Günübirlik Tatil Turları > Kekova Tekne Kiralama

Kekova Tekne Kiralama ile Akdeniz’in en güzel koylarını aileniz ve sevdikleriniz ile keşfedebilirsiniz. Bu masmavi sularda hem huzurlu hem de çok daha kişiye özel bir deneyim yaşayacaksınız. Özel Tekne portföyümüzden dilediğiniz tekneyi seçerek şartlarda tura çıkabilirsiniz. Bizi aşağıdaki bilgi ve rezervasyon numaramızdan arayın, size en uygun tekneyi birlikte seçelim. Tecrübeli rezervasyon ekibimiz ile çok rahat bir şekilde aileniz ve sevdikleriniz için seçeceğiniz tekne hakkında en ayrıntılı bilgileri sizlere verecektir. Şimdi gelin programa birlikte göz atalım.

kekova özel tekne turu

Tekne Kodu: KKV-01

Her Gün
8 Saat
Günlük

Kekova Tekne Kiralama Fiyatları 2022

Kekova tekne kiralama fiyatları 2022 yaz sezonu için teknelere değişiyor. Her teknenin kişi kapasitesi farklı olduğu gibi aynı zamanda verdikleri servis de farklı olabiliyor. Bu sebeple sitemizde fiyat bilgisi veremiyoruz. Fiyat bilgisi için bizleri arayıp kaç kişi olacağınızı ve içerik hakkında bizleri bilgilendirmeniz gerekiyor. Bazı misafirlerimiz yarım gün tekne kiralamak isterken bazı misafirlerimiz de tam gün ya da akşam üzeri 3-4 saat tekne kiralamak istiyor. Size en uygun tekneyi bulabilmek için kişi sayısını netleştirip bizi 0 242 745 04 19 numaralı rezervasyon hattımızı aramanız gerekiyor. Ekibimiz sizlere en uygun tekneyi seçip tüm detayları ve fiyat bilgisini sizlere verecektir. Hangi tekne ve hangi içerik olursa olsun güzel bir gün geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Kekova Tekne Kiralama Tavsiye

Kekova Tekne Kiralama Tavsiye yazımızda sizler için tura gelmeden önce nasıl hazırlık yapmanız gerektiğini anlatacağız. Teknelerimizde hijyen ve pandemi kuralları gereği havlu servisi verilmemektedir. Dolayısıyla kişisel havlularınızı getirmeniz gerekiyor. Ayrıca yüzme molası verileceğinden şort ve mayonuzu almayı unutmayınız. Hatta ıslak güneşlenmek sizi rahatsız ediyorsa yedek şort ve mayo getirip üstünüzü tekne kabininde değiştirebilirsiniz. Misafirlerimiz çoğunlukla bu şekilde hazırlık yapmaktadır. Ayrıca güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapkanızda yanınızda olmalı. Güzel ve iyi bir bronzluk için krem olmazsa olmazlardan biri olduğunu unutmayınız. Gün içinde yüzme molası vereceğiniz koylar turkuaz renkli berrak koylar olacaktır. Deniz altını gözlemlemek için deniz gözlüğü getirmekte iyi bir fikir olacaktır. Bir çok misafirimiz bunu hatırlattığımız için tur sonrasında bizleri arayıp teşekkür etmektedir. Şimdiden sizlere iyi turlar ve iyi eğlenceler dileriz

Kekova Tekne Kiralama Yorumlar

Kekova Özel Tekne Kiralama Yorumlar konusunda tüm misafirlerimizden gayet olumlu geri bildirimler almaktayız. Turumuzda olumlu geri bildirim almamızın sebebi tekne seçimini ve içeriğini arayan misafirlerimiz ile birlikte oluşturmamızdır. Misafirlerimiz kendilerine göre oluşturulan program sayesinde istedikleri turu seçtikleri için bir sürpriz ile karşılaşmamaktadır. Buda turlarının iyi geçmesini sağladığından teknelerimizden mutlu ayrılmaktadırlar. Sizlerde bizleri arayın ve tatil günlerinizden biri ya da birkaçını birlikte planlayalım ve mutlu müşterilerimizin arasında sizlerde olun. Yapmanız gereken tek şey bizleri 0 242 745 04 19 numaralı bilgi ve rezervasyon numarasından aramak olacaktır.

Covid – 19 Tedbirleri

Covid – 19 Tedbirlerini misafirlerimizin sağlığı için önemsiyoruz. Teknelerimiz her turdan sonra standartlara uygun dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir. Öğle yemeği hazırlayan personelimiz bone, eldiven ve maske kullanmaktadır. Öğle yemeği servisinde personel eldiven ve maske ile servis yapmaktadır. Misafirlerimiz açık alanda maske takma zorunluluğu yoktur. Tekne turunu bitirdiğinde dezenfekte işleminden sonra bir sonraki tura kadar personel harici kullanıma kapatılır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kekova Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Kekova Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • Simena Adası
  • Burç Koyu
  • Batık Şehir
  • Kekova Adası
  • Esmeralda koyu
  • Korsan Koyu

 

Kekova Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Kekova Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Kekova Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Kekova Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Kekova Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Kekova Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

KekovaTekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Kekova Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Kekova Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Kekova Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.