Fiyat
Ücret₺1,100
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
3644
Günübirlik Tatil Turları > Alanya Buggy Safari

Alanya Buggy Safari

Alanya buggy safari turu sizlere hem adrenalin hem de heyecan dolu bir tur vadetmektedir. Yerli ve yabvancı bir çok misafirimizin Alanya tatili sırasında mutlaka yapmak istediği bir aktivitedir. Turumuzda buggy araçlarını sürmek için ehliyet şartı bulunmamaktadır. 16 yaş üstü her misafirimiz araçlarımızı tur öncesi alacağı 15 dakikalık eğitimden sonra kullanabilir. Tur 20 kilometrelik bir orman parkuruna sahiptir. Bu süre zarfında Cennet Vadisi’nde yüzme molası verilecektir.  Araçlarımız iki kişiliktir. Dilerseniz tek kişi olarak da sürüş yapabilirsiniz. Alanya safari turları hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon yapmak için bizleri aşağıdaki numaradan bizleri arayabilirsiniz.

Safari Araçları ve Güvenlik

Safari araçları ve güvenlik konusu turumuzda en büyük önceliği almaktadır. Her araç tur sonrasında garaja kontrole girer ve sonraki tura uygunluk için test edilir. Testi geçemeyen her araç bakım için parka alınır. Misafirlerimiz konvoy sürüşü haricinde tek başlarına sürüş yapmalarına izin verilmemektedir. Bu durum hem kendileri hem de konvoy için tehlike yaratabilir. Dolayısıyla tura katılan her misafir konvoy sürüşünü kabul etmiş olur.

Alanya Buggy Safari Fiyatları 2024

1 Kişilik Buggy: 1100 TL

2 Kişilik Buggy: 1300 TL

Fiyata Dahil / Hariç

  • Türkçe Bilgilendirme
  • Güvenlik Ekipmanları
  • Otel Servisi
  • Kişisel Harcamalar
  • Fotoğraf ve Dvd

Yanınıza Almayı Unutmayın

  • Güneş Kremi
  • Güneş Gözlüğü
  • Şapka

Alanya Buggy Safari Programı

Alanya buggy safari programı öncelikle sizleri otellerinizden ve ya otellerinize en yakın noktadan servislerimizle aldığımızda başlamaktadır. Safari merkezimize ulaştığınızda hemen araç sürüşüne geçilmeyecektir. Öncelikle 15 dakika araç sürüşü, konvoy sürüşü ve güvenlik ekipmanları hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Alanında profesyonel olan eğitmenlerimiz sizlere rota ve tur programı hakkında da detaylı bilgi verecektir. Bilgilendirme sonrasında tüm misafirlerimiz araçların başına alınacaktır. Burada güvenlik ekipmanları dağıtıldıktan sonra eğitmenler her misafirimizi tek tek inceleyerek ekipman kontrolü yapacaktır. Kontrol sonrasında konvoy başında ve sonunda eğitmenler eşliğinde parkura giriş yapacaklar. Sürüş boyunca sizlere ayrıca profesyonel bir fotoğrafçı da eşlik edecek ve sizlerin fotoğrafını ve videosunu çekecektir. Tur bitiminde safari merkezinden ayrılmadan önce ücret karşılığında bu görselleri edinebilirsiniz.

Buggy sürüşü

Hazır olduğunuzda araca binecek ve 20 km’lik bir rota boyunca sürmeye başlayacaksınız. Parça, kayalar ve çamurlu parçalar gibi bazı heyecan verici unsurlar içeriyor. Buna ek olarak, tozlu arazi nedeniyle dağınık olmayı bekleyebilirsiniz. Araba sürerken, ağaçlar ve çiçeklerle dolu ormanın güzelliğine hayran kalabilir ve bazı çarpıcı manzaraları izleyebilirsiniz. Yol boyunca birkaç durak gerçekleşecek. Bu molalar sırasında, biraz fotoğraf çekmek için zaman ayırın ve ortamın sakinliğini gözlemleyerek rahatlayın.

Talimatlar ve Ekipman

Bu aktivitenin başlangıç noktası, profesyonel eğitmenlerden oluşan bir ekibin sizi karşılayacağı güzel dağlarda yer almaktadır. Katılımınız için sürücü belgesi ve önceden deneyim gerekli değildir. Eğitmenler size buggy arabayı nasıl kontrol edeceğinizi ve sorunsuz bir sürüş deneyiminin keyfini nasıl çıkaracağınızı anlatacaklar. Ayrıca bu aktivite için önemli olan güvenlik ekipmanlarını da size sunacaklar.

Aile dostu

Bu etkinliği gerçekten özel yapan şey, çocuklu ailelerin katılıp değerli anılar biriktirebilmesidir. Daha önce deneyim veya ehliyet gerekli değildir, bu da bu aktivitenin her yaştan insan için ideal olduğu anlamına gelir. Çocuklarla ilgili olarak, yetişkin bir refakatçi olması koşuluyla, buggy arabaya katılabilir ve kullanabilirler.

Geri dönüş

20 km’lik rotanın sonunda Buggy Safari istasyonuna geri döneceksiniz. Biraz dinlenmek ve fotoğraf çekmek için biraz zamanınız olacak ve ardından konforlu ve modern bir araba sizi geri götürecek. Bu heyecan verici deneyim, Alanya’daki konaklama yerinize geri döndüğünüzde sona erer.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Alanya Atv Buggy Safari Turu fiyatları 2024

Tek Kişilik Buggy : 1100 TL

Çift Kişilik Buggy: 1300 TL

Alanya'da buggy safari turuna kaç yaşından itibaren izin verilir?

Alanya’da 16 yaşından büyüklerin buggy safari turu için sürücü olmasına izin verilmektedir.

Çocuklar Alanya'da buggy safari turuna katılabilir mi?

Evet, çocuklar iki kişilik bir arabada ebeveynlerinin arkasında veya yan yana oturabilirler.

Alanya'da buggy safari turu ne kadar sürer?

Alanya buggy safari turu yaklaşık 3,5 saat sürer ve sabah, öğle veya akşam istediğiniz zaman sizin için uygundur.

Alanya buggy safari fiyatına neler dahildir?

Alanya’da bir buggy safari fiyatına otelinizden transfer, sigorta, eğitim ve buggy kiralama dahildir.

Alanya Buggy Safari güvenli mi?

Tura çıkacak olan tüm araçlar güvenlik kontrollerinden geçirildikten sonra tura çıkmaktadır. Gün sonunda bir daha kontroller yapılmaktadır.