Fiyat
Ücret₺750
Rezervasyon
İletişim
İsim*
E-mail*
Telefon*
Mesajınız*
* Bir sonraki adıma geçiniz için lütfen gerekli tüm alanları seçin.
İstek Listesine Ekle
4770
Günübirlik Tatil Turları > Alanya Jeep Safari

Alanya Jeep Safari

Hem doğayı hem Alanya Dim Çayını görmek istiyorsanız Alanya jeep safari turu tam size göre bir tur olacaktır. Turumuzu üstü açık Land Rover 4 X 4 jeeplerimiz ile organize etmekteyiz. Tur içeriğinde bir de yüzme molası olduğundan tura gelmeden önce çantanıza yüzmek için mayo, şort ve havlunuzu da koymanızı tavsiye ederiz. Sıcak yaz gününde Alanya Dim Çayı serin sularında yüzmek sizleri hem eğlendirecek hem rahatlatacaktır. Tur fiyatına öğle yemeği dahil. Alanya Safari turları hakkında detaylı bilgi bizleri aşağıdaki rezervasyon numaramızdan arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizlere turumuz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını verip whatsApp üzerinden biletinizi gönderecektir.

Jeep Safari ve Güvenlik

Araçlar ve Güvenlik konusunda misafirlerimizin içi rahat olsun. Tüm araçlar tur sonrasında garaja çekilip güvenlik kontrollerinden geçmektedir. Tecrübeli mekanikerlerimiz araçları inceleyip tura çıkabilir onayı verdiğinde araçlar tekrar tura çıkabilmektedir. Misafirlerimizin araçları sürmesine izin verilmemektedir. Sürücülerimiz tecrübeli ve deneyimli sürücülerdir. Sizlerin güvenliği bizler için ilk sırada. Bu sebeple güvenlik konusunu çok ciddiye almaktayız. Turumuza katıldığınızda bunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Alanya Jeep Safari Fiyatları 2024

Yetişkin fiyatı 750 TL, 4-11 yaş arası çocuk fiyatı 650 TL0-3 yaş arası ücretsizdir.

Fiyata Dahil / Hariç

 • Türkçe Rehberlik
 • Öğle Yemeği
 • Otel Servisi
 • Kişisel Harcamalar
 • Fotoğraf ve Dvd
 • İçecekler
 • Su Tabancası

Yanınıza Almayı Unutmayın

 • Güneş Kremi
 • Güneş Gözlüğü
 • Şapka
 • Mayo - Şort - Havlu

Alanya Jeep Safari Programı

Alanya jeep safari programı sizleri sabah otellerinizden araçlarımızla aldığımızda başlamaktadır. Sizlere whatsapp üzerinden gönderilen bileti gösterdiğinizde jeeplerimizdeki yerlerinizi alacak ve tura başlamış olacaksınız. Tüm jeepler misafirlerini aldıktan sonra konvoy halinde yola çıkılacaktır. İlk durak Alanya’yı yüksekten gören bir seyir terası olacaktır. Buradan Alanya’yı panoramik olarak görebilecek ve muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. Bu muhteşem manzaradan sonra eski köy yerleşimlerine doğru yola çıkılacak. Meyve ve muz bahçelerinden geçilecek ve Toros Dağlarını keşfe çıkılacak. 

Öğle yemeği için mola verilen mevkiiye Oba Çay Mevkii denmektedir. Burada hem öğle yemeği molası, hem yüzme molası hem de dinlenme molası verilecek. Bu sebeple tur öncesinde mayo, şort ve ayrıca havlunuzu mutlaka yanınızda getirin. Safari turunda toz ve topraktan geçtikten sonra yüzme molası gerçekten sizlere çok iyi gelecektir. Buradaki ortalama 2 saatlik dinlenme, öğle yemeği ve yüzme molasından sora engebeli arazilerden ve Toros Dağlarının güzelliklerini seyrederek farklı rotadan geri dönüşe geçilecektir. Bir çok misafirimiz büyük şehirlerden geldiği için bu off road keyfi çok eğlenceli olduğunu söylemektedirler. Doğa içinde olan bu parkur sizlerin ruhuna da iyi gelecektir.

Otelden Alınış

Diğer grup üyelerimizle tanışmak için dağlara çıkmadan önce, güler yüzlü, profesyonel jeep sürücülerimiz sizi Alanya’daki otelinizden alacaktır. Her cipin üstü açık olup, biz geçerken çevreyi sınırsız bir şekilde görmenizi sağlar.

Türk Köyleri

El değmemiş Türk köylerindeki yolculuğumuz zamanda geriye bir yolculuktur. Meyve ağaçlarının yanından geçeceğiz ve kırsal yaşamı nesiller boyu olduğu gibi bugün de göreceğiz.

Off road

Cipleri yoldan çıkardıkça adrenalin başlayacak. Dar, dolambaçlı, tozlu yollar boyunca bu macera sizi başka hiçbir aracın gidemediği yerlere götürecek.

Dimçay Nehri ve Öğle Yemeği

Dimçay nehrinin kıyısında durarak geleneksel tavuk öğle yemeğinden önce serinletici sulara hoş geldiniz dalışının keyfini çıkaracağız.

Serbest Zaman

Dimçay nehrinin serin sularında yüzerken rahatlayın ve manzarayı içinize çekin. Doğayla ve muhteşem manzarasıyla baş başa olmak için bu eşsiz fırsat için mayolarınızı unutmayın.

Geri dönüş

Dinlendirici molamızın ardından, daha fazla adrenalin, yol dışı eğlence zamanı. Ciplerimiz sizi bazı heyecan verici, pitoresk rotalardan Alanya’daki otelinize geri götürecektir. Bu dar yollarda başka bir araç görmeyeceksiniz. Sadece biz ve doğa.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz ve en uygun Alanya Jeep Safari Turu fiyatları 2024

Yetişkin Fiyatı: 750 TL

Çocuk Fiyatı: 650 TL

Bebek: Ücretsiz

Alanya jeep safari Turunda yanıma ne almalıyım?

Plaj aksesuarları (mayo/mayo, havlu) ve güneş koruma aksesuarları (şapka, gözlük ve krem) ve ekstra harcamalar için (hediyelik eşya, içecek, fotoğraf ve video) para getirmenizi tavsiye ederiz.

Alanya jeep safari turu fiyatına neler dahildir?

Turun maliyeti şunları içerir: transfer, öğle yemeği, sigorta.

Çocuklar Alanya'da jeep safariye katılabilir mi?

Bu tur tamamen güvenlidir ve küçük çocuklar bile katılabilir. Çocuklar, jeepler ve su tabancaları arasındaki su savaşlarına katılarak eğlenceli vakit geçirecekler.

Alanya Jeep Safari ne kadar sürüyor?

Sabah 09:30’dan öğleden sonra saat 16:00’ya kadar sürmektedir.