Günübirlik Tatil Turları > Alanya Tekne Kiralama

Alanya Tekne Kiralama tatil beldesinin misafirleri arasında en popüler eğlence türüdür. Yeterince plajı olmayanlar ve setten denize hayranlık duyanlar ve doyasıya dinlenmek isteyenler için ideal bir seçenek var – Alanya yat kiralama. Bu turun bir takım avantajları vardır:

Etrafınızdaki az insan bulunacak;

İstediğiniz yerde ki duraklarla size özel rota;

Akdeniz’de bir aile kutlaması, arkadaşlarla bir parti veya bir yatta bekarlığa veda partisi düzenleme imkanı. Kutlamayı organize etmekle ilgili tüm soruları, ayrıntıları önceden kabul ederek hallediyoruz.

Zevkinize göre herhangi bir tekne seçimi;

Sevdiklerinizle bembeyaz bir yatta harika vakit geçirme fırsatı.

alanya tekne turu

Alanya Tekne Turu

Ücret₺600

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Alanya Atv Safari

Ücret₺850

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

alanya buggy safari

Alanya Buggy Safari

Ücret₺1,100

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Alanya Jeep Safari

Ücret₺700

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

alanya dalış turu

Alanya Dalış Turu

Ücret₺850

Her Gün
7 Saat
Ücretsiz Servis

Alanya Tekne Kiralama Fiyatları 2022

Alanya Tekne Kiralama fiyatları  genellikle tekne büyüklüğü ve kişi sayısı ile orantılıdır. Ayrıca kiralama süresi de fiyat açısından önemlidir. Ancak Alanya Yat kiralama fiyatlarının 40 euro olarak belirlendiğini söyleyebiliriz.

Alanya’da bir yat kiralamak, bu güzel beldenin sahilini görmenizi sağlayacaktır. Sonuçta, sadece denizden kıyı şeridinin tüm güzelliği ortaya çıkıyor. Ve bu bölgenin gerçekten görecek bir şeyi var. Dinlenmek ve gezmek için durabileceğiniz mavi lagünler ve temiz plajlar göreceksiniz. Alanya’da bir saat veya daha fazla yat kiralama mümkündür. Bazı misafirlerimiz için birkaç saatlik yelken yeterli değildir. Bu nedenle Alanya’da özel bir servis Özel tekne turu vardır. Türkiye sizin için uygun şartlarda bir günlüğüne. Bu durumda, zamanla sınırlı kalmayacak ve bölgedeki çok sayıda çarpıcı yeri ziyaret edebileceksiniz. Klasik deniz yolunu seçebilirsiniz – kırmızı kule, deniz aşk mağarası, eski tersane, korsanlar mağarası, fosfor mağarası ve kar beyazı Kleopatra plajı.

Bir başka ilginç seçenek de Gazipaşa güzergahı boyunca doğu yönünü keşfetmek olabilir. Sakin ve güzel Selinus sahilinde dinlenin, Kızılin mağarasını ziyaret edin ve şansınız varsa deniz kaplumbağalarının nasıl doğduğunu görün. Caretta ve Caretta kaplumbağalarının yumurtlamak için tercih ettikleri doğu yönü sahilleridir.

Alanya Özel Tekne

Alanya Özel Tekne, tatilinizin sınırlarını önemli ölçüde genişleterek, parlak renkler ve yeni izlenimler katıyor. Uygun beceriye sahipseniz tekneyi kendiniz yönetebilir veya Türkiye’de en çok talep gören kaptanlı yat kiralama alabilirsiniz.

Her durumda, sizi ve sevdiklerinizi gerçek bir macera bekliyor. Büyüleyici dalgalar, zümrüt sularla dolu lagünler, vahşi yaşamda izlemesi çok eğlenceli olan yunuslar, özel donanımlı bir tekne tahtasından dalış, en pitoresk yerlerde yüzme durakları, büyüleyici mağaralar ve temiz tenha kumsallar. Açıklanamayan olumlu duygular ve yüzlerce parlak fotoğraf buna değer.

Ekibimiz konaklamanızı daha da etkileyici hale getirecektir. Minnettar geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Alanya’da bir VIP yat herkese açık olabilir, eğer seçimine doğru bir şekilde yaklaşırsanız, gerekli boyut ve gemi tipini (motorlu, yelkenli veya yelkenli motorlu) seçin. Tüm yatlarımız konforlu bir konaklama için en modern ekipmanlarla donatılmıştır.

Turhipo.com ile  Alanya’da tekne kiralayabilirsiniz. 20 yılı aşkın bir süredir turizm sektöründe çalışıyoruz ve aracıların hizmetlerini kullanmıyoruz. Alanya’da tekne kiralamak için bölgedeki en düşük fiyatlara sahibiz. Bu nedenle, ucuza bir tekne siparişi vermek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Alanya’da tekne kiralama, sıcak sezonda büyük talep görmektedir – hazirandan ağustos ayına kadar, bu nedenle teknenizi önceden ayırtmak daha iyidir.

Alanya Özel Tekne Turu Avantajları

Alanya özel teknemizde sadece kaptan ve aşçımız bulunmaktadır. Aileniz veya sevdiklerinizle birlikte mahremiyet içinde turun keyfini çıkarabilirsiniz.
Standart Alanya tekne turu rotası değil, seçtiğiniz rotada Alanya özel tekne turu, tatilinizin doruklarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Rota seçimi için ekibimizden fikir alabilirsiniz.
Teknede istediğiniz müziği dinleme veya dalgaların sesini dinleyerek sessizce tur yapma imkanına sahipsiniz.
Alanya özel tekne kiralama genellikle özel günler için tercih edilmektedir. Bu günler doğum günleri, evlilik teklifleri, yıldönümleri gibi günlerdir. Önceden haber verirseniz bu özel günü harika organizasyon ve sürprizlerle unutulmaz kılabiliriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Alanya Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Alanya Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • Aşıklar Mağarası
  • Korsan Mağaraları
  • Alanya Tersane
  • Açık Deniz yüzme molası
  • Kleopatra Plajı

Alanya Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Alanya Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Alanya Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Alanya Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Alanya Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Alanya Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Alanya Tekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Alanya Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Alanya Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Alanya Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.