Fiyat
Ücret₺850
Telefon No*
İstek Listesine Ekle
5012
Günübirlik Tatil Turları > Alanya Dalış Turu

Alanya Dalış Turu

Alanya Dalış Turu sizlere deniz altındaki yaşamı keşfetmeyi vadediyor. Tatiliniz sırasında otelinizde vakit geçirmek yerine heyecanlı aktiviteler yapmak isteyenlerdenseniz bu tur tam size göre. Sizleri Alanya içi otellerinizden ücretsiz olarak servislerimizle alıp tur sonrasında tekrar servislerimiz ile otellerinize geri bırakıyoruz. Alanya tüplü dalış turu için tecrübeli olmanıza da gerek yok. Uluslararası sertifikalara sahip profesyonel eğitmenlerimiz ile dalışlarınızı gerçekleştireceksiniz. Gün içerisinde 2 dalış yapacaksınız. Biri öğleden önce biri öğleden sonra. Kalan zamanda teknemizde şezlongunuzda güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayın. Ekibimiz sizlere tüm detayları verecektir.

Dalış Turu Teknemiz

Teknemiz 2 katlı ahşap dalış turu için dizayn edilmiş bir teknedir. Alt katında dalış ekipmanları, tekne barı ve tuvaletler bulunmakta. Üst katında ise dalış aralarında artan kalan zamanda güneşlenebileceğiniz şezlonglarımız bulunmaktadır. Tekne dalış turunda misafirlerimizin tüm rahatı düşünülerek dizayn edilmiştir. Arkadaşlarınızla güzel bir gün geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Alanya Dalış Turu Fiyatları 2024

 • Dalan: 850 TL
 • Dalmayan: ( Misafir ): 500 TL

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Bilgilendirme
 • Dalış Ekipmanları
 • Öğle Yemeği
 • Otel Servisi
 • 2 Dalış
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd
 • İçecekler

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Mayo - Şort - Havlu

Alanya Dalış Turu Programı

Alanya Dalış Turu Programı sizleri Alanya otelleri içinden servislerimiz ile aldığımızda başlar. Tıpkı birçok misafirimizin dediği gibi ‘ Tur değil, heyecan başlıyor’. Servislerimiz sizleri teknemizin kalktığı limana ve tekneye getirecektir. Sabah 10:00 sularında teknemiz limandan hareket etmekte. Tekneye ulaştığınızda eğitmenlerimiz sizlere dalış kuralları, dalış ekipmanları hakkında bilgiler verecek. Tüm dalış yapacak misafirlerimizi tecrübesine göre gruplandıracak. Her grup için bir eğitmen verilecek. Eğitmensiz ayrı olarak dalış yapmak kesinlikle yasaktır. Gün içerisinde her biri ortalama 20 dakika süren 2 dalış yapılacaktır. Lütfen eğitmenlerin vereceği bilgileri dikkatle dinleyip uygulayınız. İlk dalış üç metre ile beş metre arasında yapılacak, ikinci dalış ise biraz daha derine, 8 metre ile 10 metre arasında yapılacaktır.

Şimdiye kadar hiç dalış yapmamış misafirlerimiz önce kıyıda ekipmanlar ile alıştırma yapacaklar. Ekipmanlara alıştıklarında 1 metrede su altında nefes alma alıştırmaları yaptıktan sonra 3 ile 5 metre arasına inebileceklerdir. Merak etmeyin, tüm eğitmenlerimiz sizlere tüm ayrıntıları birer birer anlatacaktır.

Karşılama

Güler yüzlü, şoförümüz sizi otelinizden alacak ve diğer dalış arkadaşlarınıza katılmanız için kayıt merkezine transfer edecektir.

Dalış Teknesi

Alanya Dalış teknesi, bir dalış gezisinde ihtiyacınız olan her şey için tam donanımlıdır. Tuvaletler ve tatlı su duşları mevcuttur ve dinlendirici dalış dışı zamanlar için şezlonglar ve teknede bir bar bulunmaktadır.

Eğitim ve Bilgilendirme

Dalış ekibimizle 10 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Size ekipmanı nasıl çalıştıracağınızı ve su altındayken kullanabileceğiniz kullanışlı işaret dilini öğretecekler. Ayrıca size ne tür deniz canlılarına dikkat etmeniz gerektiğini söyleyecekler ve kendi sualtı rehberleriniz gibi davranacaklar.

İlk Dalış

İlk dalışımız yaklaşık 3-5 metre derinliktedir. Burada çok sayıda renkli, tropikal balık göreceğiz ve siz de ekipmanınızı test etme ve temel sualtı becerilerini öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Öğle Yemeği

Kaptan ikinci dalış noktasına giderken hafif bir öğle yemeği yiyeceğiz. Bu aynı zamanda fotoğraf çekmek ve güneşlenmek için de harika bir zamandır.

İkinci Dalış

Alanya Dalış Turunun ikinci dalışında deniz seviyesinin 8-10 metre altına ineceğiz. CMAS sertifikalı dalgıçlar için dilerseniz daha aşağı dalış yapabilirsiniz.

Dönüş

İkinci dalışımızın ardından, sizi Alanya’daki otelinize geri götürmek için şoförünüzün hazır olacağı kıyıya yavaş bir yolculuk yapacağız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Alanya Dalış Turu fiyatları 2024

Dalan: 850 TL

Misafir: 500 TL

Alanya Dalış Turu güvenli mi?

Alanya’da dalış yapmak hem yeni başlayanlar hem de deneyimli dalgıçlar için oldukça güvenli bir aktivitedir. Dalış ekipmanı, her dalıştan önce düzenli olarak kontrol edilir ve test edilir.

Alanya Dalış Turu Saatleri

Alanya Dalış Turu Saatleri;

 • Sabah Hareket: 10:00
 • Geri Dönüş: 17:00