Fiyat
Ücret₺800
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
4091
Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Jeep Safari

Marmaris Jeep Safari Turu

Marmaris Jeep Safari Turu sabah 09:30’da başlayıp öğleden sonra saat 16:30’da bitmekte. Bu süre içerisinde orman içinden, engebeli araziden, su geçişlerinden geçecek ve doğanın güzellikleri ile harmanlanmış bir tur yapacaksınız. Ayrıca Kızkumu Plajı ve Turgut Şelalesinde yüzme molaları verilecektir. Turumuza öğle yemeği dahil olur ve içecekler ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Safari Marmaris’ten başlayıp Datça yolu üzerinden devam edecek ve Hisarönü Bölgesinden geri dönüp Asparan yolu üzerinden İçmelere gelinerek bitecektir. Turumuz hakkında daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki rezervasyon numaramızdan arayarak rezervasyon ekibimizden alabilirsiniz.

Marmaris Jeep Safari Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 800 TL, 7-12 yaş arası çocuk fiyatı 450 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Marmaris Jeep Safari Tur Programı

Marmaris Jeep Safari Turu Programı sabah sizleri jeeplerimiz ile otellerinizden almamız ile başlamakta. Tüm jeepler tur için misafirlerini aldıktan sonra toplanma merkezinde genel bilgi için toplanmaktadır. Daha sonrasında ise grup olarak konvoy halinde tura başlanmakta. Datça yolu üzerinde Marmaris’e hakim bir tepede ilk fotoğraf molası verilecek. Burada rehberlerimiz sizlere bölge hakkında bilgi verecek. Sonrasında orman yoluna girip doğa içinde güzel bir sürüş yapacaksınız. Engebeli arazilerden geçilecek ve Kızkumu Plajında ilk molayı vereceğiz. Burada 1 saat yüzme molası verilecek. İlk yüzme molasından sonra Turgut Köyü içinde öğle yemeği için mola verilecek. Öğle yemeğinde tavuk ızgara, salata, spagetti ve meyve ikram edilecektir. Tüm içecekler ekstra olarak ücretlendirilir.

Öğle yemeği sonrasında Turgut Köyü yakınında olan Turgut Şelalesini ziyaret edeceğiz. Turgut Şelalesinde serbest zaman ve yüzme molası verilecektir. Yüzme molasından sonra Asparan mevkiinden içmelere gelinecek.  Burada tur sonlanmış olacak. Sizleri sabah aldığımız otellerinize tekrar bırakacağız.

Turumuz için sizleri otellerinizden tura katılacağınız jeeplerimiz ile almaktayız. Tur bitiminde yine jeeplerimiz ile sizleri sabah aldığımız otellerinize bırakmaktayız. Jeeplerimiz 10 kişiliktir. Tur esnasında misafirlerimizin jeepleri sürmesi güvenlik nedeniyle yasaktır.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Servisi
 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Öğle Yemeği
 • Fotoğraf ve Video
 • Kişisel Harcamalar
 • Su Tabancası
 • İçecekler

Yanınza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Mayo - Şort - Havlu
 • Güneş Gözlüğü

Marmaris Jeep Safari Araçları

Turumuzu gerçekleştirdiğimiz Marmaris Jeep Safari araçları 4X4 Land Rover jeeplerdir. Her biri 10 – 12 kişilik araçlar. Üstleri açık ancak emniyet tedbirleri alınmış durumda dizayn edildi. Araçlar her turdan sonra garajlara çekilerek tüm güvenlik kontrolleri yapılmakta. Güvenlik kurallarımıza uygun olmayan hiçbir araç garajdan çıkarılmamakta. Araçları tur sırasında misafirlerin sürmesi güvenlik ve kurallar açısından yasaktır.

Marmaris Jeep Safari Rezervasyon

Marmaris Jeep Safari Rezervasyon başlığı altında sizlere ne kadar kolay rezervasyon yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bizleri rezervasyon hattımızdan aramanız rezervasyon yapabilmek için yeterlidir. Rezervasyon hattında bulunan görevli ekibimiz sizlere tur hakkında ayrıntılı bilgileri verdikten sonra sizlerden gerekli bilgileri alıp online biletinizi whatsapp üzerinden gönderecektir. Bu bileti sizleri otelden almaya gelen jeeplerimizi süren şoförlerimize gösterdiğinizde tura başlayacaksınız. Rezervasyon yapıp bileti almak işte bu kadar basit.  Ayrıca bunu yaparken ister evinizde kahvenizi yudumlayın, ister plajda ya da otel havuzunun şezlongunda olun farketmez. Türk hattınız olmasa dahi bizleri whatsapp üzerinden arayabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp üzerinden bize mesaj atarak da aynı işlemleri yapabilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Marmaris Jeep Safari Tavsiye

Tur öncesinde sizlere ön bilgi olarak Marmaris Jeep Safari Tavsiye başlığı altında bazı tavsiyelerimiz olacak. Turumuzda yüzme molaları olduğundan mayo ve şortunuz ile birlikte kişisel havlunuzu da mutlaka yanınızda getirin. Jeeplerimizin üstü açık olduğundan gün boyu güneşte olacaksınız. Güneşin zararlı etkisinden korunmak ve anormal güneş yanıklarını önlemek için koruyucu güneş kreminiz yanınızda olsun. Ayrıca şapka ve güneş gözlüklerinizi de yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Safari sırasında su savaşları eğlencesi yapılacaktır. Bu eğlenceler sırasında cep telefonunuza dikkat edin. Hem ıslanması hem de düşme tehlikesi olabilir. Turumuza içecekler dahil değildir. İçecekler ve tur sırasında çekilen fotoğraflardan almak isterseniz yanınızda bir miktar nakit para olmalı. Su savaşları silahları da ücretlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Marmaris Jeep Safari fiyatları 2024

Yetişkin: 800 TL

Çocuk: 450 TL

Bebek: Ücretsiz

Marmaris'te jeep safari turuna çıkarken yanınıza ne almalısınız?

Marmaris’teki jeep safari turunda ıslanabileceğiniz için rahat ayakkabılar, sizi kavurucu Akdeniz güneşinden koruyacak güneş aksesuarları (şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi), plaj aksesuarlarını (mayo, mayo, havlu) yanınıza almalısınız.

Çocuklar Marmaris'te jeep safari turuna katılabilir mi?

Evet. Çocuklar, özellikle gençler Marmaris’teki jeep safari turuna tam anlamıyla aşık oluyorlar. Jeep Safari Turunda çocuklarınızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Çocuklarınız çok sevinecek.

Marmaris Safari Turlarında yüzme molası var mı?

Marmaris Safari turlarında sadece Jeep Safari Turunda 2 kere yüzme molası verilmektedir. Diğer Safari turlarında yüzme molası bulunmamaktadır.

Marmaris jeep safari turu fiyatına neler dahildir?

Marmaris jeep safari tur ücretine otelinizden transfer, sigorta, şoför, öğle yemeği ve su savaşı dahildir.

Marmaris'te jeep safari turu ne kadar sürer?

Saat 09:30’da Land Rover Jeep sizi otelinizden alacak ve saat 16:00’da otelinize geri dönecektir. Marmaris’teki turun toplam süresi yaklaşık 7.5 saattir.

Marmaris Jeep Safari Turu Nerede yapılıyor?

Marmaris Jeep Safari Turu Marmaris ormanları içerisinde ve Hisarönü, Turgut Köy, Asparan, İçmeler güzergahında organize edilmektedir. 

Marmaris Safari Turları Yorumları

Safari turları yorumları için sayfamızın en altındaki bölümündeki yorum kısmını inceleyebilirsiniz.