Günübirlik Tatil Turları > Antalya Özel Tekne Turu

Antalya’nın neden harika bir yaz destinasyonu olduğu konusunda hiç şüphe yok. Gerçekten de Antalya’da tatil, güzel sahil şeridinin ve Akdeniz güneşinin tadını çıkarmakla ilgilidir. Bu yeterli değilse, özel yat turu ekleyerek tatilinizi yükseltin. Antalya Özel Tekne Turu ile bölgenin en çarpıcı koylarından bazılarında yüzerken seçkin bir ortamda lüks ve mahremiyetin tadını çıkarabilirsiniz.

antalya tekne turu

Antalya Tekne Turu

Ücret₺500

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

Antalya mega star tekne turu

Antalya Mega Star Tekne Turu

Ücret₺500

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

Antalya Suluada Tekne Turu

Antalya Suluada Tekne Turu

Ücret₺550

Her Gün
7 Saat

antalya dalış turu

Antalya Dalış Turu

Ücret₺750

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

antalya jeep safari

Antalya Jeep Safari

Ücret₺1,100

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

antalya atv safari

Antalya Atv Safari

Ücret₺1,100

Her Gün
7 Saat
Ücretli Servis

antalya buggy safari

Antalya Buggy Safari

Ücret₺1,500

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Antalya Özel Tekne Turları

Bu tekne turu tamamen özel olduğundan, bu gezi için istediğiniz gün rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bir günlüğüne tekne kiralamak, size etkileyici ve tenha koyları keşfetme, denizin olağanüstü mavi rengine hayran kalma ve zarif ve sofistike bir teknede dinlenme fırsatı verir. Sevdiklerinizle benzersiz ve özel anılar yaratın ya da ihtiyacınız olan her şeye sahip özel bir tekne turu ile özel bir günü kutlayın.

Transfer hizmetleri fiyata dahildir. Bu nedenle konforlu bir araba sizi teknenin bulunduğu limana götürecektir. Bu özel yat turu için, denizde keyifli ve unutulmaz bir deneyim için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir tekne ile yola çıkacaksınız. Daha spesifik olarak, tekne zarif bir tasarıma ve sofistike bir dekorasyona sahiptir. Dinlenmek isteyebileceğiniz kabinler, duşlu tuvaletler, kapalı salon ve tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Açık alanlara gelince, güzel bir güvertede güneşlenmenin tadını çıkarmanın dışında yapabilirsiniz.

Bu özel tekne turuna katılmak istediğiniz zamana bağlı olarak, mürettebat sizin için lezzetli ve taze bir öğle veya akşam yemeği hazırlayacaktır. Mürettebat akıcı bir şekilde İngilizce bilmektedir ve en zorlu beklentileri bile karşılayan gerçekten özel bir hizmet sunabilmektedir.

Antalya Özel Yat Turları ile 3 farklı rotayı takip edebilirsiniz. İlki sabah saatlerinde gerçekleştirilen Phesalis Antik Kent Turu. Bir korsan mağarasının yakınında, meşhur Phaselis koyunda ve Aladzha-Su Koyu’nda yüzmeye götürür. Tekne gezisi öğleden sonra sona eriyor.

İkincisi, Kleopatra Turu. Sabah saatlerinde başlar ve size kısa bir yüzme molası için korsanların mağarasını ziyaret etme fırsatı verir. Ardından Kleopatra’nın Bayand’ını ziyaret edeceksiniz ve bu güzel noktada biraz zaman geçireceksiniz. Program ayrıca Phaselis ve Aladzha-Su koylarına ziyaretleri de içeriyor.

Özel bir yat ile katılabileceğiniz üçüncü tur ise Gün Batımı Turu. Öğleden sonra başlar ve korsanların mağarası, Aladzha-Su ve Max Royal koylarını içerir. Lüks bir yatta nefes kesici bir gün batımına tanık olmak istiyorsanız bu tur idealdir.

Antalya’nın muhteşem sahil şeridini özel bir yatla keşfetmek kesinlikle özel ve heyecan verici bir deneyimdir. Antalya Özel Yat Turlarımızdan birine katılın ve asla silinmeyecek anılar yaratın.

