Günübirlik Tatil Turları > Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum’a geliyorsanız ve tekne kiralamak yapılacaklar listenizdeyse doğru yerdesiniz! Bodrum, kozmopolit, hareketli ama özel atmosferiyle ünlüdür. Ege Denizi’nin sakin, mavi sularıyla yıkanan bu hareketli yazlık tatil yeri, denizle ilgili aktiviteler ve günübirlik tekne gezileri için idealdir. Daha da iyisi, Bodrum’dayken Bodrum Tekne Kiralama hizmetimiz ile bir tekne kiralayabilir ve tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Küçük gruplardan büyük gruplara ve normalden özel hizmetlere, Bodrum’da hayalinizdeki tekne kiralamayı ayarlayabiliriz.

Sahili, bazılarının bölgede en çok fotoğraflananlar arasında yer aldığı koylarıyla ünlü olduğundan, olağanüstü doğal güzellikleri nedeniyle Bodrum, tekneyle keşfedilecek en iyi yerlerden biridir. Tekne kiralama hizmetlerimiz, tamamen özelleştirilebilir oldukları için en zorlu beklentileri bile karşılayabilir. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Bugün bilgi alın ve uygun fiyata en iyi özel tekne kiralama hizmetini alın.

bodrum tekne turu

Bodrum Tekne Turu

Ücret₺800

Her Gün
7 Saat
Öğle Yemeği Dahil

orak adası tekne turu

Orak Adası Tekne Turu

Ücret₺800

Her Gün
7 Saat
Öğle Yemeği Dahil

Bodrum Jeep Safari Turu

Bodrum Jeep Safari

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Bodrum Dalış Turu

Bodrum Dalış Turu

Ücret₺1,800

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Bodrum Atv Safari Turu

Bodrum Atv Safari

Her Gün
3 Saat
Ücretsiz Servis

BODRUM GÜNLÜK TEKNE KİRALAMA

Bodrum, Türkiye’de yapılacak ve görülecek çok şey olan harika bir gezi yeridir. Bodrum’daki tatiliniz boyunca Ege Denizi’nin güzel sularında bir gün, belki daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Filomuz, grubunuzun büyüklüğünden bağımsız olarak birden fazla seçenek sunar. Bu özel bir seyir olduğundan, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre teknenin boyutunu ve özelliklerini seçmekten çekinmeyin. Yüzmek istediğiniz noktaların yanı sıra yemek ve içecekler de size kalmış.

Daha üst seviye bir deneyim için bir gecelik seyir deneyimi seçebilir ve denizde uyanmanın nasıl bir his olduğunu öğrenebilirsiniz. Teknenin geniş kamaraları ve zarif tasarımı, özel günleri kutlamak ya da sadece birkaç saat ya da eğlence dolu günlerin tadını çıkarmak için mükemmeldir.

BODRUM HAFTALIK TEKNE KİRALAMA

Tekne kiralama hizmetlerimiz haftalık kiralama için de mevcuttur. Yani Bodrum’da bir otelde kalmak yerine lüks ve modern bir teknede kalabilirsiniz. Hayalinizdeki tekne kiralamanın nasıl olduğunu bize bildirin ve Ege Denizi’nde haftalık kaçamağınızı tasarlamamıza izin verin. Gözlerden uzak koylarda yüzün, bozulmamış koyları keşfedin, arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle gerçekten büyülü anılar yaratın ve gerekli lüks dokunuşlarla kendinizi şımartın.

Bodrum’da tekne kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bunun bir servet gerektirdiğini düşünüyor olabilirsiniz, ama hayır! Tekne kiralama, seyahat süresi, teknenin büyüklüğü, yemek ve içeceklerin yanı sıra ekstra özel hizmetler açısından tamamen özelleştirilebilir olduğundan, tekne kiralamanızı bütçenize uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Yapılacak tek bir şey var! Bize ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi gönderin, size mümkün olan en iyi fiyatla geri döneceğiz. Bodrum’daki ideal özel tekne deneyiminiz sadece birkaç tık uzağınızda!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bodrum Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Bodrum Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • Camel Beach,
  • Akvaryum koyu
  • Bağla Koyu,
  • Aspat Koyu

 

Bodrum Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Bodrum Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Bodrum Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Bodrum Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Bodrum Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Bodrum Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Bodrum Tekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Bodrum Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Bodrum Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Bodrum Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.