Günübirlik Tatil Turları > Kaş Özel Tekne Turu

Tatilinizi Akdeniz kıyılarının minik incisi Kaş’ta en iyi şekilde geçirmeyi hayal ediyorsanız Kaş Özel Tekne Turu tam size göre! Dolayısıyla bu seçenekle, tesislerde kalmanın ve gününüzü duvarlar arasında geçirmenin sıradanlığı, yerini tamamen eşsiz ve çok tatmin edici bir tatile bırakıyor: Denizin ortasında temiz havayı soluyorsunuz ve parıldayan güneşin tadını çıkarıyorsunuz, uzakta. kalabalıktan ve gürültüden…

Tekne Kodu: KAŞ-01

Her Gün
8 Saat
Günlük

Güvertede Üstün Konfor

Akdeniz kıyılarının güzelliğini yaşamanın birçok yolu olsa da en avantajlı, şık, konforlu ve göz alıcı olanı kuşkusuz Kaş Özel Tekne Turu hizmetinden sağlanan teknelerle derinliklere yelken açmaktır . Ve bu gerçeğin yanı sıra kiralık tekneler de diğer seçeneklere göre oldukça konforludur.
Kalabalık kıyılarda veya tesislerde ıstırap çekmek yerine, tercih ettiğiniz konforlu oturma alanları, kapasitesi veya beklentilerinize uygun dekorasyona sahip bir teknede açık denizlerde olacaksınız. Böylece teknede ne kadar zaman geçirirseniz geçirin veya kaç kişi ile birlikte olursanız olun, konforunuzdan asla ödün vermemiş olursunuz.

Lüksün Güzelliği

Ailelerin ve çiftlerin tercih ettiği şık kiralık tekne modellerimiz ile beş yıldızlı tesislerin asil güzelliğini berrak sulara taşıyacaksınız.
Tatillerin hem ruhu hem de bedeni dinlendirmek için yapıldığını göz önünde bulundurursak, bunu göz alıcı bir şekilde yapmanın ne kadar harika olacağını kolayca tahmin edebilirsiniz: Bu anlamda hem rahatlama hem de keyif alacaksınız… Bu nedenle kendinizi şımartmanızı ve kendinizi şımartmanızı öneririz. Güverte günlerinizi teknelerimizin güzelliği ile taçlandırın.

Güvenlik ve İzolasyon

Kaş Özel Tekne Turu hizmeti sürecinde günün ilk anından son anına kadar kendinizi güvende hissetmek istersiniz elbette . Güvenliğin önemini ve önceliklerinizi çok iyi bildiğimiz için teknelerimizin bakımlarını düzenli olarak yapıyor ve sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır hale getiriyoruz.
Ayrıca güvenlik önlemlerini desteklemek için teknede her türlü ekipmanın bulunmasını garanti ediyoruz. Örneğin olası acil durumlar için genellikle tüm ekipmanlar teknelerimizde mevcuttur.

Kaş’ta En İyi Özel Tekne Turu Hizmeti  

Özetle Kaş’ın uzaktan inci gibi görünen kıyılarında büyülenmek, masmavi turkuaz renkli sularında yelken açmak ya da Akdeniz’in enginliğine karışıp sulara dalmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek !
Profesyonel ekibimiz ve tam donanımlı keyifli teknelerimiz ile sizlere ölümsüz bir tatil yaşatacağız!

Kaş Özel Tekne Turu avantajları

Bütün bir yıl çalıştın ve dinlenme hakkını kesinlikle hak ettin. Tatiliniz için Özel tekne turu tercih etmeniz harika.

Seçiminizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, ancak önce bu bölgede yat kiralamanın faydalarını keşfedelim.

Kaş’ın Doğası

Kaş çevresindeki dağların yamaçlarında bolca yetişen ormanların yeşili ile denizin mavisinin buluştuğu yer burasıdır. Bu bölgenin su alanı, doğal ihtişamıyla dikkat çekiyor.

Doğanın bu yerleri bir yatta yürümek için özel olarak yarattığına dair güçlü bir his var.

rahat yüzme

Kaş limanına tahsis edilen tüm yatlarımız, seyahatiniz ve eğlenceniz için olabildiğince konforludur. Dalış yapmak istemiyorsanız hemen koylarda suya inebilmeniz için özel merdivenlerle donatılmıştır. Tüm teknelerimizde güneşlenmek veya sadece manzarayı seyrederken dinlenmek için açık güverteler bulunmaktadır.

Kaş’ta en iyi Özel Tekne Turu

O halde yat kiralama için Kaş’ı seçtiyseniz, sizi burada görmek için sabırsızlanıyoruz. Filomuzun tüm yatlarını size sunmaya ve seçim konusunda size yardımcı olmaya hazırız. Üstelik sürekli iletişim halindeyiz, bu yüzden bize yazmanız yeterli, sizinle hemen iletişime geçeceğiz. Kaş’a hoş geldiniz, gemiye hoş geldiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kaş Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Kaş Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • Yarılgan
  • Sarı ot Adası
  • Ufak Dere Koyu
  • Çoban koyu

 

Kaş Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

Kaş Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Kaş Özel Tekne Turu hangisidir?

En uygun Kaş Özel Tekne Turumuz için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Kaş Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Kaş Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Kaş Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Kaş Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Kaş Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Kaş Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.