Günübirlik Tatil Turları > Adrasan Özel Tekne Turu

Adrasan Özel Tekne Turu ile arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte eğlenceli vakit geçirmek için harika bir fırsat.  Issız ve volkanik kökenli, yüzmek için harika koylara, şifalı maden suyu kaynaklarına ve kaya göllerine sahiptir. Temiz suyu ve beyaz kumu ile bozulmamış ve güzel bir ada burası. Yüzme molasından sonra öğle yemeği ile kendinizi şımartacaksınız. Teknemiz seyir sırasında kıyı şeridini takip edecek. “Likya yolu”nun mükemmel manzarasını sunan plajlar ve koylar, bozulmamış doğası, vahşi kayalık çıkıntıları ve göz kamaştırıcı mavi suları ile ünlü; uygarlık henüz buraya ulaşmadı. Kaplumbağalar bu sahili tercih eder ve bu plajlar dizisine sık sık gelirler – belki biz şanslıyız ve onlardan birini göreceksiniz? Kim bilir? Alanlarını paylaşmak harika…

Tekne Kodu: ADR-01

Her Gün
8 Saat
Günlük

adrasan tekne kiralama

Tekne Kodu: ADR-02

Her Gün
8 Saat
Günlük

ADRASAN GÜNLÜK ÖZEL TEKNE TURU

Adrasan, Türkiye’de yapılacak ve görülecek çok şey olan harika bir gezi yeridir.
Eğlence ve keyif dolu bir gün geçirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Arkadaşlarınız veya ailenizle özel bir günü mü kutluyorsunuz? Adrasan Özel Tekne Turu, gününüzü özel kılmanın en doğru yoludur. Tekneler, boyutu ne olursa olsun sizi ve grubunuzu ağırlamaya hazırdır ve sofistike ve zarif bir ortamda size mahremiyet ve ayrıcalık sunar. Modern tasarımı, son teknoloji ekipmanı ve lüksün gerekli özellikleri ile teknelerimiz en zorlu beklentileri bile karşılayabilmektedir.

Daha da iyisi, tekne kiralama tamamen özelleştirilebilir. Başka bir deyişle, dahil etmek ve keyfini çıkarmak istediğiniz özellikleri ve hizmetleri seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve gemide tadını çıkarmak istediğiniz yemek ve içecekleri, yüzmek istediğiniz yerleri, istediğiniz kiralama süresini ve ayrıca almak istediğiniz diğer özel hizmetleri bize bildirin. Müşteri temsilcilerimiz, olağanüstü ve unutulmaz bir gün planlamanıza yardımcı olacaktır.

ADRASAN HAFTALIK ÖZEL TEKNE TURU

Adrasan’da daha gelişmiş bir deneyim mi arıyorsunuz? Adrasan Özel Tekne Turu hizmetlerimiz haftalık olarak kiralama için mevcuttur. Tatilinizden en iyi şekilde yararlanın, profesyonel mürettebattan birinci sınıf hizmetin tadını çıkarın ve Adrasan sahilinde yelken açarken ihtiyacınız olan mahremiyet ve ayrıcalıkla kendinizi şımartın.

Adrasan’da tekne kiralamak artık hiç olmadığı kadar kolay. Ayrıcalıklı hizmet, gerekli mahremiyet, olağanüstü sulara sahip tenha koyları keşfedin ve Akdeniz’in mavi sularında uyanmanın nasıl bir his olduğunu öğrenin. Bir tekne kiralayın ve rekabetçi fiyatlar alın. Yapmanız gereken tek şey, sorularınızı bize göndermek ve ekibimiz size bütçenize uygun seçenekleri sunacaktır. Adrasan’da hayalinizdeki tatil sadece birkaç adım ötede!

