Günübirlik Tatil Turları > Marmaris Özel Tekne Turu

Aileniz ve sevdiklerinize Özel Marmaris Özel Tekne Turu ile daha sakin ve ayrıcalıklı bir tura çıkıyor olacaksınız. Marmaris özel Tekne Kiralama konusunda elimizdeki tekne portföyünden her bütçeye uygun tekneler ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. İçeriğine, rotasına ve kişi sayısına göre çeşitlilik gösteren teknelerimiz 2022 yaz sezonunda da sizlerin hizmetinde olacaktır. Teknelerimiz hakkında daha çok bilgi almak için bizleri aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz. Resimleri ve fiyatları görmek için bizlere whatsapp üzerinden de mesaj atabilirsiniz.

Tekne Kodu: MRM-01

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-02

Her Gün
7 Saat
Günlük

Tekne Kodu: MRM-03

Her Gün
7 Saat
Konaklamalı – Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-04

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-05

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-06

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-07

Her Gün
7 Saat
Günlük

Tekne Kodu: MRM-08

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu

Tekne Kodu: MRM-09

Her Gün
7 Saat
Günlük

Marmaris Özel Tekne Turu Fiyatları 2022

Aileniz ve sevdiklerinize özel Marmaris Özel Tekne Turu Fiyatları 2022 yaz sezonu fiyatları araştırırken her teknenin farklı fiyatlarda olduğunu göreceksiniz. Hatta bazı teknelerde aynı tekenin bir kaç farklı fiyatı olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebi içeriğin farklı olmasıdır. Değişmeyen tek şey teknelerin sabah 10:00da Kalkıp Öğleden sonra 16:30!da sabah kalktığı limana geri dönmesidir. Bazı teknelerde öğle yemeği ve alkolsüz içecekler dahil iken bazı teknelerde sadece öğle yemeği ve hatta bazılarında sadece tekne fiyatı dahildir. Tekne portföyümüzde 1.500 Türk Lirasından başlayıp günlük 20.000 Türk Lirasına kadar uzayan tekne fiyat listesi bulunmaktadır. Bizleri aradığınızda sizlerden öncelikle nasıl bir tekne turu istediğinizi soracağız.

Kaç kişi olacağınız, öğle yemeği ve içecekler konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Örnek olarak aşağıda resmini vereceğimiz tekne 10 kişi kapasiteli bir teknedir. 6 kişiye kadar fiyatı 2.300 Türk Lirası iken 10 kişiye kadar fiyatı 2.800 Türk Lirasıdır. Bu fiyata sadece öğle yemeği ve tekne turu dahildir. İçecekler ekstradır. Otel transferi bulunmamaktadır.

Marmaris Özel Tekne Turu Programı

Marmaris Özel Tekne Turu Programı tüm tekneler için aşağı yukarı aynıdır. Gün içerisinde 5 farklı koyda yüzme molası verilmektedir. Bu koyların genel listesi şu şekildedir; Cennet Adası, Amos, Kumlubük, Turunç, Yeşil Deniz. Birde sadece fotoğraf molası için durulan Marmaris Fosforlu Mağara bulunmaktadır. Her koyda ortalama olarak 45 dakikalık yüzme molası verilmektedir. Bazı misafirlerimiz 5 farklı koy gezmek istemektedir. Bazıları ise sadece 1 ya da 2 koyda daha uzun yüzme molası vermek istemektedirler. Rota içerisindeki koylardan olmak kaydıyla bu isteği kaptanımız yerine getirecektir. Sizler eğer daha farklı koylarda ve farklı bir rota isterseniz bu isteğinizi rezervasyon yaparken söylemeniz gerekmektedir. Rota dışına çıkışlarda ekstra ücret alınabilir.

Marmaris Özel Tekne Kiralama 

Marmaris Tekne Kiralama olarak da görülen vermiş olduğumuz servis ile öğleden sonra 18:00 ile 00:00 arasında saatlik akşam turu da yapabilirsiniz. Doğum günü, evlilik teklifi ve özel günleriniz için sizlere Marmaris Özel Tekne Turu düzenliyoruz. Öğleden sonraki turlarımızdaki fiyat sadece tekne fiyatı olacak. Tüm yiyecek ve içecek sizlerden olacaktır. Dilerseniz 3 saatlik dilerseniz 6 saatlik olarak teknemizi kiralayabilirsiniz.

Tekne Turu Rezervasyon

Tekne Turu Rezervasyon yapmak için bizleri aramanız yeterlidir. Rezervasyon ekibimiz sizleri istekleriniz doğrultusunda bilgilendirip yönlendirecektir. Bir tekneyi beğenip rezervasyon yapmak istediğinizde önce müsaitliğine bakılacaktır. Sonrasında ise teknenin satışa kapatılabilmesi için sizlerden bir kısım kaparo istenecektir. Kaparo ile birlikte ayrıca aktif kullandığınız bir mail adresi istenecektir. Kaparo geldiğinde mail adresinize kaparo dekontu ile birlikte tekne hizmet listesi mailinize gönderilecek ve sizlerden okuyup mail ile cevaben onaylıyorum yazıp tekrar bize göndermeniz istenecektir. Bu şekilde teknemiz sizin için rezerve edilmiş olacaktır.

Sadece deniz ve kıyı manzaralarının tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda açık denizin berrak sularında yüzmek için de mükemmel bir fırsatınız olur. Ve bol suyunuz olduğunda, yatınızın güvertesinde güneşlenebilir ve rahatlayabilirsiniz.

Marmaris Özel Tekne Turu Avantajları

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi Marmaris’te hayal edin. Harika hava, meşhur çam ormanları, pırıl pırıl güneş, masmavi deniz, sahildeki şirin evler ve çiçek kokuları… Marmaris kesinlikle seveceğiniz muhteşem bir yer.
Tüm bu ihtişama denizin yanından bakmak için eşsiz bir şansınız var ve inanın bu manzara kimseyi kayıtsız bırakmadı.

Filo kaptanlarımız su eğlencesinin güvenliğini ciddiye almaktadır. Tüm teknelerimiz gerekli navigasyon ve kurtarma ekipmanları ile donatılmıştır. Her kaptan, yatın ve mürettebatın güvenliğinden tamamen sorumludur. Ek olarak, yalnızca güvenlik yönetmeliklerine sıkı sıkıya bağlı kalmakla kalmıyor, aynı zamanda en yüksek hijyen seviyesini koruyoruz.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Marmaris Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koylar

Marmaris Özel Tekne Turunda yüzme molası verilen koyların listesi;

  • Cennet Adası
  • Fosforlu Mağara ( Fotoğraf molası )
  • Turunç Koyu
  • Kumlubük Koyu
  • Amos koyu
  • Yeşil Deniz

 

Marmaris Özel Tekne Turunda fiyata neler dahildir?

Marmaris Özel Tekne Turunda fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Marmaris Özel Tekne Turu hangisidir?

En uygun Marmaris Özel Tekne Turumuz için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Marmaris Özel Tekne Turu kaç saat sürüyor?

Marmaris Özel Tekne Turu 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Marmaris Özel Tekne Turu nereden kalkıyor?

Marmaris Özel Tekne Turu kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Marmaris Özel Tekne Turu fiyatları ne kadar?

Marmaris Özel Tekne Turu fiyatlarımız Tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.