Günübirlik Tatil Turları > Kemer Tekne Kiralama

Sakin ve hafif müzik dinlemek, bir teknede dinlenmek ve gevşemek, ışık dalgalarında sallanmak ve Akdeniz kıyılarının muhteşem manzarasına bakmak ister misiniz? Kemer Tekne Kiralama ile dinlenme gezisi, bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatmak için harika bir fırsat! Konforlu bir teknede Kemer sahilinde sakin bir seyir yapacaksınız.

En şaşırtıcı ve sıra dışı güzellikteki 3 koydan birini ziyaret edeceksiniz: Kıyılarında aynı adı taşıyan antik kentin bulunduğu Phaselis Koyu, Cennet Koyu ve Kiriş Koyu. Güneşlenmek ve gerçekten cennet gibi vahaların turkuaz kristal berraklığındaki sularında yüzmek için zaman ayırın ya da antik Phaselis kentinin kalıntılarını ve eserlerini keşfetmek için zamanda geriye yolculuk yapın.

kemer tekne turu

Kemer Tekne Turu

Ücret₺500

Her Gün
7 Saat

kemer korsan tekne turu

Kemer Korsan Tekne Turu

Ücret₺500

Her Gün
7 Saat

Kemer Suluada Tekne Turu

Kemer Suluada Tekne Turu

Ücret₺700

Her Gün
7 Saat

kemer dalış turu

Kemer Dalış Turu

Ücret₺700

Her Gün
7 Saat

kemer atv safari

Kemer Atv Safari

Ücret₺1,000

Her Gün
7 Saat

kemer jeep safari

Kemer Jeep Safari

Ücret₺1,000

Her Gün
7 Saat

Kemer teknesinde yapacağınız bir dinlenme gezisi size dingin bir unutuş, huzurlu bir dinlenme, dinginlik ve çevrenizdeki Akdeniz’in olağanüstü doğasına hayran kalmanın zevkini yaşatacak.

Kemer Tekne Kiralama Ne Kadar?

Kemer Tekne Kiralama Fiyatı teknelerin özelliklerine göre değişir. İçerik ve kişi sayısı da fiyatı etkilemektedir. En ucuz ve ugun Kemer Tekne Kiralama fiyatları için bizi arayın.

Tur programı: Kemer’de tekne kiralama tekne turu

Limanda maksimum 10 ila 15 kişi arasında değişen kapasiteli teknelerimiz sizleri bekliyor. Daha konforlu bir konaklama için havlu, banyo malzemeleri ve güneş kremi getirin. Kemer sahilinin en güzel koylarının masmavi berrak sularında güneşlenmek ve yüzmek için onlara ihtiyacınız var.
İlk durak, dilerseniz sedir ve defne ağaçlarının harika kokuları arasında yürürken antik kentin tarihini keşfedebileceğiniz Phaselis Koyu. Ziyaretinizin ikinci koyu Cennet Koyu olacaktır. Bu yer, sanki Yaradan tarafından gizlenmiş gibi, koşuşturmacadan kaçabilmeniz için, ruhunuzun sallanmasına ve doğa ile birleşmesine izin verin.

Düzgün bir şekilde dinlenmek ve pillerinizi yeniden şarj etmek için temiz deniz havasında çeşitli ulusal lezzetli Türk yemeklerini yiyin. Ve son olarak, ilginç adı Kiriş olan üçüncü koyu ziyaret edin. YTekneden manzaranın keyfini çıkaracak ve zümrüt yeşili denizi adeta dans edercesine kucaklayan kayalık, pişmiş toprak rengindeki sahilin size nasıl huzur ve dinginlik verdiğini hatırlayacaksınız. Hafif ve keyifli müzik eşliğinde 17:00 civarında Kemer limanına ulaşacaksınız.

Tekne Kiralama

Huzurlu ve dinlendirici tatiliniz küçük, modern ve konforlu bir teknede gerçekleşecek. Maksimum kişi sayısı 40’tır, bu nedenle rahatça güneşlenebileceğiniz ve misafirperver Akdeniz’de tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz ayrı bir konforlu şezlongunuz vardır.

Akdeniz Koyları

Güzel Kemer sahilinde dinlendirici bir tekne gezisinden sonra, üç muhteşem ve gerçekten unutulmaz koyları ziyaret edeceksiniz. Acele etmeden, huzur ve sessizlik içinde Akdeniz lagünlerinin faydalarından yararlanabilirsiniz.

Antik çağda tarihsel olarak önemli olan ilk size çarpan Phaselis Körfezi’dir . Koy, Tahtalı eteklerindedir. Antik sedirlerle kaplı nefes kesici dağ manzaraları göreceksiniz. Denizin en saf turkuaz sularında yüzmek size neşe ve enerji getirecek. Ve geçmişe ait görüntüleri gözler önüne seren Phaselis antik kentinin kalıntıları sizi zamanda yolculuk yapacak.

Bir sonraki durak Alacalar Koyu’ndaki bir durak olacak. İkinci isim Paradise Bay. Omuzlarında sedir ağaçları tutan pişmiş toprak kayalar, gerçekten cennet gibi ve rahat bir kıyı şeridini dikkatlice gizler. Bu güzel yerde doğayla yeniden buluşuyor, yerel flora ve faunayı tanıyor, bedeninizi ve ruhunuzu rahatlatıyor gibisiniz. Saf hava, sedir ağacı ve deniz kokularının muhteşem karışımıyla ciğerlerinizi besler ve vücudunuzu rahatlatır.

