Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Özel Tekne Turu

Fethiye Özel Tekne Turu , Muğla kıyılarında, yemyeşil ormanları ve pırıl pırıl suları ile el değmemiş doğayı kucaklayan güzel vakit geçirmeyi planlayanlar için mükemmel bir seçenek! Bu şanslı kişiler, kalabalıktan uzak, gürültü çıkaracak, en üst düzeyde konfor ve huzur olacak… Tercihleriniz onlarınkine paralelse sizin de tercihiniz tekne kiralamak olmalı.
Kendinizi Fethiye’nin lacivert suları ve yeşillikleri ile buluşturmak istiyorsanız bunu en güvenli ve en şık şekilde bizler sayesinde yapabilirsiniz. Sizi daha da meraklandırmadan bu avantajlı hizmetten bahsedelim.

Tekne Kodu: FTY-01

Her Gün
8 Saat
Günlük

fethiye özel tekne turu

Tekne Kodu: FTY-02

Her Gün
8 Saat
Günlük

Fethiye Özel Tekne Turu Avantajları

Tatil denilince akla ilk olarak hizmet, konfor, huzur, eğlence ve huzur gelir. Aynı zamanda keyifli yüzme seansları için mükemmel koşullar, güneşlenmek için en iyi noktalar ve kişinin istediği gibi boş zaman geçirmesi sağlanmalıdır. Neyse ki Fethiye Özel Tekne Turu hizmetimiz, son zamanlarda oldukça önemli hale gelen izolasyonu göz önünde bulundurarak, tüm bu sayılan unsurlarla size enfes bir tatil programı sunuyor.
Şimdi Mavi Yolculuk arkadaşınız hakkında fikir vermesi için aşağıdaki tekneleri listeleyelim!

Yeşil ve Mavi Renklerin uyumuna hayran kalın

Fethiye’ye daha önce gittiniz mi bilmiyoruz ama her durumda Fethiye’de özel tekne turu ile geçireceğiniz tatil tamamen benzersiz ve unutulmaz olacak, hatta önceki ziyaretinizden bile daha iyi olacak! Abarttığımızı düşünüyorsanız, kısaca açıklayalım.
Muğla’nın bir ilçesi olan Fethiye, muhteşem doğasıyla dünyaca ünlü bir tatil beldesidir. Derin ve büyüleyici suları, Mavi Lagünü, eteklerini süsleyen yeşil örtüsüyle yüksek kayalıklarla çevrili kıyıları ve ciğerlerinizi canlı hissettirecek bol oksijenli havası… Kısaca size cennetin göbeğinde saf bir keyif ve huzur sunuyor.
Bu şansı en özel şekilde yaşamanız için teknemize atlayıp, derinlere yelken açmanızı ve bu nefes kesici portreye uzaktan bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz! Kesinlikle aklınızı başınızdan alacak. Ve eğer fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız, teknede yapacağınız çekimler uzun süre favori çalışmalarınız olacak!

Mükemmel Yüzme Molaları

Fethiye Özel tekne turu hizmetimizle , kalabalık tekne turlarının sefaleti ve plajlarda şezlong ve şemsiye bulmanın yarattığı kaos sona eriyor.
Çünkü özel olarak hazırlanmış programınızda yapmanız gereken tek şey teknenizin kalkacağı yere gelmek, eşyalarınızı ve kendinizi güverteye koymak ve muhteşem bir yolculuğun tadını çıkarmak. Bir süre sonra Fethiye’nin en iyi yüzme noktalarını ziyaret edecek ve berrak sularda yüzeceksiniz…

Stil Önemlidir

Gününüzü keyifle geçirirken kendinizi hem rahat hem de çok değerli hissetmelisiniz. Bu sebeple son derece şık bir ortamda olmalısınız.
Bu şıklık sadece fahiş fiyatlara sahip otellerde konaklayarak değil, son derece uygun fiyatlı ve modern, güzel dizayn edilmiş teknelerde vakit geçirerek de sağlanabilir; daha doğrusu beğeninize sunduğumuz tekneler! Teknelerimizin özel tasarımı size iyi davranacak…

Fethiye’de Özel Tekne Turu İçin En İyi Acenta

Tüm bu anlattıklarımız sizde bir heyecan yarattıysa sizinle tanışmak isteriz. Çünkü Fethiye’deki en iyi özel tekne turu acentası olarak, güvertede tam da hak ettiğiniz gibi fantastik bir zaman dilimi yaratacağız…
Stresten kurtulmak, bedeninizi ve ruhunuzu arındırmak ister misiniz? Daha fazla bilgi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek !

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Fethiye Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • Akvaryum Koyu
  • Kızıl Ada
  • Yassıca Ada
  • Tavşan Adası
  • Göcek Koyları

 

Fethiye Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

Fethiye Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

Fethiye Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Fethiye Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Fethiye Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Fethiye Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Fethiye Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Fethiye Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.