ADRASAN HAKKINDA BİLGİ

Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı olup 1996 yılında ilçe olmuştur. Çam ağaçlarıyla kaplı ilginç bir koya sahiptir.Karadan denize ters rüzgarlar alır ve bu nedenle tarihi uygarlıklar izlerini Antalya limanlarına taşır. Grek ve yeni ilçe adıyla Çavuşköy olarak da anılıyor.
Beydağlar’a karşı zemini kum, denizi sığ ve çevresi farklı doğal güzelliklerle dolu.Sporcu ziyaretçiler için özel bir spor sahasıdır.Sıcak deniz suyu ve uzun mevsimi nedeniyle dalgıçların ve su altı fotoğrafçılarının daha iyi görmelerini sağlar.Adrasan’ın kapalı koy geniş ve uzun bir sahil şeridine sahiptir ve her yere su girebilirsiniz.Eğri dağı(karşısında) çökmüş hörgücümsü tepesi ile dikkat çeker.Markız Tepesi sahilin başlangıcında yer alır.Güzel orman estetiği gösterir. Meraklılar için görülecek çok yer var. En yakın yerler Çıralı, Kaş, Demre, Myra, Patara, Xantos, Phaselis ve Antalya merkez.
Adrasan koyu, deresi ve çevresi…
Öyle bir yer ki ayrılmak istemezsiniz. Dinlenmenin ve rahatlamanın tam adresi Adrasan.Antalya çok turist ve aceleyle doluyken, Adrasan (100 km uzaklıkta) size bir sessizlik sağlamayı vaat ediyor.

Antalya-Kaş yolundan ayrılıp 22 km’lik yolu kullanarak Adrasan’a ulaşıyoruz. Kasabanın başındaki ilk ağaçlar dikkatimizi çekmese de Adrasan koyuna girip denize yaklaştığımızda, farklı bir dünya ile tanışıyoruz.Bu gece buraya gelen misafirler, İstanbul boğazı gibi çok fazla ampulle aydınlatılan köprüsünden dolayı büyüleyici bir atmosfer ile karşılaşıyorlar.Denizin içinden aktığını anlayamadığınız Adrasan Çayı’nda yüzen kazların ve ördekler

Özel hava akımı yeri ile doğal bir klima sağlar.Ocak ve şubat aylarında yağmur deresinin etkisi ile yükselir ancak dinlenme zamanlarında temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.
Yazları uzun olan Adrasan’da turistler en çok bahçe, teras, ünlü Adrasan sahili ve denizinde vakit geçirirler. Adrasan koyunun sol tarafına Dere Sitesi denir. Tahtalı Dağı’ndan levrek ve kefal gibi birçok balık çeşidine ev sahipliği yapan kaynak suyu.
Koyun sağ tarafı oteller ve pansiyonlarla dolu. Doğayla ilgilenenler için trekking alanları var.
Sessizliği ile ünlü Oturak koyu denizi sert olsa da sahili ve kumsalı ile görülebilmektedir.
Oturak Koyu yakınlarındaki Karaöz ilçesi ile karşılaşan ziyaretçiler, Ankara’nın sakinleri olarak bilinen günübirlik piknik alanlarından farklı bir koya girerler. Papaz iskelesi piknik için bir başka alternatiftir. Ayrıca Mavikent ile Finike arasındaki 22 km’lik sahil şeridi güzel bir geleceğe sahip olabilir. Öğrenciler Kayıtlı dalgıç okulu dersleri alabilir. Üç Adalar mevkiinde, Pirasalı Adasında ve Sulu Adasında günlük grup dalışları (25-30 metre) yapılır ve sonunda dalış sertifikası alabilirler. Papaz Koyu’na yanaşan tekneler balık teslim ederken Reis Balıkçılık firmasına, diğer amatör balıkçılar olta ve balık mızrağı ile büyük balıkları avlayabilirler.
Yöre sakinleri taze tereyağı, köy yumurtası, tatlı kokulu portakal reçelini civardaki turistik işletmelere dağıtarak değerlendirirler.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Adrasan Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Adrasan Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • 1. ROTA: √Akseki Koyu √Sazak Koyu √Ceneviz Koyu √Korsan Koyu 
  • 2. ROTA: √Amerikan Koyu √Hurma Koyu √Maldivler Plajı √Tatlı Su Koyu

 

Adrasan Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

Adrasan Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Adrasan Özel Tekne Turu hangisidir?

En uygun Adrasan Özel Tekne Turumuz için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Adrasan Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Adrasan Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Adrasan Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Adrasan Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Adrasan Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Adrasan Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.