Günübirlik Tatil Turları > Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye yat kiralama , Muğla ilinin kıyılarını tanımaya başlamak isteyenler için harika bir seçenek.
Şehrin kalabalığından kaçmak, gerçek doğal güzellikleri, olağanüstü deniz ve kıyı manzaralarını görmek istiyorsanız, Fethiye’de tekne kiralama yapabileceğiniz en iyi seçimdir. Bölgede bir yat kiralamaya karar vermenize yardımcı olacağız ve Fethiye’nin koylarını ve sahillerini keşfedebileceksiniz. Tatilinizi unutulmaz kılalım.

Tekne Kodu: FTY-01

Her Gün
8 Saat
Günlük

fethiye özel tekne turu

Tekne Kodu: FTY-02

Her Gün
8 Saat
Günlük

Fethiye’de Tekne kiralamanın faydaları

Yolculuğunuza Fethiye’de başlar ve yerel masmavi sahil boyunca ilerlerseniz, yolunuz üzerinde antik Likya mezarları, ünlü Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz – ünlü mavi lagün ve çok daha fazlasıyla tanışabilirsiniz.

İncelik ve güzellik

Tüm modern tekneler çekici bir tasarıma sahiptir. Daha önce denizde bir yelkenli veya motorlu yatı uzaktan hayranlıkla izleyebilseydiniz, şimdi yatı yakından keşfetmek için harika bir fırsatınız var. Yatların iç mekanları genellikle kimseyi kayıtsız bırakmaz.

Zevk ve konfor

Yat kiraladığınız andan itibaren rutin kaygılarınızı, her zamanki plaj tatilinizi hemen unutacak ve bugün nasıl dinlenmek istediğinize kendiniz karar vereceksiniz.

Geceyi tenha bir koyda demir atarak ya da su ve elektriği olan restoran iskelesinde geçirebilirsiniz. Ve ertesi sabah temiz suda yüzdükten sonra tekrar yola çıkabilirsiniz.

Fethiye’deki en iyi tekne kiralama hizmeti

Sizi tanımaktan ve ilginizi çekecek böyle bir yat kiralamaktan mutluluk duyacağız. Bizimle iletişime geçin, denizlerde görüşmek üzere.

FETHİYE GÜNLÜK TEKNE KİRALAMA

Fethiye, Türkiye’de yapılacak ve görülecek çok şey olan harika bir gezi yeridir.

Fethiye, en büyüleyici ve resim mükemmelliğindeki koy ve koylardan bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Günübirlik tekne kiralama hizmetimiz ile Ege’nin masmavi sularına yelken açabilir ve eşsiz doğal güzelliğe sahip yüzme noktalarını keşfedebilirsiniz. En güzel yanı ise Fethiye’de tekne kiralayarak rotanızı planlamak ve her yüzme molasında ne kadar zaman harcayacağınıza karar vermekte özgürsünüz.

Günlük tekne kiralama tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyimdir. Yemek ve içecekleri grubunuzun tercih ve zevklerine göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, özel bir günü kutluyorsanız veya günü eşsiz ve unutulmaz kılmak istiyorsanız, her türlü ekstra hizmeti ekleyebilirsiniz. Çiçek süslemelerinden özel müziğe ve hatta lezzetli pastalara ve hamur işlerine kadar, deneyimi dilediğiniz gibi ayarlamaktan çekinmeyin. Filomuzda, zarif bir şekilde tasarlanmış ve son teknoloji ekipmanlara sahip her boyutta tekne bulunmaktadır.

FETHİYE HAFTALIK TEKNE KİRALAMA

Uygun fiyatlarla olağanüstü hizmetler

Haftalık olarak tekne kiralamak isteyenler için de hizmetlerimiz mevcuttur. Denizin mavi sularında uyanmak, kaçırmak istemeyeceğiniz bir duygudur. Küçük ve büyük grupları barındıracak şekilde değişen boyutlara sahip teknelerimizin sofistike tasarımı, deneyiminizi geliştirebilir ve size aradığınız ayrıcalık ve mahremiyeti sunabilir.

Fethiye’de hayalinizdeki tekne kiralama sadece birkaç tık ötede ve bir servete mal olmuyor! Tüm deneyim, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre tamamen özelleştirilebilir olduğundan, bütçenizi de karşılayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. İdeal kaçamağı planlayabilir ve size rekabetçi fiyatlar sunabiliriz. Sorgunuzu bugün bize gönderin ve Fethiye’deki tatilinizi özel ve unutulmaz kılın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Fethiye Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • Akvaryum Koyu
  • Kızıl Ada
  • Yassıca Ada
  • Tavşan Adası
  • Göcek Koyları

 

Fethiye Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Fethiye Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Fethiye Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Fethiye Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Fethiye Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Fethiye Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Fethiye Tekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Fethiye Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Fethiye Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Fethiye Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.