Fiyat
Ücret₺750
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
4442
Günübirlik Tatil Turları > Alanya Atv Safari

Alanya Atv Safari

Alanya atv safari turu ile hem eğlenceli hem de adrenalin dolu bir tur deneyimleyeceksiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde konvoy olarak doğal parkurda sürüş yapacaksınız. Üstelik atv araçlarını kullanmak için herhangi bir ehliyete ve tecrübeye gerek yok. Eğitmenlerimiz sürüş öncesinde sizlere 15 dakikalık eğitim verecek. Bu eğitimden sonra sürüş yapabileceksiniz. Doğa içindeki parkurda bir de yüzme molası verilecektir. Sizlerde arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bizi aşağıdaki rezervasyon numaramızdan hemen arayabilirsiniz. Dilerseniz tüm detayları whatsapp üzerinden arayarak ya da mesaj göndererek de öğrenebilir ve biletinizi alabilirsiniz.

Brifing ve Test Sürüşü

Belirlenen saatte transferimiz sizi alacak ve gezinin başlangıç noktasına götürecektir. Burada ATV sürüşü ve güvenlik kuralları hakkında ayrıntılı talimatlar bulacaksınız. Direksiyona geçmek için herhangi bir sürüş deneyimine veya ehliyete ihtiyacınız yok.

Hayatında ilk kez araç kullansan bile başarılı olacaksın! Sonuçta, ATV’lerin kullanımı çok kolaydır ve bu maceranın size getireceği duygular tarif edilemez olacak!

Tüm ATV’lerimiz zorunlu muayene ve güvenlik kontrollerine tabidir. Yani endişelenecek bir şey yok! Kendinizi güvende hissetmeniz için, rotaya başlamadan önce üste bir test sürüşü yapılacaktır.

Alanya Atv Safari Fiyatları 2024

 • 1 Kişilik :  750 TL 
 • 2 Kişilik :  1000 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Güvenlik Ekipmanları
 • Otel Servisi
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka

Alanya Atv Safari Programı

Gün içerisinde 4 seanstan oluşan Alanya atv safari programı içerisinde bir de Cennet Vadisi’nde yüzme molası verilecektir. Program sizleri otellerinizden servislerimizle aldığımızda başlamaktadır. Sizleri otellerinizden aldığımızda öncelikle safari merkezine getireceğiz. Burada profesyonel eğitmenlerimiz sizlere araçlar hakkında ve rota hakkında ön bilgi verecektir. Araç sürüşü ve güvenlik ekipmanları anlatılacaktır. Burada sizlere verilecek olan bilgileri çok dikkatli dinlemenizi tavsiye ediyoruz. her bilgi çok önemlidir. Güvenlik kuralları sizlerin olduğu kadar konvoy sürüşü sırasında diğer misafirlerin güvenliği içinde büyük önem arz etmektedir. Parkur ortalama 20 km uzunluğundadır. Sürüş sırasında yüzme molası verileceğinden mayo ve şortunuzla birlikte kişisel havlunuzu da yanınızda getiriniz.

Nasıl Rezervasyon Yapacağım?

Rezervasyon yapmak 5 dakikanızı almayacak. Dilerseniz bizi rezervasyon hattımızdan arayabilir dilerseniz de whatsapp üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Rezervasyon ekibimiz her halükarda sizlere tur bilgisi verip biletinizi whatsapp üzerinden gönderecektir. Tüm bu işlem dediğimiz gibi 5 dakikada tamamlanacaktır. Tura çıktığınızda ise sabah sizi almaya gelen servislerimize whatsapp üzerinden gönderilen bileti göstermeniz yeterlidir.

Misafir Yorumları

Alanya atv safari yorumlar konusunda birçok mutlu ve olumlu yorumlar almaktayız. Turumuzun eğlenceli geçtiğini misafirlerimizden gelen olumlu yorumlardan anlamaktayız. Sizlerin de Alanya Safari Turları konusunda olumlu yorumlar ile bizleri arayacağınıza eminiz. Tatilinizi biraz heyecan ve biraz adrenalin dolu hale getirmek istiyorsanız bizleri 0242 745 04 19 numaralı rezervasyon hattımızdan bizleri arayın. Ekibimiz sizlere Safari turlarımız hakkında tüm detaylı bilgileri verecektir.

Alanya Atv Safari Tavsiye

Atv safari tavsiye başlığı altında tura gelmeden önce nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini anlatmak istiyoruz. Öncelikle rahat ve yeni olmayan kıyafetler giymenizi tavsiye ederiz. Tur sırasında tüm giysileriniz ıslanacak, çamurlanacak ve toz içinde kalacak. Dolayısıyla yedek kıyafet getirmeniz gerekiyor. Kendinize bir sırt çantası hazırlayın ve burada yazanlara göre çantanızı doldurun. Ayakkabı seçimi çok önemlidir. Spor ayakkabı yerine ıslanıp, çamurlanıp kirlendiğinde sorun olmayacak ayakkabı giymeniz çok önemli. Bizim tavsiyemiz ayağa sabitlenen sandalet tarzı ayakkabı olacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi tur sırasında yüzme molası verileceğinden mayo ve şort ile havlunuzda yanınızda olsun.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Alanya Atv Safari Turu fiyatları 2024

Tek Kişilik: 750 TL

Çift Kişilik: 1000 TL

Alanya'da kaç yaşından itibaren atv safari turuna izin verilir?

Atv Safariye 16 yaşından büyüklerin araç sürmesine izin veriliyor.

Çocuklar Alanya'da ATV safarisine katılabilir mi?

Evet, çocuklar ebeveynlerinin arkasında veya iki kişilik dörtlü koltukta yan yana oturabilir.

Alanya Atv safari Turu fiyatına neler dahildir?

Atv Safari Fiyatına dahil olanlar;

 • Transfer,
 • Sigorta,
 • Türkçe konuşan Eğitmen
 • Atv

Alanya atv safari turu ne kadar sürer?

ATV safari size uygun olan herhangi bir saatte sabah, öğle veya akşam yaklaşık 3,5 saat sürmektedir.

Alanya Atv Safari güvenli mi?

Tüm araçlar her tur öncesi ve sonrası güvenlik kontrolleri yapılmaktadır.