Günübirlik Tatil Turları > Bodrum Özel Tekne Turu

Bodrum Özel Tekne Turu sayfasına hoş geldiniz. Bodrum limanında bulunan ilgilendiğiniz tekneleri buradan günübirlik kiralamayabilirsiniz. Bodrum, özel teknelerle seyahat etmeye başlamak için ilginç bir yerdir. Bodrum’dan doğuya Marmaris, Göcek ve Fethiye’ye , kuzeye İzmir’e doğru yelken açmak veya sınırı geçip Yunan adalarını ziyaret etmek uygundur (vize formalitelerini unutmayınız). Bodrum yarımadasında birkaç yat marinası vardır, bu nedenle kolayca kiralık bir yat seçebilirsiniz.

bodrum tekne turu

Bodrum Tekne Turu

Ücret₺450

Her Gün
7 Saat
Öğle Yemeği Dahil

orak adası tekne turu

Orak Adası Tekne Turu

Ücret₺450

Her Gün
7 Saat
Öğle Yemeği Dahil

Bodrum Jeep Safari Turu

Bodrum Jeep Safari

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Bodrum Dalış Turu

Bodrum Dalış Turu

Ücret₺900

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Bodrum Atv Safari Turu

Bodrum Atv Safari

Her Gün
3 Saat
Ücretsiz Servis

Neden Bodrum’da Özel Tekne Turu?

Bodrum, aynı adı taşıyan yarımadanın güneydoğu ucunda yer alan ünlü bir tatil beldesidir. Dünyanın her yerinden yüzlerce yatçıyı ve su rekreasyon severlerini kendine çeken konumu nedeniyledir. Yarımadanın neredeyse tamamı kuvvetli rüzgarların ve dalgaların olmadığı koylarla girintili çıkıntılıdır ve bu yüzden burada bu kadar çok tekne vardır.

Bodrum Özel Tekne Turu Faydaları

Bodrum dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Bodrum tatilleri binlerce yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir. Dağların eteklerinde yer alan bembeyaz binalar, eski şehrin dar sokakları, sıcak güneşi, çiçekleri ve temiz havası onları cezbeder. Bodrum Özel Tekne Turu ile Bodrum’u sadece içeriden görmekle kalmayıp, onu çevreleyen koyları da tanımak için ek bir fırsatınız olacak.

Rahat Yüzme

Hangi tekneyi seçerseniz seçin, her durumda hoş bir eğlenceye sahip olacaksınız. Açık denizde, tenha koyların berrak sularında yüzebilir, Bodrum’un parlak güneşi altında kendi açık terasınızda güneşlenebilirsiniz.

Çekicilik ve İhtişam

Bütün bir günü hatta bir haftayı geçireceğiniz tekne konforlu ve güzel olmalıdır. Bodrum liman yatlarımızın kataloğunda başka tekne yok. Mutlaka zevkinize ve bütçenize göre bir tekne bulacağız.

Emniyet

Kiraladığınız yatların güvenliği kaptan tarafından garanti edilmektedir. Tüm yatlar can kurtaran ekipmanlarla donatılmıştır ve sefer öncesi size brifing verilecektir.

Bodrum’daki En İyi Özel Tekne Turu

Özel Tekne için bir yat ya da tekne seçmeye hazırsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin, size kesinlikle yardımcı olacağız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bodrum Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Bodrum Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • Camel Beach,
  • Bağla Koyu,
  • Aspat Koyu
  • Akvaryum koyu

 

Bodrum Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

En Ucuz Bodrum Özel Tekne Turu 2022;

  • Bodrum Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Bodrum Özel Tekne Turu hangisidir?

En uygun Bodrum Özel Tekne Turumuz için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Bodrum Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Bodrum Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Bodrum Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Bodrum Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Bodrum Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Bodrum Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.