Dinlenme gezinizin sonunda üçüncü koy olan Kiriş Koyu’na ulaşacaksınız. Burada deniz kenarından görkemli Toros Dağları’nın nefes kesen manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Turkuazdan masmavi denizine ve kayaların üzerinde büyüyen iğne yapraklı ormanın yemyeşil yeşili size dingin bir dinginlik ve görsel bir doyum getirecek. Bu yerleri uzun süre hatırlayacaksınız.
Tüm yolculuk, doğanın seslerinin tadını çıkarırken sizi rahatsız etmeyecek hafif, hoş ve göze batmayan bir müzik eşlik ediyor.

Phaselis

Phaselis, MÖ 7. yy’da kurulmuş antik bir kenttir. Likyalılar tarafından kurulmuştur. Konumuyla şaşırtan bir şehir: Denize doğru uzanan küçük bir yarımadanın üzerinde yer alıyor ve bir vadide veya kayaların üzerinde “saklanmıyor”. Yaklaşık Rodos sakinleri, Akdeniz’in şehirlerine odun temini amacıyla Phaselis’i kurdular. Şehir çok hızlı gelişti ve ticaretiyle ünlüydü. Şehir sık sık saldırıya uğradı ve “sahipler” birbiri ardına değişti. 13. yüzyılda şehir ekonomik önemini kaybetmişti. Zamanla tamamen boştu. Ancak iyi korunmuş kalıntıları ziyaret etmek için eşsiz bir fırsatınız var. Su kemeri, suyun şehre getirilmesini sağlayan kemerli bir duvardır. Roma hamamlarına hayran kalacaksınız, zemindeki mozaiğin kalıntılarının iyi korunduğu yer. Sıra dışı mezarların bulunduğu muhteşem nekropolü ziyaret ettiğinizde özel bir duygu yaşayacaksınız. Türkiye’deki sıradan amfi tiyatrolara hiç benzemeyen Romalılar tarafından yaptırılan tiyatronun basamaklarından Toros eteklerinin ve Tahtalı’nın en yüksek dağı’nın muhteşem manzarası görülüyor. Sonsuz genişlikler gözlerinizi dinlendirecek ve düşünceleriniz kaybolacak, böylece dinlenip Yaradan’ın yeryüzünde yarattığı doğal güzelliği seyredebileceksiniz. Biri Toros eteklerinin ve Tahtalı’nın en yüksek dağının muhteşem manzarasına sahiptir. Sonsuz genişlikler gözlerinizi dinlendirecek ve düşünceleriniz kaybolacak, böylece dinlenip Yaradan’ın yeryüzünde yarattığı doğal güzelliği seyredebileceksiniz. Biri Toros eteklerinin ve Tahtalı’nın en yüksek dağının muhteşem manzarasına sahiptir. Sonsuz genişlikler gözlerinizi dinlendirecek ve düşünceleriniz kaybolacak, böylece dinlenip Yaradan’ın yeryüzünde yarattığı doğal güzelliği seyredebileceksiniz.

Ek Eğlence

Dinlendirici bir tatili seviyorsanız, ancak bazen hala bir damla adrenalin ve canlı duygular istiyorsanız, ek bir ücret karşılığında sizin için daha aşırı eğlence türleri sağlanır: bir muz ve bir jet ski, üzerinde bir esinti ile. Kemer sahilinin doğal güzelliğini kuşbakışı keşfetmenizi sağlayan Paraşüt ile Akdeniz’in dalgalarında gezinebilirsiniz.

Dinlenme gezinizin sonunda beden ve ruh dinlenmiş olarak Kemer limanına transfer edilecek ve ardından konforlu bir transfer ile otelinize döneceksiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kemer Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar hangileridir?

Kemer Tekne kiralamada yüzme molası verilen koylar listesi;

  • Kiriş Adası
  • Phaselis Antik Kenti ( Dileyen antik kenti ziyaret edebilir, giriş ücreti misafirlere aittir )
  • Cennet Adası

 

Kemer Tekne Kiralama tekneleri nereden kalkıyor?

Kemer Tekne Kiralama kalkış konumunu rezervasyon sırasında sizlere whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Kemer Tekne Kiralama fiyatlarına neler dahildir?

Kemer Tekne Kiralamada fiyata dahil olan içerik konusunda misafirlerimizin istekleri doğrultusunda net fiyat çıkmaktadır. Net fiyatlar için bizleri arayın. Birlikte en uygun tekneyi oluşturalım.

En uygun Kemer Tekne Kiralama hangisidir?

En uygun Kemer Tekne Kiralama için 2 Kişilik tekne fiyatımız 500 TL’dir.

Kemer Tekne Kiralama kaç saat sürüyor?

Kemer Tekne Kiralama 7 saat sürmektedir. Turumuz sabah 10:00’da başlayıp öğleden sonra saat 17:00’de bitmektedir.

Kemer Tekne Kiralama fiyatları ne kadar?

Kemer Tekne Kiralama fiyatları tekne boyutuna ve içeriğe göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.