Günübirlik Tatil Turları > Suluada Tekne Kiralama

Suluada için uygun fiyata tekne kiralayabileceğiniz Suluada Tekne Kiralama hizmeti sayfamıza hoş geldiniz. Aşağıda sizler için özenle seçtiğimiz farklı şekil ve görünümlerdeki geniş özel tekne portföyümüzü bulabilirsiniz.
Suluada çevresindeki koylara günlük veya haftalık olarak yelken açabileceksiniz. Bu koylarda sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Ya da kendi seçtiğiniz bir tekne ile orayı ziyaret edebilir ve izolasyonun tadını çıkarabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, Mavi Yolculuk iştahınıza hitap eden mükemmel bir teknemiz var!

Tekne Kodu: ADR-01

Her Gün
8 Saat
Günlük

adrasan tekne kiralama

Tekne Kodu: ADR-02

Her Gün
8 Saat
Günlük

Suluada Günlük Tekne Kiralama

Günlük 15 kişiye kadar özel tekne kiralayabilir, kişi sayısına göre aşağıdaki listeden istediğiniz tekneyi seçebilirsiniz. Uygun fiyatları da olan zengin bir portföy oluşturduk.

Suluada Haftalık Tekne Kiralama

Güzel Suluada’da mürettebatınız ile güvertede günlerce keyifli bir tatil geçirmek için Suluada haftalık tekne kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz. Teknelerimiz genellikle cumartesiden cumartesiye 7 gün hareket etmektedir. Bu kategoride kiralamak istediğiniz tekne ile ilgili talebinizi oluşturabilirsiniz.

Suluada Tekne Kiralama Avantajları

Yukarıda sahip olduğumuz teknelere az önce baktınız ve muhtemelen beğendiniz. Şimdi, burada, sayfanın altında, bunlardan birini kiralamak için iyi bir neden arıyorsunuz. Aslında birden fazla sebebin olduğu için şanslısın.
Spesifik örnekler vermeden önce fiyat-performans dengesinin seyahat sektörünün en önemli unsurlarından biri olduğunu bildiğimizin altını çizmek isteriz ve seçiminizden herhangi birinin paranızın karşılığını fazlasıyla alacağına söz veriyoruz. Çünkü… Pekala, nedenlerini aşağıda sıralayalım ki siz de karar verin… İşte Suluada Tekne Kiralama avantajları .

Başka Kimsenin Yapamadığı Yerde Doğayla Bağlantı Kurun

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti karşılayan Suluada, tepeleri süsleyen bembeyaz evleri, taş döşeli daracık sokakları, çiçeklerle dolu balkonları, temiz havası ve pırıl pırıl güneşi ile ziyaretçilerinin gözlerine ziyafet çekiyor. Beyaz duvarlı çivit kirişli evler arasında dolaşmak, minik butiklerde alışveriş yapmak, ılık kumlarda çıplak ayak yürümek ve serin sulara dalmak Suluada’da yapılacaklar listesinin başında geliyor.
Yine de, gece bastırırken, keşifleriniz muhtemelen sona erecek ve bu heyecan verici listenin sonuna gelmiş olacaksınız. Sırada ne var?
Bu noktada sayfamızdan hızlı bir şekilde tekne kiralamanızı ve ertesi sabah –ya da ne zaman rezervasyon yaptırdıysanız- limana gitmenizi tavsiye ederiz. Sizi Suluada’nın gizemli koylarına götürecek 5 yıldızlı yol arkadaşınız orada sizi bekliyor olacak! Tam bir rahatlık ve huzur içinde olacağınız güverteye çıkıp yelken açtıktan sonra, Suluada’nın kalabalığından soyutlanmış ve yine nefes kesici manzaralarla dolu kalbine ulaşacaksınız.

Mükemmel Yüzme Seansları

Kalabalıktan bahsetmişken, bir mekandaki insan sayısı sadece ruh halinizi değil, konforunuzu da etkiler. Örneğin Adrasan’da herkese açık olan plajlara giderseniz, bir süre yüzmeye çalışırken muhtemelen denizin her santiminde birinin vücuduna çarparsınız.
Özel bir tekne turunda ise sadece teknelerle gezilebilen adaları, koyları ve koyları geziyorsunuz, bu yüzden etrafta sadece birkaç kişi var. Nefesiniz kesilene kadar yüzebilirsiniz – yine de dikkatli olun ve bir balık kadar özgür olun!
Ayrıca yatın güneşlenme alanlarında teninizde tatlı bir bronzluk elde edebilir veya gölgelik kısımlarda oturup içkinizi yudumlayabilirsiniz. Her durumda, tamamen rahat olacaksınız.

Kendinize İyi Bakın

Elbette bu kadar vakit geçireceğiniz bir tekne sadece vücudunuza değil, gözünüze de hitap etmelidir. Bu nedenle tekne seçeneklerimizi lüks ve zengin malzeme ve dekorasyon ile taçlandırdık.
Mavilere yelken açarken, özellikle inanılmaz güzellikteki özel seçeneklerimizi tercih ettiyseniz, ruhunuz, zihniniz ve gözleriniz teknenin zarif kıvrımlarına bayılacak. Kendinizi tedavi etmeyi ve hayatın stresinden kurtulmayı hak ediyorsunuz.

En İyi Suluada Tekne Kiralama Hizmeti

Az önce bahsettiğimiz konularda bizimle hemfikirseniz, sizi muhteşem Suluada Tekne Kiralama hizmetimizle harika bir yolculuğa davet ediyoruz.
Yılların tecrübesini, güler yüzlü ekibimizi, uygun fiyatları ve kusursuz tekneleri bir araya getiriyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Şu andan itibaren, bu harika paketten yararlanmaya karar verirseniz, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek !

SIKÇA SORULAN SORULAR

Suluada Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Suluada Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • 1. ROTA: √Akseki Koyu √Sazak Koyu √Ceneviz Koyu √Korsan Koyu 
  • 2. ROTA: √Amerikan Koyu √Hurma Koyu √Maldivler Plajı √Tatlı Su Koyu

 

Suluada Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Suluada Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Suluada Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Suluada Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Suluada Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Suluada Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Suluada Tekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Suluada Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Suluada Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Suluada Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.