Antalya Özel Tekne Turu Avantajları

Antalya Özel Tekne Turlarımızdan birine katılarak, kalabalıktan uzak, bol eğlence ve dilediğiniz mahremiyetin tadını çıkarabilirsiniz. Üç turun her biri, size Antalya’nın en iyisini sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Akdeniz’in masmavi sularında yüzün, sahildeki tenha ve bozulmamış koyları keşfedin, gösterişli ve lüks bir yatta zamanınızın tadını çıkarın, arkadaşlarınızla veya ailenizle anılar yaratın.

Antalya’da Özel Tekne Turları

Antalya’da özel bir tekne gezisi için ikisi sabah saatlerinde başlayan ve biri gün batımı için olmak üzere üç farklı seçenek bulunmaktadır. Sabah saatlerinde Phesalis Antik Kent Turu’na katılabilir, korsanların mağarası, Phaselis koyu ve Aladzha-Su Koyu’nu ziyaret edebilirsiniz. Korsanlar mağarası, güzel Kleopatra Koyu, Phaselis ve Aladzha-Su koyları ziyaretlerini içeren Kleopatra Turu’nu da seçebilirsiniz. Bir Sunset özel yat turuna katılmak isterseniz, korsanların mağarasını, Aladzha-Su’yu ve Max Royal koylarını ziyaret etmeyi bekleyebilirsiniz. Her tur, sevincinizi en üst düzeye çıkarmak ve deneyimlerinizi geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Böylece tercihlerinize bağlı olarak rotanızı özelleştirebilir, favori koylarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Neler dahil?

Antalya Özel Yat Turları size Antalya’nın en iyisini ve ultra ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Fiyata Antalya’daki otelinize çift yönlü transferler ve gün için tam gün sigorta dahildir. Ayrıca Antalya sahilinde lüks ve modern bir yat ile özel bir tekne turu da dahildir. Daha da iyi bir deneyim için, turunuzun saatine bağlı olarak, mürettebat tarafından hazırlanan lezzetli bir öğle veya akşam yemeğinin de tadını çıkaracaksınız. Lütfen ekstra hizmetlerin veya kişisel harcamaların fiyata dahil olmadığını unutmayın.
Teknenin özellikleri nelerdir?
Teknede geniş kamaralar, konforlu kapalı alanlar ve duşlu tuvaletler bulunmaktadır. Mürettebatın grubunuz için lezzetli bir yemek hazırlayabilmesi için mutfak modern alet ve aletlerle eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Güvertede, güneşin ve Akdeniz’in muhteşem manzarasının tadını çıkarabileceğiniz zarif salonlar bulabilirsiniz.

Antalya Özel Tekne Turu Tavsiye

Bu tekne gezisi için mayonuzu ve kendi havlunuzu getirmeniz önemlidir. Sıcaklıklar yüksek olabileceğinden lütfen güneş kreminizi, şapkanızı veya güneş gözlüklerinizi unutmayınız. Tüm eğlenceli anları yakalamak istiyorsanız kameranız da önemlidir.

Antalya’yı keşfedin ve muhteşem bir özel tekne turu ile berrak sularda yüzün. Bu tam günlük gezi, size mümkün olan maksimum zevki ve en büyük deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle mayo ve havlunuzu getirmeyi unutmayınız. Hafif ve rahat giysiler ve ayakkabılar da önerilir. Antalya’da yaz mevsiminde yüksek sıcaklıklar nedeniyle güneş kremi, şapka veya güneş gözlüğü kullanın. Son olarak tekne gezisinin eğlenceli ve heyecanlı anlarını yakalamak istiyorsanız fotoğraf makinenizi unutmayın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Antalya Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Antalya Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • Kiriş Adası
  • Phaselis Antik Kenti ( Dileyen antik kenti ziyaret edebilir, giriş ücreti misafirlere aittir )
  • Cennet Adası

 

Antalya Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

Antalya Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Antalya Özel Tekne Turu hangisidir?

En uygun Antalya Özel Tekne Turumuz için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Antalya Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Antalya Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Antalya Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Antalya Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Antalya Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Antalya Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.