ve doğa ile bütünleşik bir tur yapacaksınız. Ayrıca Kızkumu Plajı ve Turgut Şelalesinde yüzme molaları verilecektir. Turumuza öğle yemeği dahil olur içecekler ekstra olmaktadır. Tur Marmaris’ten başlayıp Datça yolu üzerinden devam edecek ve Hisarönü Bölgesinden geri dönüp Asparan yolu üzerinden İçmelere gelinerek bitecektir. Turumuz hakkında daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki rezervasyon numaramızdan arayarak rezervasyon ekibimizden alabilirsiniz.


REZERVASYON İÇİN: 0536 503 0 533


Marmaris Jeep Safari Turu Fiyatları

Marmaris Tatiliniz en gözde doğa turların biri olan Marmaris Jeep Safari Turu Fiyatları 2022 yaz sezonunda yetişkin misafirlerimiz için 90 Türk Lirasıdır. Turumuza katılacak olan 7-12 yaş arası değerli küçük misafirlerimiz ise %50 indirimle 45 Türk Lirasına turumuza katılabilirler. 0-6 yaşındaki küçüklerimiz ise tur ücreti ödemeden ebeveynleri ile turumuza katılabilirler. Turumuz için sizleri otellerinizden tura katılacağınız jeeplerimiz ile almaktayız. Tur bitiminde yine jeeplerimiz ile sizleri sabah aldığımız otellerinize bırakmaktayız. Jeeplerimiz 10 kişiliktir. Tur esnasında misafirlerimizin jeepleri sürmesi güvenlik nedeniyle yasaktır.

marmaris jeep safari turu

Marmaris Jeep Safari Turu Programı

Marmaris Jeep Safari Turu Programı sabah sizleri jeeplerimiz ile otellerinizden almamız ile başlamaktadır. Tüm jeepler tur için misafirlerini aldıktan sonra toplanma merkezinde genel bilgi için toplanmaktadır. Daha sonrasında ise grup olarak konvoy halinde tura çıkmaktadır. Datça yolu üzerinde Marmaris’e hakim bir tepede ilk fotoğraf molası verilecektir. Burada rehberlerimiz sizlere bölge hakkında bilgi verecektir. Sonrasında orman yoluna girip doğa içinde güzel bir sürüş yapılacaktır. Engebeli arazilerden geçilecek ve Kızkumu Plajında ilk molayı vereceğiz. Burada 1 saat yüzme molası verilecektir. İlk yüzme molasından sonra Turgut Köyü içinde öğle yemeği için mola verilecektir. Öğle yemeğinde tavuk ızgara, salata, spagetti ve meyve ikram edilecektir. Tüm içecekler ekstra olmaktadır

Öğle yemeği sonrasında Turgut Köyü yakınında olan Turgut Şelalesini ziyaret edeceğiz. Turgut Şelalesinde serbest zaman ve yüzme molası verilecektir. Yüzme molasından sonra Asparan mevkiinden içmelere gelinecektir.  Burada tur sonlanmış olacak. Sizleri sabah aldığımız otellerinize ve noktalara tekrar bırakacağız.

Marmaris Jeep Safari Araçları

Turumuzu gerçekleştirdiğimiz Marmaris Jeep Safari araçları 4X4 Land Rover jeeplerdir. Her biri 10 kişilik araçlardır. Üstleri açık ancak emniyet tedbirleri alınmıştır. Araçlar her turdan sonra garajlara çekilerek tüm güvenlik kontrolleri yapılmaktadır. Güvenlik kurallarımıza uygun olmayan hiçbir araç garajdan çıkarılmamaktadır. Araçları tur sırasında misafirlerin sürmesi güvenlik ve kurallar açısından yasaktır.

TAVSİYE EDİYORUZ:

*** Marmaris Atv Safari Turu sayfamızı incelemek için tıklayınız.


Kalkış yeri : Marmaris
Tur Günleri : Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Kalkış Saati : 09:30
Dönüş Saati : 16:30
Süre : 7 SAAT

Marmaris Jeep Safari Rezervasyon

Marmaris Jeep Safari Rezervasyon başlığı altında sizlere ne kadar kolay rezervasyon yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bizleri rezervasyon hattımızdan aramanız rezervasyon yapabilmek için yeterlidir. Rezervasyon hattında bulunan görevli ekibimiz sizlere tur hakkında ayrıntılı bilgileri verdikten sonra sizlerden gerekli bilgileri alıp online biletinizi whatsapp üzerinden gönderecektir. Bu bileti sizleri otelden almaya gelen jeeplerimizi süren şoförlerimize gösterdiğinizde tura başlayacaksınız. Rezervasyon yapıp bileti almak işte bu kadar basit.  Ayrıca bunu yaparken ister evinizde kahvenizi yudumlayın, ister plajda ya da otel havuzunun şezlongunda olun farketmez. Türk hattınız olmasa dahi bizleri whatsapp üzerinden arayabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp üzerinden bize mesaj alarak da aynı işlemleri yapabilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Marmaris jeep safari turu

Marmaris Jeep Safari Tavsiye

Tur öncesinde sizlere ön bilgi olarak Marmaris Jeep Safari Tavsiye başlığı altında bazı tavsiyelerimiz olacak. Turumuzda yüzme molaları olduğundan mayo ve şortunuz ile birlikte kişisel havlunuzu da mutlaka yanınızda getirin. Jeeplerimizin üstü açık olduğundan gün boyu güneşte olacaksınız. Güneşin zararlı etkisinden korunmak ve anormal güneş yanıklarını önlemek için koruyucu güneş kreminiz yanınızda olsun. Ayrıca şapka ve güneş gözlüklerinizi de yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Safari sırasında su savaşları eğlencesi yapılacaktır. Bu eğlenceler sırasında cep telefonunuza dikkat edin. Hem ıslanması hem de düşme tehlikesi olabilir. Turumuza içecekler dahil değildir. İçecekler için ve tur sırasında çekilen fotoğraflardan almak isterseniz yanınızda bir miktar nakit para olmalı. Su savaşları silahları da ücretlidir.

Fiyata Dahil Olanlar:


OTEL SERVİSİ - ÖĞLE YEMEĞİ - TÜRKÇE BİLGİLENDİRME


Fiyata Dahil Olmayanlar:


TÜM İÇECEKLER - KİŞİSEL HARCAMALAR - SU TABANCASIYorum bulunamadı.