Günübirlik Tatil Turları > Kemer Özel Tekne Turu

Kemer Özel Tekne Turu, heyecan verici ve dinamik bir deniz turunu açık Akdeniz’e yapılan bir gezi ile birleştiren bölgedeki en karlı tekliflerden biri olduğu için Kemer’deki turistler için en popüler taleplerden biridir. En deneyimli ve yetenekli tekne kaptanlarının hikayeleri eşliğinde şehrin en iyi turlarından biri.

kemer tekne turu

Kemer Tekne Turu

Ücret₺550

Her Gün
7 Saat

kemer korsan tekne turu

Kemer Korsan Tekne Turu

Ücret₺550

Her Gün
7 Saat

Kemer Suluada Tekne Turu

Kemer Suluada Tekne Turu

Ücret₺800

Her Gün
7 Saat

kemer dalış turu

Kemer Dalış Turu

Ücret₺800

Her Gün
7 Saat

kemer atv safari

Kemer Atv Safari

Ücret₺1,100

Her Gün
7 Saat

kemer jeep safari

Kemer Jeep Safari

Ücret₺1,000

Her Gün
7 Saat

Kemer’de Özel Tekne Turu: Bu tur için kimler rezervasyon yaptırmalı?

Tüm gün Kemer’de özel tekne kiralamak, Kemer’i ve muhteşem mirasını rahatça tanımanın harika bir yoludur. Bu tur, yabancılarla gezilere çıkmayı sevmeyen ve tüm dikkatini rehberin ve kaptanın görmesini isteyen gezginler için idealdir. Ayrıca, bu deniz turunu satın almak uzun yürüyüşlerin rakipleri için çok uygundur, çünkü teknede rahatlayabilir, güneşlenebilir ve genellikle müşterinin istediğini yapabilirsiniz.

Türkiye’de kaptanlı özel teknenin açıkça belirtilmesi gereken bir takım avantajları vardır:

  • Her şeyden önce, mutlak hareketlilik ve rota programını bağımsız olarak seçme yeteneğidir. Deneyimli bir rehber ve kaptan, müşteriyi memnun edecek doğru sayıda durak ve aktivite ile en iyi seyahat rotasını oluşturmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
  • Bu tur, program konuklarının ilgisini çekmeyen yerleri ziyaret etmekten kaçınmaya yardımcı olacağı için muazzam zaman tasarrufu sağlar. Rota sadece ihtiyaç duydukları yerlerden geçecek.
  • Para biriktirmek için iyi bir fırsat. Özel bir teknenin çok sayıda zengin turist olduğuna dair yaygın inanışın aksine, ilk olarak, yat kiralamak için olası seçenekler cephaneliğinde çeşitli fiyat çözümlerinin bulunduğunu belirtmekte fayda var. İkincisi, bu turlar genellikle büyük yakın arkadaş veya aile grupları tarafından rezerve edilir, böylece seyahatin maliyetini birkaç kişi arasında kolayca bölebilirsiniz. Genellikle küçük bir motoryat kiralamak 150 dolardan başlar. Böyle bir tur, tanıdık olmayan insanlarla olmayı sevmeyen turistler için bir çıkış noktası olacaktır.
  • Teknede herhangi bir şenlik etkinliği düzenlemek için eşsiz bir fırsat var. Doğum günleri, nişanlar ve yıldönümleri böyle pitoresk bir yerde unutulmaz bir deneyim olacak ve bir ömür boyu hafızalarda kalacaktır.

Özel Tekne Turu: Kemer’de deniz turu kapsamında nereye gidilir?

Kemer Özel Tekne Turu, önce şehrin pitoresk sahilinde gezinmeyi, plajlarını ve kıyı yerlerini keşfetmeyi ve hatta belki de Phaselis antik kentini gezmeyi teklif ediyor. Böyle bir tur, yalnızca deniz eğlencesini seven müşteriler için de rezervasyon yapmaya değer. Teknede güneşlenebilir, denizde balık tutabilir, müşterilerimiz için önemli günleri kutlayabilir, açık denize gidebilir ve masmavi berrak sularda yüzebilirsiniz. Acemi dalgıçların tüplü dalışla dalmayı sevdiği güzel Kiriş Körfezi özellikle dikkat çekicidir. Rüzgarlardan ve akıntılardan mükemmel bir şekilde korunur ve en temiz su ile en güvenli koy.

Göynük Özel Tekne Turu

Göynük özel tekne turu, bir yaz tatilinin en canlı ve otantik anıdır, çünkü bölgenin en güzel yerlerinde serinletici bir deniz yolculuğu hiçbir turisti kayıtsız bırakamaz. Tekne kiralamak, en yakınlarınızın eşliğinde gerçek bir yaz tatiline dalmak için bir fırsattır.

Beldibi Özel Tekne Turu

Beldibi Özel tekne Turu, konforu, mahremiyeti ve sadece bölgedeki en iyi yerleri seven müşteriler için mükemmel bir yolculuktur. Bu, bir grupla kişisel bir kaptan ve rehber paylaşmaya hazır olmayan ve şehrin tarihine tamamen dalmak ve enfes bir deniz tatili isteyen VIP müşteriler için bir tur.

Çamyuva Antalya’da Özel Tekne Turu

Çamyuva Antalya’dan özel bir tekne turu, herhangi bir turistin hayatındaki en olaylı ve uygun turu yapmak için harika bir fırsat sunacaktır, çünkü bu özel tur, seyahat yönünü ve durakları kendi başınıza veya bir araç yardımıyla seçmenize izin verir. kılavuz. Bölgenin yalnızca en iyi ve en ikonik yerlerini ziyaret edecek ve bu sayede antik tarihine kendinizi kaptıracaksınız.

Kiriş Özel Tekne Turları

Kiriş Özel Tekne Turu, yeni yerleri sevenler ve kıyı şeridi boyunca uzanan hem derinlikleri hem de yerel cazibe merkezlerinin hevesli kaşifleri için en iyi turdur. Yani tur sırasında, kar beyazı bir teknenin pruvasından antik şehirleri ve kalıntılarını, yerel plajları ve eşsiz güzellikteki manzaraları görebilirsiniz.

Tekirova Özel Tekne Turu

Tekirova Özel Tekne Turu, Kemer bölgesinin muhteşem sahil şeridinde rahatça gezinmenize ve ayrıca balık tutabileceğiniz, en saf masmavi sularda yüzebileceğiniz ve birçok kişiyle eşit derecede asil bir bronzluk elde edebileceğiniz açık denize çıkmanıza izin verecektir. fotoğraflar. Bu, rahatlığa ve kaliteli dinlenmeye değer verenler için bir yolculuktur.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kemer Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Kemer Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • Kiriş Adası
  • Phaselis Antik Kenti ( Dileyen antik kenti ziyaret edebilir, giriş ücreti misafirlere aittir )
  • Cennet Adası

 

Kemer Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

Kemer Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Kemer Özel Tekne Turu hangisidir?

En uygun Kemer Özel Tekne Turumuz için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Kemer Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Kemer Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Kemer Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Kemer Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Kemer Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Kemer Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.